פורומים חדשים ב-

../images/Emo41.gif פורומים חדשים ב-../images/Emo43.gif ../images/Emo41.gif

אחת מזמרות הפופ המצליחות של השנים האחרונות מקבלת פורום משלה. הצטרפו לקהילת המעריצים החדשה של האחת והיחידה אדל http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=2271
היא סקסית, מצליחה ובעיקר מוכשרת: פורום ביונסה יוצא לדרך, ובו תוכלו למצוא את כל המידע, העדכונים והדיונים על הדיווה http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=2274

דורון 345

New member
מוזר

מרגיש שכבר כולנו ויתרנו... ואני עדיין לא מצליחה להיפטר מההרגל של דבר ראשון להיכנס לפורום. ולראות שכבר שבועיים אין אף הודעה חדשה... לא יודעת, מרגש לי קצת מוזר, קצת עצוב. אני כבר משהו כמו 3 שנים כאן, ומה לעשות? למרות שהתגובות כאן הן די פושרות ביחס לעובדה שמת כאן, אני לא מצליחה להשתחרר מהזיכרונות של פעם, מפורום מוצף ושוקק חיים. סביר להניח שיסגר בקרוב, לא?

עומר XD

New member
לא נראה לי שייסגר..

אבל לצערי הפורום יכול להצטרף לבדיחה של "מה משותף בין פייסבוק למקרר? את שניהם פותחים כל שניה בידיעה שאין שום דבר חדש.. "

לא יודעת אם יסגר בקרוב

לא רוצה שיסגר בקרוב. פשוט נראה שכולם ויתרו, וכבר מרגיש מטומטם לדבר פה 3 אנשים על... כלום.

וגם...

(אני מרגישה שאני פותחת מלא הודעות במקום לכתוב הכל באחת ><) לפני שנים, הייתה פה תקופה של שתי מנהלות, לא בטוחה בשמות שלהן, שפשוט לא היו פה (בערך מה שקורה עם גבי עכשיו), הפורום היה פתוח ורשמית הן היו המנהלות, אבל בפועל הן לא באמת היו פה. הן פרשו מניהול רק כשהתחילו להתגבש כאן קבוצה חדשה של אנשים (אנחנו), וככה בעצם מנעו מהפורום הזה להסגר. אני מקווה, שגם אם אנחנו לא נמשיך פה ונהיה פעילים, שלפחות הפורום לא יסגר ותהיה אפשרות לקבוצה אחרת להכנס לפה ולהתחיל את הדור השלישי של הפורום. (כן, כן, ניסוח מטומטם, אני יודעת). ומסר אחרון לגבי (שמעניין אם היא תכנס לפה בכלל). עצוב שאת נותנת לזה לקרות. תזכרי מאיפה באת... (זה נשמע מאיים
)

אני רוצה לבכות. ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

חושבת על נוסח. מלבד זה, באמת שאני לא יודעת מה להגיד חוץ מ... פישלתי.

אני לא יודעת

אם זה נכון להפיל את האשמה עלייך. זה נוח, כי את מנהלת, וזאת האחריות שלך. האשמה היא של כולנו בעצם, כי לאף אחד כבר לא ממש אכפת. אבל כן, בתור מנהלת יש לך קצת יותר אחריות, ואת כל ההשקעה שלך את מעבירה לפורומים אחרים (ולא באמת צריך לפרט איזה).

דע מאין באת ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

ולאן אני הולכת אני כבר לא רוצה לחזור. אני יודעת שהמקורות הם כאן, בפורום הזה. אתם האנשים הראשונים שאיתם דיי התחלתי את החיים הווירטואלים שלי ואת חיי המוזיקה שלי ואת החיים עצמם. זה יכול להישמע דרמטי, זה דרמטי, וככה זה. אני רוצה שימשיך פה, אני רוצה שנסתכל אח"כ בעתיד ונראה שממשיך לחיות פה, שאנשים ממשיכים לאהוב את יוני, ושבפעם הבאה שנבוא לכאן - נרגיש כ"כ זקנים שלא נאמין מה השתנה ונצטרך להגיד את המשפט "כשאנחנו היינו פה הכל היה אחרת". אתם חושבים שאפשר להחזיר לכאן את הוותיקים? נוי, נעם, עדי, עדי, נעמי, חנה אנה... לא יודעת עוד מי. העיקר שנחזור לקהילה שהייתה.

עדיש16

New member
אני אספר לכם משהו

הפורום נמצא לי בסרגל שמתחת לשורת כתובות, ואני נכנסת לפה דיי הרבה.. לא תמיד יש לי זמן להגיב אבל אני קוראת. וכן, חבל לי מאוד לראות שהפורום דיי בשלבי גסיסה.. אבל ניראה לי שגם כבר היה דיון על זה שזה גם נובע מכך שאין איזו שהיא פעילות חדשה של יוני.. אפשר לנסות ולחדש , לפתוח שירשורים חדשים ודיונים (זה או זה, הפירוש שירים - לא זוכרת איך קוראים לזה, וכו') אפשר לנסות על איך "לשווק" את הפורום, לפרסם בעמוד של יוני בפייסבוק או לבקש ממנו שיפרסם את הפורום בפייסבוק. אל תתייאשו, יהיה טוב ואני חושבת שגם מי שלא נמצא עכשיו הפורום כן משמעותי בשבילו, גם אם אין באמת זמן להכנס. המשך שבוע קסום <a target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/tapuzForum/images/Emo23.gif>

אני לא יודעת אם זה "ויתרנו" ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אלא זה פשוט ש... זמנים משתנים. אני לא יודעת להסביר. אולי נקלעתי להמון "פיתויים". זה באמת יכול להישמע הזוי, וסוג של בגידה ואפילו בלי מירכאות, כי השתקעתי כ"כ בחברות אחרות שפשוט לא... לא חשבתי על זה. לא ככה. כבר כמה זמן לאחרונה שאני פותחת את הפורום, וקשה לי. אני לוחצת על "הוספת הודעה חדשה" ויושבת מול מסך ריק. לבן. אני לא יודעת מה לעשות. המוח שלי ריק. אני לא יודעת מה להוסיף, על מה לדבר, מה חרשנו, מה מיצינו. ואלי אני בעצמי עברתי שינוי ואני לא רואה כמו שאתם רואים את זה. אני כן בסביבות ה-4 שנים, פלוס מינוס. הפורום עבר כאן תהפוכות שלמות. הפעם, זאת אפילו לא תהפוכה. זה משהו... לא ברור. זה כמו "שנת בצורת". אני עוברת על הארכיון וקוראת תגובות ישנות, וכ"כ קשה לי לדעת שאני לא מצליחה להמציא את עצמי מחדש. אני לא לא לא לא לא לא לא לא לא, ובשום ואופן לא רוצה שייסגר. אולי הייתי צריכה את הכאפה הזאת לפנים, "נזיפה", משהו שיערער אותי כדי להעיר אותי. לא יודעת אם לומר תודה, או לא תודה, או משהו - אבל אין ספק שזה קצת זעזע אותי ואני מקווה שזה יזעזע במובן שיהפוך לחיובי. הוא קיים יותר מידי שנים בשביל להיסגר. מה אנחנו יכולים לעשות בשביל הפורום?

תגובה חופרת ורצינית....

טוב, גם אני כבר הרבה זמן נכנס לפה מתוך הרגל, רואה שאין כלום כרגיל ויוצא. כבר כתבתי לפני חודש ואני אכתוב את זה שוב. הפורום מת ככה בגלל כמה סיבות. קודם כל, שניגמר לנו על מה לדבר. יוני לא מוציא שום דבר חדש, לא מופיע ובאופן כללי כבר הרבה זמן לא בארץ, ולכן אין לנו על מה לדבר, כל עוד "נושא" הפורום לא ממש פעיל בעצמו. מעבר לזה, לפורומים יש מחזורי חיים מאוד ברורים. הפורום שלנו בסוף המחזור השני, וזה הגיוני. רוב החבר'ה שהיו פה ב-3-4 שנים אחרונות הגיעו לגיל 17-18-19, ועברו הלאה. בגרויות, לימודים ואפילו צבא. אז כמה שזה עצוב וכאלה, נשאר מעט-מעט זמן להיות בפורום ולהשקיע בזה, ולכן זה מה שקורה. אני לא חושב שהוגן להפיל את זה על גבי, גם אני הייתי מתייאש מלהילחם בגסיסה של הפורום. אני מאמין שברגע שיהיו הופעות, אלבום חדש הבא עלינו לטובה, אני מקווה, ועוד דברים מעניינים, יחזרו לפה חלק מהאנשים שהיו פה פעם, ובטח שייכנסו גם חברי פורום חדשים. לסיכום, אני אוהב את כולם ואני חושב שאין סיבה שלא נישאר כולנו חברים, אבל כפורום, זה כבר פחות קיים ופחות פועל. מת עליכם

את חושבת שמשחקים יעזרו בקטע הזה? ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

התייעצתי עכשיו בפורום של המנהלים, מה לדעתם צריך לעשות על מנת לשקם את הפורום, ואולי זה באמת יכול להיות רעיון. חשובה גם המוטיבציה של אחרים בעניין הזה. אני אעשה את המאמצים.

לא נראה לי ../images/Emo4.gif

כבר אין פה אנשים. זה לא יעזור. משחקים זה לא מה שיחזיר אותם...

תגובה חופרת במיוחד.../images/Emo131.gif

הצטרפתי לפורום הזה ב-17.10.2007. איזה קטע, בשבוע שעבר חגגתי 4 שנים בפורום. כשהצטרפתי היו פה אנשים אחרים. היחידה שאני מזהה את הכינוי שלה מאלה שכתבו לי "ברוכה הבאה" כשהצטרפתי, זו נוי, שכבר לא נמצאת פה.. שנה? יותר? כי הקהילה בפורומים מתחלפת. אנשים מצטרפים לפורום בגיל 12-14, וכשהם מגיעים לגיל 17-19 הם לאט לאט נוטשים, ומצטרפים אנשים חדשים. הבעיה פה היא שלא מצטרפים חדשים, כי כבר קרוב ל-3 שנים יוני לא עושה דברים שמושכים קהל מעריצים חדש. אז הפורום כמו שהכרנו אותו נעלם לאט לאט, אבל אף אחד לא בא ומחליף את הדור הישן שעוזב. זה עצוב לי. ברור שזה עצוב. אני פה כבר 4 שנים. אף פעם לא הייתי כמוכם, כמו כולכם, אף פעם לא הצלחתי באמת להיות בקשר עמוק עם מישהו מפה. אבל עדיין אני לא חושבת שהייתי אותו בנאדם בלי הפורום הזה. כי בזכות האנשים פה הכרתי כמעט את כל המוזיקה שאני שומעת היום, ושמהווה חלק כל כך גדול מהחיים שלי. הפורום הזה והאנשים שבו הם מה שגרמו למוזיקה להיות חלק כל כך נכבד מהחיים שלי. אז כן, עצוב לי שהפורום הזה מת. אבל אני לא חושבת שיש לנו מה לעשות נגד זה. אני לא חושבת שאפשר להאשים את גבי. אני לא חושבת שאפשר להאשים אף אחד. רובנו השתננו מאז שהגענו לכאן, עברנו דברים, חווינו חוויות, ואי אפשר לצפות שהפורום לא ישתנה. אני גם לא חושבת שאפשר להחזיר את אלה שעזבו. הם עזבו, זה עצוב, וזה טבעי. אנחנו לא נישאר בפורום לנצח. כל מה שנותר לי לקוות זה שיום אחד תיפתח פה קהילה חדשה, של ילדים חדשים שאוהבים את יוני, ושיגלו את הפורום הזה וישמחו לדעת שיש להם עם מי לחלוק את האהבה שלהם למוזיקה. אולי חלקנו נהיה חלק מזה, אולי כבר נגדל ונשכח מהפורום, ונכנס לכאן מדי פעם, לא נזהה את הכינויים החדשים, ונשמח לדעת שליוני יש מעריצים חדשים. האופציה השנייה היא כמובן שהפורום ייסגר. אני מעדיפה לחשוב שזה לא יקרה, לקוות שהאופציה הראשונה שכתבתי תתממש, אבל אי אפשר לדעת. אני אוהבת את הפורום הזה ואת האנשים בו, למרות שאני לא באמת מדברת עם אף אחד פה באופן אישי וכל ההיכרות שלנו היא מהפורום. מי יודע, אולי בקרוב יוני יוציא אלבום והפורום יחזור להיות שוקק חיים. ואולי לא.

למעלה