פינת המבצעים השבועית

mirisss

New member
חייבת לעדכן טיטולי פמפרס במבצע

החבילה הגדולה גמבו שיש בה 74 טיטולים למשקל של עד 20 ק"ג 2 חבילות 100 שקל, מאוד כדאי בדרך כלל חבילה עולה 76 שקלים בערך, המבצע גם בקוסמוס וגם בניו פארם, לדעתי המבצע בכל המקומות כנראה של החברה עצמה. רוצו לקנות עסקה כדאית. ביי לכולם ושבוע טוב מירי אמא של ימית, מירב, דנה וארי.

../images/Emo41.gifפינת המבצעים השבועית../images/Emo41.gif

פוצחת בשרשור חדש ומעניין. אחת לשבוע אני אפתח שרשור פינת המבצעים השבועית. כל מי שיודע/ת שומע/ת על מבצע מיוחד של בגדים, חיתולים, מוצרי קוסמטיקה, נקיון וכן הלאה - שיעביר הלאה
ישירות אלינו בפורום.

RUTHY13

New member
אפרופו מבצעים

מזמן לא הייתי פה, הייתי עסוקה, אבל בהקשר למבצעים, ברצוני רק להעיר את תשומת לבכם, לקניות שנערכות בשווקים הפתוחים בשאר ימות השנה. לעצם העניין, בשאר ימות השנה המחירים סבירים, אבל אם תשימו לב, שבוע שבועיים לפני החגים כמו ראש השנה הבא עלינו לטובה, המחירים קופצים, ואלו לא מחירים בכלל של שוק, ובשל כך הצעתי לאימי שתמיד קונה בשווקים, שדווקא לפני החג לא לקנות שם, כי את אותם המחירים היא תמצא ברשתות השיווק למינהם, ביתר נוחות. זה הרעיון להפעם. אגב קניתי מגבות אמבטיה במחיר של 20 שקל במגה, אם זה מעניין אותכם אז לבריאות.מישהו מהעבודה סיפר לי היום שבקוסמוס הוא קנה את כל הירקות ב0.80 אג' שווה לבדוק.

אני מכירה את המגבות האלו../images/Emo3.gif

קניתי כאלו בשמחה רבה, אבל אם אנחנו מדברות על אותה תוצרת, הן לא ממש סופגות, והן מהר מאוד הופכות להיות "שקפקפות", בסיוע מכונת הכביסה....

גם זה מבצע ../images/Emo26.gif דיסקים ב-10 ש"ח

עושה רושם שמדובר בדיסקים מקוריים. אני קניתי דיסק של אלביס פרסלי (אני משתדלת לקנות כל דבר שנשמע ונראה כמו אלביס פרסלי) בעשרה שקלים בתחנה המרכזית החדשה בקומה 4. מבנק הפועלים הולכים כאילו לכיוון היציאה מהתחנה ואז יש שם כל מיני חנויות. בצד אחד יש חנות של לבני נשים ומיד אחריה חנות עם פסלים וכל מיני אביזרי נוי לבית (ראיתי שם גם פסל מקסים בגובה 30 ס"מ של דמות שדומה לאלביס עם גיטרה, הלוואי והיה לי כסף לקנות את זה!!!). מיד אחרי החנות הזאת יש חנות בשם "דיסק" עם בחור שחום עור שמוכר שם והוא היה מאוד נחמד ועזר לי למצוא את שחיפשתי. יש שם מלא דיסקים בעשרה שקלים של נעימות מקולנוע, זמרים וזמרות מהארץ ומהעולם. יש גם DVD במחירים סביב 50 שקלים. יש יותר זולים ופחות זולים. הכל בהתאם לדרישה של אותו דיסק.

למעלה