פרישת מנהל הפורום

../images/Emo41.gif פרישת מנהל הפורום ../images/Emo41.gif

עקב אילוצים שונים אנו נפרדים היום ממנהל הפורום. אנו מודים לד קובי על ניהול הפורום לאורך התקופה והשקעתו האדירה בו ומאחלים לו בהצלחה באשר יפנה. בימים הקרובים, מיטל, האחראית על הפורומים באשכול רפואה ובריאות בצוות הנהלת הפורומים, תמונה למנהלת הפורום ותשגיח על התנהלות הפורום עד לאיתור מנהל חדש.

rache2

New member
קובי? למה?אמאלה אני יבכה

ככה? בלי שום אזהרה מוקדמת? קוביייייייייייייייייייייי

meital G

New member
נעים מאוד

שמי מיטל, אני מצוות הנהלת הפורומים ואחראית על הפורומים באשכול תמיכה. אני אשגיח על התנהלות הפורום עד לאיתור מנהל חדש. בכל שאלה/בעיה, ניתן לפנות אליי בתיבת המסרים. לילה טוב

נו טוב תפוז כול דבר טוב צריך להרוס

חן חן לך מנהלת אשכול על ההודעה שלך בקיצור ראי א וךתי ובטח עוד כמה מבאי הבית הזה עוברים לפורטל אחר לפתוח פורום למישפחות ניפגעי נפש נעבור כולנו מנהל הפורום ואלה שעושים כאן את הדבר הטוב ביותר למישפחות ניפגעי נפש תרגלנו כבר שכול דבר טוב אתם יודעים להרוס כול הכבוד לכם

rache2

New member
חחחח וואי בשבונית אני מתה עלייך

ועכשיו אם אתם הולכים לאנשהו בבקשה לעדכן אותי טוב?

מבטיחה לעדכן אותכם על המקום החדש

תאמינו לי שיש הרבה פורטלים שמוכניםלקבל אותנו כמו שאנחכנו בלי איומים של סגירות מידי פעם עד שנימצא מנהל שניהל את הפורום כמו שצריך הרי לפני קובי ומי שוותיק כאן יודע כול המנהלים הקודמים מישום מה הרגישו חובה וצורך לסגור את הפורום הזה כולל מנהלי תפוז למינהם אז שלתפוז לא יחסר מקום במרחב בוירטואלי ורייטינג אנכנו לא יכולים ליצר מה לעשות שיש לנו בני מישפחה חולי נפש ולא חולים במחלות אחרות שלם ניתנת תמיכה מכול הלב של תפוז או של הממשלה ואת מחת בני ביתינו צריך להחביא הרי היא מחלה מדבקת והיא מחמץת המיאוס וצריך להרחיק אותה שמא פן עוד כמה כהנה וכהנה ידבקו וצריך להתביש ולהחביא מבדיקות שלי ושל קובי בפורטלים אחרים מוכנים להקצות לנו מקום בשימחה על מציאת מקום חדש אני מבטיחה לידע אותכם בנתיים אני כאן כי כולם חשובים לי האומנם אני לא הרבה בזמן האחרון אילוצים מישפחתיים אבל מישתדלת להיות לענות וליתמוך שהיה לכולנו סוף שבוע חמים ומהנה אני מחר מביאה את תומר לסופ"ש צריכה להכין שכפצים סתם סתם זה בשביל המצחוק ומחר אני עובדת כפולה שזה אומר מ0700 בבוקר עד20.00 הבן הבכור שלי יסע להביא את תומר לשומרון הם יגיעו לקראת ההגעה שלי הביתה מהעבודה [ תחזיקו לי אצבעות שאני יעבור את הסופ"ש הזה בשלום

meital G

New member
הייתי שמחה אם היית בוחרת לבטא את תחשותייך

בצורה יותר נעימה ופחות תוקפנית. מעבר לכך, יצער אותי אם תחליטי לעבור לגלוש באתר אחד, אך כמובן שאאלץ לכבד את החלטתך.

זריחה 2

New member
מיטל את ודאי מבינה שבשבושונית

לא התכוונה אלייך אישית,ואם התחושה שלה היא כזאת אני בטוחה שהיא יודעת מדוע וסיבתה מוצדקת. ראיתי שהחלפת את קובי גם בפורום השני אותו הוא מנהל,.יכול מאד להיות שהוא בחר לפרוש,(יש לי הרגשה שלא) אז מה שאני מנסה להסביר לך הוא שמי שעורר את הפורום מידי פעם הוא קובי,מי שמילא את תפקידו על הצד הטוב ביותר זה קוב,.ואם באמת בתפוז גרמו לו לפרוש ..חבל. מכל מקום אני מאחלת לך הצלחה בתפקידך החדש.

meital G

New member
אעשה כמיטב יכולתי

כדי למצוא מנהל חדש, ראוי ומתאים. אני חושבת שלפורום חשיבות גדולה ואפעל לכך שהוא ישאר פעיל וחמים, עבור חבריו.

מיטל, תביני

מפעם לפעם הפורום החשוב והמיוחד הזה מקבל "אזהרות" ואיומים על סגירה, לאנשים פה, שהחיים גם ככה המרו איתם, יש פינה קטנה שבה הם מרגישים
, אלא שבעל הבית (הנהלת תפוז) - לא מעוניין בהם, כי הם לא מספיק רייטינגים, קובי היה מנהל הפורום במשך תקופה ארוכה, והחייה אותו, לאחר שנסגר לפתע, אני מקוה שהכל בסדר איתו, כי הוא פתאום נעלם לנו, זאת הרגשה מאד לא נעימה, ואפילו משרה קצת אוירת נכאים ותחושת איום, אולי זאת שוב ההתחלה של הסוף? הצורך לבטוח באדם ובמילותיו מתעצם במצבים משפחתיים כמו שאנו חווים. אינני יודעת כמה זמן תהיי מנהלת הפורום, כדאי מאד לקרוא את דברי הכותבים, לגלגל כמה דפים אחורנית, לראות את ההויי והדינמיקה לפני שחורצים דעה, גם אם בשבושונית כותבת ומתנסחת כפי שהיא מתנסחת, היא בת משפחתנו, ואני מקבלים אותה ללא ביקורת. נסי גם.

meital G

New member
היי

אני לא יודעת ממי קיבלתם "איומים" ו"אזהרות" - אני יכולה להבטיח לך שכרגע הכוונה האחרונה הנה לסגור את הפורום. מבחינתי, שמדובר בפורום באשכול תמיכה לשיקול הרייטיג משמעות זניחה. השאיפה היחידה שלי שבפורום תהיה פעילות מסויימות והוא יממש את מטרתו ויעודו - להוות מקום מסייע ותמיכתי עבור חבריו. אני פה משום שהפורום חשוב לי, ואני מעוניינת שהוא ימשיך להוות בית לחבריו. בכל בעיה, בקשה, ביקורת - ניתן לפנות אליי. אני כן מבקשת שיעשה בצורה מכובדת...

זריחה 2

New member
../images/Emo124.gif תודה לקובי..../images/Emo141.gif../images/Emo20.gif../images/Emo39.gif../images/Emo142.gif

על עיצה,חיבוק,תמיכה ומילה טובה... קובי היקר,לא יודעת מה קרה, מה שברור הוא שלכותבים פה אתה תחסר,אדם טוב,איש מקסים הינך.. המון הצלחה באשר תלך,תודה גדולה לך מכל הלב.

ד קובי ../images/Emo140.gif ../images/Emo47.gif ../images/Emo77.gif

תודה על ההקשבה והיחס האישי כלפי כל אחד מהכותבים. בתשובותיך ניכרת אפטיה, יכולת האזנה והבנה לרגשות ותחושות, גם אם הם קשים, ידעת תמיד לומר את המילה הנכונה, ביצעת את תפקידך ברגישות ובאחריות! תודה על הכל, ובהצלחה למי שימלא את התפקיד בהמשך. יש פתח לתקוה!

rache2

New member
אני עדיין לא הבנתי

מישהו מוכן להסביר לי לאן קובי נעלם?

למעלה