פרק ראשון

i c u 2

New member
../images/Emo41.gif פרק ראשון ../images/Emo70.gif ../images/Emo41.gif

שתפו כאן כל מה שבא לכם בנוגע לפרק {איך היה וכו'} אנא השתדלו לשרשר בצורה נכונה שכולם יוכלו להגיב בדיוק למקום המתאים.

Drenthe

New member
מתי בדיוק הפרק הראשון?

יש מין פרק מוזר כזה על כל ההכנות לעונה השנייה... הפרק הראשון הממשי שודר?

תגידו, לא מפריע לכם

כל הקללות וניבולי הפה האלה. שהפכו להיות כמו מגיפה??? כמו "בוקר טוב" ו"לילה טוב""???? כל מי שרוצה להרגיש גיבור מוציא איזו קללה או איזו מילה גסה ובוטה מהפה וזהו. חושב שכבש את העולם. מה, אי אפשר כבר לעשות סרטים או סטנד אפ גם בלי כל הזיהום הזה באוויר? חייב לנבל את הפה בכל משפט שני. זה אפילו לא מעניין! זה צורם! ובכלל הסרטים והעשייה הזאת בארץ עדיין לא מפותחת. קשה למצוא יצירות איכות כאן. כל הסקס הזה כאילו, סטייל, עירומים במיטה, החבר נכנס, כאילו כלום, זה רק טבעי לראות זוג חברים שלך מולך במיטה אחרי ... סתם, פשוט סתם בא לי להקיא כבר מכל הגועל נפש הזה של ניבולי הפה. ממש מגיפה!

i c u 2

New member
לא ממש

כל הסדרה הזו לא "חינוכית" אפשר להגיד. יש שם דברים שיותר מפריעים כמו זה שבמקום לעשן סיגריות {שגם זה לא טוב} הם כל היום מחששים.. כל הסדרה בעיקרון בנויה על דברים כאלה {הגניבות של העונה שעברה, פתאום שדה הגראס שנשרף להם באוטו מאחורי הבית וכו'}. וחוץ מזה, יש הרבה מקומות שזו השפה היומיומית. לא כל היום מדברים ב"מדוע" ו"כלומר". שורה תחתונה לי זה לא מפריע

Jason2

New member
כמו שאמרו הסדרה באה לספר סיפור

והיא מספרת על אנשים הזויים שמדברים בשפה כזאת. הסדרה משודרת בשעה 22:00 וכמו שאמרו היא לא אמורה לחנך אלא לספר סיפור. ואגב סדרות וסרטים ישראליים זוכים בפרסים בכל העולם וכמעט כל סדרה כאן נמכרת לרשתות בחו"ל.

Babi25

New member
זו המציאות היום

הסדרה מדברת בגובה העיניים, עם דיבור אמיתי. שאר הסדרות התל אביביות מתייפיפות ומנסות להיות הוליוודיות.. לא אמינות בקיצור. תכנית טלוויזיה יחודית, מעניינת מקורית ובלי פלצנות.

פ ט ר י ה

New member
מסכימה לגמרי

זה אחד החסמים שלי מהסידרה הזאת, רואים אותה גם ילדים ובני נוער ואלה הופכים להיות גיבורי התרבות שלהם, המודל לחיקוי... נהיה אופנתי לזרוק קללה באמצע כל משפט תמים, כאילו שזה משבח את המשפט ומגדיל את אפקט הגדולה של המקלל.. לצערי זה מראה של החברה שלנו ותכניות ספורות איכותיות באמת ואין סידרה מצליחה בלי כמה דק' של סקס או עירום כלשהו, פשוט בכל סדרה! עצוב.

Jason2

New member
ילדים ובני נוער לא אמורים לראות סדרה כזאת

האחריות לזה מוטלת על ההורים.

בארבאבא

New member
זה עצוב שיש הורים שיתנו לילדים שלהם לראות

הסדרה הזאת.אין סיבה שילד צעיר יצפה בזה..

פ ט ר י ה

New member
כמעט בכל בית יש מחשב -

ילד שישמע בבי"ס על הסדרה מחברים, גם אם הוריו יאסרו עליו לראות את זה אז יראה באינטרנט או אצל חברים. הגישה של ההורים מוגבלת לצערינו ואין להם שליטה מלאה על כל מה שהילד נחשף אליו. לחברים יש השפעה לא קטנה, בואו לא ניתמם...

הכי גרוע מבחינתי זה עישון הג'וינטים

חובה להפסיק לעודד את הנוער לעשן ג'וינטים, צינגלעך. איני מבין היכן הם אנשי החינוך בארץ, חובה להוריד את הסדרה עד שיצנזרו את קטעי העישון וסצנות ההתמסטלויות. http://bit.ly/sKgMyZ נבלות!!!!

סתם שאלה?!

את רצינית?!..... יש לי הצעה בשבילך: נסי להגר לאירופה....אולי שם תמצאי קצת נחת....! אגב,הפורמט לסרטים הישראליים(מלבד סרטי הבורקס) בגיע כהשראה מסרטים זרים,אבל אני מניח שאת זה את יודעת,נכון?! אבל היי,הכי כיף לרדת על תוצרת ישראלית!!! ולגבי עספור(או כל סדרה אחרת),יש לך זאת זכות הבחירה...: אף אחד לא בכריח אותך לצפות!!!!!! אז בבקשה ממך,תמשיכי הלאה יקירתי :)

אדון אשליות יקר

התשובה שלך לא רצינית וחבל. לגבי "ירידה על ישראלים" אתה צודק לגמרי. אני האחרונה שיחפש לרדת כך סתם על "ישראלים". מבחינתי ממש אין ישראלים, יפנים, או כורדים. מבחינתי יש אנשים. אבל מכיוון שאני חיה כאן בישראל. ההתייחסות היא אל היצירות המקומיות שנעשות כאן בארץ. איך אכנה אותן? יצירות יפניות? לגבי יצירות חוץ. אני לא מתמקדת בהן. קודם אדאג לעיגול הקטן שאני בתוכו. ובדרך כלל אם יש התפתחות חיובית או שלילית אז הוא ילך ויתרחב הלאה גם לעיגולים הגדולים (שהם יצירות חוץ במקרה זה). זהו. בסך הכל בתוך עמי אני חיה וכואב לי מאוד לראות איך כל התרבות (או לפחות רובה) כאן מתמקדת במכנה המשותף הנמוך ביותר שהוא: וולגריות, ניבולי פה, ומסרים שליליים. לדעתי אפשר גם אחרת. תודה על תשומת הלב.

MyAudi

New member
את צודקת לגמרי!!!

מסכימה עם כל מילה. זה פשוט נהיה מגעיל!

ורדונה2

New member
מה שעצוב לי זה שהרבה ילדים קטנים צופים בסדרה

ואז הם מתחילים לחקות כל מיני התבטאויות שם וקללות. כשהעונה הראשונה שודרה, אחותי הקטנה למדה בבי"ס יסודי (שנמצא ליד הבית שלי), ושמעתי כל הזמן ילדים שרים שירים מ"עספור" וזה היה ברור שהם לוקחים את הדמויות בסדרה כסוג של "מודל לחיקוי". אני הייתי מגבילה את הסדרה הזאת ל-18 ומעלה. זה כבר לא רק קללות אלא גם עירום וקטעי סקס... לא חושבת שזה הגיוני שכל ילד בן 7 יכול לפתוח ערוץ 3 בתמימות ולצפות פתאום בסצנת סקס מאוד מפורטת (ואולי גם עם עירום).

למעלה