צהריים טובים היכליסטים הכל לכאן

סליחה אבל למה רוחמה לא שרה את בארץ אהבתי

המהמם
בצבא שרים אותו עד היום במסעות כדי להעלות את המורל (כמובן שהוא נשמע אחרת כחבורת חיילים שרים אותו בצעקות
רוחמה

יונתנסקי

Well-known member
כל הגברים ה"בהמים" יושבים באפס מעשה, ורק

סינדרלה הקטנה עובדת במטבח. יללה, שתבוא כבר הפייה הטובה ותיקח אותה לנשף. "בהמים" במלעיל כמו "בוהמים" זה איננו מענה למי שכתב לפני.

כפרה על הבובה רוחי, מדהימה של כל אוהביה

היא חייבת להיות בגמר, איזה טובת לב שהיא. סמסו 5.

לואיזה7

New member
שמישהו שם יאמר לרוחמה לשיר : ניצחת אתי הכל...

של עמיר בניון. שמעתי אותה שרה את זה אתמול או שלשום וזה נהדר. קודם היא אמרה לבני אלבז שהיא החליטה לשיר ביום ראשון את השיר : "מסע לארץ ישראל" - על העלייה של האתיופים.היא שרה את זה כבר במופע חצות בערוץ 2. היה מרגש, אבל למה היא חוזרת על זה?! והשיר הנוסף שהיא, כנראה, תשיר ביום ראשון, זה השיר שהיא שרה אמש במופע חצות בערוץ 2. שוב היא חוזרת על שיר שכבר שרה אותו בשידור חי. רצוי שהיא תשיר שירים שעדיין לא שרה.

לואיזה7

New member
לאילנה: את "אהבה בת 20" היא שרה אתמול בערוץ 2

השאלה אם הם אמרו לה לשיר את זה שוב? נראה לי שהיא בחרה את זה. לדעתי, הייתה צריכה לבחור שיר אחר ליום א' ולא לשיר את השיר הזה שוב. בכל מקרה, נאחל לה הצלחה מלאה ושתהיה בגמר. מקווה מאוד שרק הקהל יקבע ביום א' ולא השופטים. משום מה השופטים קמצנים במחמאות לגבי רוחמה, במיוחד יוני רועה, שאהב מאוד את זאת שהודחה.

איבונה3

Well-known member
יונתנסקי את קוראת להם "בהמיים"

אצלי הם "סלברי טיז"....

pink81

New member
יפה לה שהיא עושה,אבל היא חתיכת פראיירית

לא ממש מעריכים שם מה שהיא עושה,אז למה לעשות? לוקחים אותה כמובן מאליו,ולא נותנים לה כבוד,אז למה לצאת מגדרך ככה? טוב חמודה פיה בלה בלה בלה אולי זה ככה אבל לא מצטיינת בחוכמת חיים שלה...(למרות שאני לא מצדיקה מה שאילנית הפיכסית עשתה לה
)

BEAUTY האחת

New member
../images/Emo41.gifצהריים טובים היכליסטים הכל לכאן ../images/Emo41.gif

שישי בצהריים להקת הפסגות מופיעה בבית. גלישה נעימה ונקיית לשון .

בוףברכה

New member
יאללה השולחן שעושה שמח..מקבל...בקבוק שמפניה..

....אני מחכה לקינוחים ... הפסגות.......

nilli6

New member
למה רוחמה בחרה להיות המשרתת של הבית?

מה היו עושים הפדלאות אם לא רוחמה?

למעלה