ציטוטים מתוכניות של הפיג'מות

גרי 541

New member
../images/Emo41.gif ציטוטים מתוכניות של הפיג'מות

אני יתן לכם כאן ציטוטים של הפיג'מות ואתם צריכים לרשום מי אמר את זה ובאיזה פרק ועונה ויש גם ציטוטים מתוכניות הרדיו של הפיג'מות * אני צריכה שיהיה לי יום הולדת ולכם תוכנית ברדיו כדי שנדבר * מה זה איזה מין סיפור זה ומה זה האפקט הזה, מה זה פה סרט של צ'רלי צ'פלין? * לא יודע אני חושב שיש להם הכול, יש להם ממיר לא? * מה זה ניסו? הם ניסו עלינו איך שנכנסנו את הטריק הזה של אל תתקשרו אלינו אנחנו נתקשר אלינו * אני יגיד לכם מה הבעיה שלכם, יש לכם את הציוד יש לכם את הפסיליטי אבל החומר האנושי פה ירוד * שומעים למה אתה אומר שלא שומעים, שומעים אבל חלש ומרחוק * אמא יש לי דייט * הופ עברה פה פרוטקציה קיבלתי אותך בסדר?
מי אמר למי ובאיזה פרק ועונה * תראה מגיע בחורה חדשה יפה אי אפשר להגיד לא מושכת שהאינטליגנציה שופעת ממנה מתוחכמת מלהיבה זה טבעי לגמרי זה היה ברור לי שזה יקרה מתי שאו * לא הטור שלך לא יגיע אני הולך לנקות את השולחן הזה * אני זוכר את זה בוודאות זה היה עד שהמוות יפריד בינכם, אז זהו הוא הפריד * תגיד לי רגע, זה אסף הרופא?

0OמומיןO0

New member
יאא מגניב עונה../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

אף פעם לא שמעתי את התוכנית רדיו אז את זה אני לא אדע... * אני צריכה שיהיה לי יום הולדת ולכם תוכנית ברדיו כדי שנדבר לא יודעת * מה זה איזה מין סיפור זה ומה זה האפקט הזה, מה זה פה סרט של צ'רלי צ'פלין? זה בפרק "יש דברים שרציתי לומר" ונראה לי שזה אילן אמר לעודד וזה היה בעונה השלישית(חייב להגיד עונה?
)
* לא יודע אני חושב שיש להם הכול, יש להם ממיר לא? אה זה אילן אמר בפרק חייזרים!נראה לי שהוא אמר את זה לקובי * מה זה ניסו? הם ניסו עלינו איך שנכנסנו את הטריק הזה של אל תתקשרו אלינו אנחנו נתקשר אלינו חחח קובי לאלונה נראה לי שזה בפרק סוף עונת הפיג'מות * אני יגיד לכם מה הבעיה שלכם, יש לכם את הציוד יש לכם את הפסיליטי אבל החומר האנושי פה ירוד אההה לא יודעת... ואם זה לא מהרדיו אז זה בטח גרי
* שומעים למה אתה אומר שלא שומעים, שומעים אבל חלש ומרחוק גרי לעודד בפרק בליינד דייט שהוא בדק את המיקרופון חחחחח
* אמא יש לי דייט נתן די לעצמו.. בפרק הניצב והיתר עונה רביעית ע' הפקה חחח * הופ עברה פה פרוטקציה קיבלתי אותך בסדר? חחחחחח פרדי לדון בניצב והיתר עונה רביעית
מי אמר למי ובאיזה פרק ועונה * תראה מגיע בחורה חדשה יפה אי אפשר להגיד לא מושכת שהאינטליגנציה שופעת ממנה מתוחכמת מלהיבה זה טבעי לגמרי זה היה ברור לי שזה יקרה מתי שאו לא זוכרת
* לא הטור שלך לא יגיע אני הולך לנקות את השולחן הזה קובי אמר לגרי בפרק סנו-קר בעונה הרביעית * אני זוכר את זה בוודאות זה היה עד שהמוות יפריד בינכם, אז זהו הוא הפריד גרי אמר לרוני עונה רביעית הפרק מכירת חיסול סוף עונה אני חולה על הפרק הזה
* תגיד לי רגע, זה אסף הרופא? לא זוכרת

0OמומיןO0

New member
נזכרתי באחד

* תגיד לי רגע, זה אסף הרופא? הרגע ראיתי את הפרק הזה!דפקט הפרפר-מרסל פוארו לרופא בבית החולים איפה שסבתא של הילד עונה 5 בהזדמנות זו מישהו יכול להסביר לי את הבדיחה הזאת?לא הבנתי מה מצחיק

0OמומיןO0

New member
נזכרתי בעוד אחד!../images/Emo6.gif

* תראה מגיע בחורה חדשה יפה אי אפשר להגיד לא מושכת שהאינטליגנציה שופעת ממנה מתוחכמת מלהיבה זה טבעי לגמרי זה היה ברור לי שזה יקרה מתי שאו נראה לי שזה היה בפרק צוות לעניין א' שעזרא אמר לאלונה בעונה השנייה

שירי116

New member
../images/Emo28.gifעונה מה שאני יודעת...

כמובן שמעונות קודמות אני לא זוכרת כי לא ראיתי מזמן ): * אמא יש לי דייט- הניצב והיתר. נתן אמר לאוויר בעצם... הוא לא ידע למי הוא אמר. * הופ עברה פה פרוטקציה קיבלתי אותך בסדר? אני לא זוכרת את שם הפרק :\ אבל פרדי אמר את זה לימית כשקיבל אותה ללהקה. נראה לי פרק 3 בעונה 4. וואי זה ציטוט כזה מצחיק DD: * אני זוכר את זה בוודאות זה היה עד שהמוות יפריד בינכם, אז זהו הוא הפריד- בפרק מכירת חיסול סוף עונה, גרי אמר את זה לאילן או משהו על שפרה שהוא כבר לא נשוי לה כי הוא מת XD

barak97

New member
מנסה לענות!

אני צריכה שיהיה לי יום הולדת ולכם תוכנית ברדיו כדי שנדבר
מה זה איזה מין סיפור זה ומה זה האפקט הזה, מה זה פה סרט של צ'רלי צ'פלין?אם אני לא טועה זה היה פעם במסך הלבן, בפרק שלפיג'מות לא היה קול
לא יודע אני חושב שיש להם הכול, יש להם ממיר לא? בפרק חייזרים, עונה 2, עודד אמר במסך הלבן!
מה זה ניסו? הם ניסו עלינו איך שנכנסנו את הטריק הזה של אל תתקשרו אלינו אנחנו נתקשר אלינו בפרק האחרון לעונה הראשונה (אילן/קובי/עודד לאלונה בלובי של המשרדים של כוכב נולד
אני יגיד לכם מה הבעיה שלכם, יש לכם את הציוד יש לכם את הפסיליטי אבל החומר האנושי פה ירוד לא יודע
שומעים למה אתה אומר שלא שומעים, שומעים אבל חלש ומרחוק גרי/עודד אמר לעודד/גרי בפרק שגרי הביא מיקרופון להמבורגרי
אמא יש לי דייט נתן לכמעטכלאחד... הניצב והיתר.
הופ עברה פה פרוטקציה קיבלתי אותך בסדר? פרדי לדון לני-גבאי בפרק הניצב והיתר |
| מי אמר למי ובאיזה פרק ועונה?
תראה מגיע בחורה חדשה יפה אי אפשר להגיד לא מושכת שהאינטליגנציה שופעת ממנה מתוחכמת מלהיבה זה טבעי לגמרי זה היה ברור לי שזה יקרה מתי שאו לא יודע..
לא הטור שלך לא יגיע אני הולך לנקות את השולחן הזה לא יודע.
אני זוכר את זה בוודאות זה היה עד שהמוות יפריד בינכם, אז זהו הוא הפריד גרי לרוני בפרק מכירת חיסול סוף עונה
תגיד לי רגע, זה אסף הרופא? עודד באחד מפרקי העונה החדשה, שחכתי איזה..

למעלה