קליפורניה"יש דברים שאי אפשר להחליף"

../images/Emo41.gifקליפורניה"יש דברים שאי אפשר להחליף"

יש דברים שאי אפשר להחליף" אלפים נאלצו לברוח מבתיהם, חלק יודעים שאין להם לאן לחזור. "אני מקווה שהבית שלי לא יישרף, אבל אם זה יקרה, אלה החיים שלי, לא? אני אצטרך להתחיל הכל מתחלה", אמר ג'ק צ'אן, בן 56, בעת שיש באולם הספורט של התיכון באנהיים. מלודי מה, בת 24, סיפרה כי היא לקחה את אחותה לשיעור פסנתר אתמול בבוקר כשהעשן היה רחוק ורק לאחר מכן הבינה שאין לה לאן לחזור. "יש דברים שאי אפשר להחליף, כמו תמונות", אמרה מה כשהיא לא מפסיקה למרר בבכי. בין מי שאיבדו את ביתם הייתה לינדה פוג'צניק, שסיפרה כי אחרי שנים של נהיגה באוטובוס בית ספר, היא סוף סוף הגשימה את חלומה לגור ב"בברלי הילס של חניוני הקרונועים". כעת היא נותרה רק עם הכלבים שלה, כמה בגדים וחפצים מעטים נוספים. קפטן לאונרד גריל, ששירת במשך 20 שנה בשירותי הכיבוי של מחוז ריברסייד, הביט בלהבות ולא האמין. "זה מחמיר משנה לשנה. אני לא יכול לעקוב אחריהן יותר", אמר. "פעם אלה היו שריפות של פעם בקריירה. עכשיו הן כבר כל שנה". סטיב רודה משירותי הכיבוי של לוס אנג'לס סיפר כי בחניון הקרונועים של אוקרידג' היה הרס כללי. "אני לא יכול אפילו לקרוא את שמות הרחובות כי השלטים נמסו", מפי: אתר מעריב http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/812/318.html

shirlyco

New member
:|

פשוט עצוב, ככה לאבד את הבית שלך :\ אאה ושלומי, אני מוכנה להצטרף..

למעלה