קניתי את הדיסק של סוזן בויל

../images/Emo41.gif קניתי את הדיסק של סוזן בויל ../images/Emo41.gif

איזה רכישה כדאית! שילמתי 50 שקל (בטאואר רקורדס. ולקמצנים - אני בטוח שיש אחד זול יותר בתו השמני). וזה אלבום כיסויים שלה, תחת עינו הפקוחה של סיימון קאוול. ואיזה קול מ-ט-ו-ר-ף יש לה. לא סתם 90 מיליון צפו בקליפים שלה ביוט-יוב, ולא סתם החתימו אותה על 2 דיסקים. היא ממש טובה. מומלץ

SHTRUDIDI

New member
תתחדש../images/Emo140.gif

לא ידעתי שהחתימו אותה כבר על שני דיסקים. כל האלבום הוא קאברים, נכון?

SHTRUDIDI

New member
תודה על הלינק

Wild Horses מדהים. אני גם חושבת לקנות את הדיסק בקרוב.

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifוואו, תתחדש! עשית לי חשק../images/Emo9.gif

נורא בא לי איזה אוסף שירי כריסמס שראיתי ב"סטימצקי", אבל אולי יישאר לי מאני מזומאני גם לזה.

Fairywitch

New member
אגב- היא מובילה בענק בצפיות ביוטיוב!

מדובר על העשור כולו
בכל אופן- היו 127 מיליון כניסות לסרטון ההוא שלה בתחרות. מדהים.

Mikey Weiss

New member
מימימי היתה ראשונה מי

זה היה בשידור של 11 באפריל בערב, עלה באותו לילה ליוטיוב והגיע לידיה של מייקי המכורה לתכניות ריאליטי ששרין בהן ישר אחרי שזה עלה וקצת יותר מאוחר לפורום זה. http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1239&MessageId=128643694 אני גאה לומר שבגלל שאני פסיכית על כל הראש, אני ראיתי את הקליפ הזה כשהיו לו פחות ממאה(!) צפיות.

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifיפה! ריספקט../images/Emo9.gif

(גם על זה וגם על ברקלי. אני לא אשכח לך את זה, במובן הטוב והסוגד כמובן
)

אני רוצה לומר שזה כבוד!

גם שהצבעת על זה לראשונה, וגם שבניגוד לכוכבי ריאליטי אחרים, סוזן בויל הצליחה לעמוד גם אחרי התופעה שהגדירה אותה. ובעידן שהיום כוכבי הישרדות/ המירוץ למליון/ האח הגדול/ מטבחי הגיהינום ואחרים נעלמים שניה אחרי שהתוכנית מסתיימת, סוזן מוכיחה לנו שהיא פה כדי להישאר.

Mikey Weiss

New member
אבל זה בדיוק ההבדל

בין תכניות כמו הישרדות / המירוץ למיליון וכו' לריאליטי של תחרות כשרונות. בתחרות כמו כשרונות כמו טלנט או איידול המטרה היא להתגלות במטרה להתחיל מזה משהו ולהישאר. לא שכולם מצליחים, הרוב לא, אבל זה הרעיון. הקונספט הזה לא קיים בשאר תחרויות הריאליטי שהן טובות לזמן קיום התחרות עצמה, אבל אין מזה שום דבר שנותן הצדקה להישארותם של גיבוריהן בחיינו אחרי ששידורן מסתיים.

YoungFlattop

New member
תתחדש! ו../images/Emo207.gif - ראיתי היום את הדיסק של קריס

בטאואר רקורדס למי שרוצה! ושמעתי את Wild Horses בYoutube והקול שלה מדהים! הביצוע שלה יפה אבל אני לא מתה על הסגנון הזה (לא ברור למה, פשוט לא מתחברת לקולות נשיים
) אבל הקול שלה באמת מטורף!

../images/Emo45.gif אני חושב ש-

מיק ג'אגר ומדונה (כותבי השירים) לא היו נותנים לכל אחד לבצע את השירים שלהם, וזה שנתנו לסוזן את הO.K ואת הרשות אומר הרבה.

וווואווווו

סוזן אומנם לא עומדת באוקטבות המוזיקליות שאיליין שרה או בבטחון במה שיש לה, אבל לדעתי היא לא נופלת ממנה. אבל איזה ביצוע, איזה יופי, ממש התרגשתי. תודה רבה על הלינק.

Mikey Weiss

New member
טוב, יש לפייג' יתרון של כמה עשורי נסיון עליה

אבל אם הייתי רואה את הוידאו בלי לדעת את כל הסיפור מסביב, לא חושבת שהייתי שמה לב להבדלי רמות מיוחדים או חושדת שאחת הזמרות נמצאת בשנת הקריירה הראשונה שלה.

Bleed for Me

New member
../images/Emo207.gif../images/Emo41.gifהקליפ של זוכה x factor

שחררו ממש עכשיו את הקליפ של ג'ו, זוכה האקס פקטור אנגליה joe mcelderry - the climb - הקליפ ווהופעה החיה בGMTV כתבתי גם למטה אבל זה לא קפץ..חח.. תהנו=]

הודיה100

New member
../images/Emo99.gif

איזה קליפ מתוק!!! הוא שר מדהים ונראה מדהים!.. מרגש לראות את כל המסע שלו
ההופעה בGMTV מעולה!.. הוא עשה מהשיר הזה מעדן! ואני חייבת לציין שהחיוך שלו ממיס אותי כל פעם מחדש..
מקווה שנשמע ממנו עוד הרבה.. תודה על הקישורים!

למעלה