קרונועי הIC3 - לאן ?

מצב
הנושא נעול.

mishmish

New member
../images/Emo41.gifקרונועי הIC3 - לאן ?

קרונועי הIC3 - לאן ?
לאחרונה אני רואה שעוסקים פה הרבה בקו לירושלים ולשימוש הלא נכון שנעשה בו עם הקרונועים והפגיעה במודע בציוד הזה מכיוון שאין ברירה אחרת ומעדיפים לפגוע בהם ואח"כ לתקן אותם במקום לקנות ציוד מתאים או למצוא פתרון תחליפי , ואני רוצה להביע את דעתי בנושא ,אני מאוד מאוכזב מרכבת ישראל בכלל בתקופה האחרונה ובמיוחד ביחס שלה לקרונועי ה IC3 (שאני באופן אישי מאוד אוהב - למרות שהרבה כאן חושבים שהם קונטיינרים על גלגלים ) ,יש לי הרגשה שרכבת ישראל החליטה להרים ידים בכל מה שקשור לסוג הציוד הזה ,שמתבטא בתחזוקה גרועה שלהם ,הקרונועים נוסעים עם משענות יד הרוסות ,מושבים קרועים ,תעלות של מערכות מיזוג אוויר וחשמל פתוחות או חסרות ובכלל המצב שלהם ממש גרוע ומאוד עצוב לי לראות אותם ככה...ונשאלת השאלה למה רכבת ישראל מתייחסת אליהם ככה ? האם זה במכוון ? ובכלל מה עובר בתקופה האחרונה ברכבת...מה זו ההחלטה הדפוקה הזו עם הקו לירושלים ? משהו מריח פה לא טוב...אני אוהב את הרכבת אבל שונא את רכבת ישראל...ואומר את זה מישהו שכמה קרובי משפחה שלו עבדו ברכבת...נראה כאילו הרכבת איבדה מהקסם שהיה לה והיא סתם גוף מושחת כמו שאר הגופים במדינה הזאת.. צירפתי כמה סריקות של חוברת רכבת ישראל מהתקופה שקרונועי הIC3 היו שווים משהו בשבילם ... אולי כדאי שהם יעברו עוד פעם על הנתונים של הקרונועים האלה ויזכרו מה יש להם בידיים ...

mishmish

New member
המשך הסריקה

קרונועי הIC3 - לאן ?
לאחרונה אני רואה שעוסקים פה הרבה בקו לירושלים ולשימוש הלא נכון שנעשה בו עם הקרונועים והפגיעה במודע בציוד הזה מכיוון שאין ברירה אחרת ומעדיפים לפגוע בהם ואח"כ לתקן אותם במקום לקנות ציוד מתאים או למצוא פתרון תחליפי , ואני רוצה להביע את דעתי בנושא ,אני מאוד מאוכזב מרכבת ישראל בכלל בתקופה האחרונה ובמיוחד ביחס שלה לקרונועי ה IC3 (שאני באופן אישי מאוד אוהב - למרות שהרבה כאן חושבים שהם קונטיינרים על גלגלים ) ,יש לי הרגשה שרכבת ישראל החליטה להרים ידים בכל מה שקשור לסוג הציוד הזה ,שמתבטא בתחזוקה גרועה שלהם ,הקרונועים נוסעים עם משענות יד הרוסות ,מושבים קרועים ,תעלות של מערכות מיזוג אוויר וחשמל פתוחות או חסרות ובכלל המצב שלהם ממש גרוע ומאוד עצוב לי לראות אותם ככה...ונשאלת השאלה למה רכבת ישראל מתייחסת אליהם ככה ? האם זה במכוון ? ובכלל מה עובר בתקופה האחרונה ברכבת...מה זו ההחלטה הדפוקה הזו עם הקו לירושלים ? משהו מריח פה לא טוב...אני אוהב את הרכבת אבל שונא את רכבת ישראל...ואומר את זה מישהו שכמה קרובי משפחה שלו עבדו ברכבת...נראה כאילו הרכבת איבדה מהקסם שהיה לה והיא סתם גוף מושחת כמו שאר הגופים במדינה הזאת.. צירפתי כמה סריקות של חוברת רכבת ישראל מהתקופה שקרונועי הIC3 היו שווים משהו בשבילם ... אולי כדאי שהם יעברו עוד פעם על הנתונים של הקרונועים האלה ויזכרו מה יש להם בידיים ...
המשך הסריקה
העמוד השני עם כל שאר הנתונים ... שימו לב לזמן הקצר של התאוצה והעצירה ...נראה קטר BOBO עושה את זה..

אליתוש

New member
סליחה על ההפרעה....

המשך הסריקה
העמוד השני עם כל שאר הנתונים ... שימו לב לזמן הקצר של התאוצה והעצירה ...נראה קטר BOBO עושה את זה..
סליחה על ההפרעה....
אבל רציתי להגיד תודה על הפורום השימושי והאדיר הזה.... עזרתם לי בטירוף, לא ידעתי כבר לאיפה לפנות כדי למצוא את הקו הנשכח שחיפשתי.... עזרתם לי מאוד... (במיוחד כרמלית.... :) ) אז שיהיה לילה טוב.... ונסיעה נעימה;-]

../images/Emo9.gif

סליחה על ההפרעה....
אבל רציתי להגיד תודה על הפורום השימושי והאדיר הזה.... עזרתם לי בטירוף, לא ידעתי כבר לאיפה לפנות כדי למצוא את הקו הנשכח שחיפשתי.... עזרתם לי מאוד... (במיוחד כרמלית.... :) ) אז שיהיה לילה טוב.... ונסיעה נעימה;-]

ראית רתם, גם ברכבות יש ZF!

המשך הסריקה
האמת שכנוסע שלא אוהב רכבות, הרכבת המועדפת עליי היא ה-IC3. יש לה רעש שדומה לאוטובוס (הודות לתיב"ה האוטומטית) והיא מטוס על !(במובנים של רכבת)

mishmish

New member
שמח שהרכבת המועדפת עליך היא IC3

האמת שכנוסע שלא אוהב רכבות, הרכבת המועדפת עליי היא ה-IC3. יש לה רעש שדומה לאוטובוס (הודות לתיב"ה האוטומטית) והיא מטוס על !(במובנים של רכבת)
שמח שהרכבת המועדפת עליך היא IC3
יש הרבה שמעדיפים אותם מהדאבל דרעק !

אורי404

New member
אני רק מקווה שלא מסתנוורים

מZF בפיז'ו ובסיטרואנים הישנים, כמו 309, 405, BX ועוד. גירים אלה סירסו למכוניות את הביצועים וגם לא היו אמינים.

גם אני מקווה שלא. אבל איך אפשר כשZF

מZF בפיז'ו ובסיטרואנים הישנים, כמו 309, 405, BX ועוד. גירים אלה סירסו למכוניות את הביצועים וגם לא היו אמינים.
גם אני מקווה שלא. אבל איך אפשר כשZF
זה הכי טוב? אם זה לא ZF זה לא אוטו...

אי התאמה כלשהי בין הגיר למנוע...

עוד דברים שלא כותבים?!
וברצינות, מה באמת היה הסיפור שם?
אי התאמה כלשהי בין הגיר למנוע...
היה משפט, מרצדס פיצו את אגד ב-25 OC500 (לשמחתו של הרתם), שקיבלו מרכב ברק במפעלי הארגז בת"א ולימים נקראו "OC אילתיות".

חברה גרמנית לייצור מכללים: מוכרת

סליחה על הבורות - מה זה ZF ?
חברה גרמנית לייצור מכללים: מוכרת
בעיקר כיצרנית תיבות הילוכים למגוון רחב של כלי רכב: פרטיות, ספורט, אוטובוסים, רכבות ועוד. בנוסף, ZF מייצרים גם הגאים (גם בטייגרים ההגאים היו של ZF) ונדמה לי שגם סרנים ומכללים נוספים. באוטובוסים, החלפת ההילוכים בתיבת ZF משמיעה רעש המזכיר יללת חתול, ויש גולש מסוים בפורום שמאוד אוהב את תיבת ההילוכים הזו, כולל חיקוי אחד לאחד של יללת התיבה. בעולם נפוצות התיבות של ZF בעיקר באוטובוסים הנוסעים במהירות גבוהה: בינעירוניים ותיירותיים.

davidfainshtein

Member
מנהל
"במובנים של רכבת"???

"במובנים של רכבת"???
תראה לי ולו אוטובוס אחד שמסוגל לנסוע 160 קמ"ש!

"מטוס" הוא אוטובוס שמאיץ מהר

"במובנים של רכבת"???
תראה לי ולו אוטובוס אחד שמסוגל לנסוע 160 קמ"ש!
המהירות הסופית ממילא קבועה ואינה חשובה. אי לכך, מהירותה המקסימלית של ה-IC3 לא משחקת כאן תפקיד. אגב, נסעתי כבר 125 באוטובוס...

davidfainshtein

Member
מנהל
ובכל זאת

המהירות הסופית ממילא קבועה ואינה חשובה. אי לכך, מהירותה המקסימלית של ה-IC3 לא משחקת כאן תפקיד. אגב, נסעתי כבר 125 באוטובוס...
ובכל זאת
בכל פעם שאני עובר באיילון עם הרכבת ורואה בפאנינג אוטובוסים שתקועים בפקק - זה עושה לי כל כך טוב על הלב שבא לי לשיר.

JayZed

New member
IC3 במצב מצערת 8 מאיץ לא פחות טוב

IC3 במצב מצערת 8 מאיץ לא פחות טוב
מרוב האוטובוסים, זה פשוט פחות מורגש בגלל המאסה הענקית של הרכבת. האגב, ה-IC3 היא אולי מהרכבות דיזל המהירות ביותר שיש, אבל עדיין רכבות דיזל הן זן איטי מאד בתאוצה. רכבות חשמליות, לאומת זאת, לרוב מאיצות יותר מהר מכל אוטובוס קיים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה