קריאה אחרונה למפגש

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
כן, ידוע.

תודה
הכל בסדר, קצת עסוקים לאחרונה, כפי שאתה יודע..... אשתדל מאוד להגיע ביום שישי, אבל עדיין לא קיבלתי תשובה בקשר להחתמת הכרטיס. לא נראה לי שחותמת של המוזיאון תספק את המאבטח בתחנת בית יהושע כשארצה לצאת עם כרטיס שלא הוחתם בסבסבת(בתחנה בחיפה) ולכן לא פותח את הסבסבת בתחנת היציאה.
כן, ידוע.
שיהיה לך המון בהצלחה !!! ותשתדל להגיע ביום שישי. אל תדאג מעניין החתימה. מקסימום אני אחתום לך ותגיד להם שזאת חתימה ששווה הרבה כסף...

ה דרומי

New member
תבקש שישימו לך חותמת של המוזאון

קריאה אחרונה למפגש

אז בשעה טובה אני מסכם את כל ההודעות, כל הדיווחים וכל העדכונים לגבי המפגש... שלא תגידו "לא ידענו"
מפגש פורום תחבורה ציבורית יתקיים ביום שישי הקרוב ה13/8/2004 במוזיאון הרכבת בחיפה שנמצא בתחנת הרכבת חיפה-מזרח. לצורך המפגש הצלחנו לסדר עצירה מיוחדת בתחנת חיפה מזרח גם בהגעה וגם בחזרה... בהזדמנות זו אני רוצה להודות לאביתר שסייע לי לקצר את הדרך בנוגע לסגירה הזאת של העצירות בחיפה - מזרח. הכניסה למוזיאון הרכבת היא ללא תשלום. הנסיעה בתשלום כמו כל נוסע אחר ברכבת ישראל עם ההנחות המגיעות (חיילים\סטודנטים וכו...) להלן לו"ז יציאת הרכבת ביום שישי לכיוון צפון: 06:33 - ב"ש מרכז 06:40 - ב"ש צפון 07:03 - קרית גת 07:29 - לוד 07:41 - ת"א הגנה 07:45 - ת"א השלום 07:50 - ת"א מרכז 07:58 - ת"א אוניברסיטה 08:03 - הרצליה 08:11 - בית יהושע 08:17 - נתניה 08:27 - חדרה מערב 08:33 - קיסריה 08:37 - בנימינה 08:49 - עתלית 08:58 - חוף הכרמל 09:05 - בת גלים 09:15 - חיפה מזרח (משוער) כדאי להגיע לתחנה כמה דקות מראש בכדי לא לפספס את הרכבת, איחור לרכבת משמעו עליה לרכבת הבאה שלא תעצור בתחנת חיפה מזרח ותצריך מכם נסיעה נוספת באוטובוס חזרה לכיוון דרום הרכבת שיוצאת מחיפה ב 12:50 (משוער) ועוברת בתחנות בת גלים חוף הכרמל בנימינה ת"א אוניברסיטה ת"א מרכז ת"א השלום ת"א הגנה 14:06 (תחנה אחרונה לרכבת) שימו לב! הרכבת לא עוצרת בכל תחנות הביניים שבהן עצרה הרכבת שנסעה צפונה, חברים שירצו להגיע לאחת מתחנות הבינים בה לא עוצרת הרכבת בין ת"א לחיפה יוכלו להחליף רכבת בבנימינה ולהמשיך איתה לכל תחנות הביניים, תחנה אחרונה לרכבת זו אשדוד - עד הלום! חברי הפורום מוזמנים להכנס לאתר רכבת ישראל ולראות שם את רשימת התחנות בה עוצרת הרכבת. מאחר ולא קיימת תחנת חיפה מזרח בלו"ז הרגיל באתר סמנו את הרכבת היוצאת מתחנת חיפה - מרכז ב12:57 שהיא הרכבת שתעצור בתחנת חיפה מזרח! לגבי כרטיסים: כל החברים המגיעים למוזיאון מתבקשים לרכוש כרטיס נסיעה הלוך ושוב מאחר ואין מכירת כרטיסים בתחנת חיפה מזרח, מדובר בתחנה לא פעילה. המגיעים מבאר שבעמתבקשים לרכוש כרטיס נסיעה לכיוון אחד מבאר שבע לתל אביב ולרכוש כרטיס הלוך ושוב מתל אביב לחיפה! לא לרכוש כרטיס הלוך ושוב מבאר שבע לחיפה מאחר והרכבת לא מגיעה לבאר שבע חברים המעוניינים להגיע לבאר שבע מתבקשים לרדת (איתי כנראה) בתחנת תל אביב מרכז ומשם להמשיך באוטובוס עד לבאר שבע.
הלו"ז למפגש
09:10-09:30 התכנסות במוזיאון הרכבת 09:30-11:00 סיור במוזיאון הרכבת 11:00-12:30 זמן שיחולק לכמה וכמה נושאים ביניהם הפורום עצמו, עניין מועדון החברים וכרטיס החבר, מי שירצה להרצות בנושא מסויים אני אשמח מאוד וכו.... 12:30-הגעת הרכבת - זה הזמן לשלוף את המצלמות ולצלם אם עוד לא עשיתם את זה עד עכשיו
מי מביא ומה?
בכדי שלא נרעב למוות או נתייבש חלילה וחס אשמח אם כל אחד מחברי הפורום יביא עימו משהו כמו חטיפים משקאות קלים\אלכוהוליים (רק למי שעבר את 18!) אם בא לכם בשביל שיהיה נעים ונחמד. אז מה המטרה של ההודעה הזו בכלל..... קודם כל בתגובה ציינו אם אתם מגיעים ברכבת\רכב....אם אתם באים ברכב ויש באפשרותכם להציע טרמפ מכיוון כלשהו אשמח אם תציינו זאת גם כן.... ציינו מה אתם מביאים אתכם...(שתיה\כיבוד כלשהו) כמו שכתבתי בהודעה קודמת....שלא ניתקע עם 10 ק"ג במבה ובקבוק קולה אחד
ונצלו את השרשור הזה לשאלות ובירורים, אם אתם לא מבינים משהו...לא מסתדר לכם משהו....זאת ההזדמנות, השרשור הזה יופעל עד ליום חמישי בלילה ואני אדאג שיהיה תקוע בעמוד הראשי באופן קבוע... שיהיה לכולנו מפגש מהנה!
על הכרטיס . ככה שבמידה ותהיה לך בעיה לצאת מתחנת הרכבת בחזרה תראה להם את החותמת שהיתם במוזאון. בעצם אתם בכלל לא יוצאים מתחום הרכבת?.

ארזS

New member
אחי היקר מהדרום !

על הכרטיס . ככה שבמידה ותהיה לך בעיה לצאת מתחנת הרכבת בחזרה תראה להם את החותמת שהיתם במוזאון. בעצם אתם בכלל לא יוצאים מתחום הרכבת?.
אחי היקר מהדרום !
יש לי בקשה אליך. כשעושים שרשור של תמונות אז תמיד הכי טוב לשרשר להודעה הראשונה. אבל כששואלים שאלות אז צריך לענות בתגובה לשאלה. למשל עכשיו ציקי שאל שאלה ואתה ענית לו בתגובה להודעה של ערן איש האש ולא בתגובה לשאלה שלו. וזה קצת מבלבל. תודה מראש אח שלי ויום טוב.

ה דרומי

New member
בס'דר אח../images/Emo45.gifינו מהמרכז../images/Emo39.gif

אחי היקר מהדרום !
יש לי בקשה אליך. כשעושים שרשור של תמונות אז תמיד הכי טוב לשרשר להודעה הראשונה. אבל כששואלים שאלות אז צריך לענות בתגובה לשאלה. למשל עכשיו ציקי שאל שאלה ואתה ענית לו בתגובה להודעה של ערן איש האש ולא בתגובה לשאלה שלו. וזה קצת מבלבל. תודה מראש אח שלי ויום טוב.
בס'דר אח
ינו מהמרכז

כול יום לומדים דברים חדשים ברחבי הנט
אחי.

ארזS

New member
אני כבר מתקשר לשרית חדד ../images/Emo6.gif

ידעתי אני תותח אני תותח!!!!
כבר התחלתי לזהות את התמונות של אביתר מתוך שינה
אני כבר מתקשר לשרית חדד

שתשיר לך את השיר שלה "אתה תותח"

elians

New member
היי היי אני לא סובל אותה ../images/Emo5.gif

אני כבר מתקשר לשרית חדד

שתשיר לך את השיר שלה "אתה תותח"
היי היי אני לא סובל אותה

דוחה שכמוה... שירים ששוים ל.... יו נו ווט ...

ארזS

New member
../images/Emo10.gif האמת שגם אני לא מעריץ שלה

היי היי אני לא סובל אותה

דוחה שכמוה... שירים ששוים ל.... יו נו ווט ...
האמת שגם אני לא מעריץ שלה
אבל אמרת שאתה תותח אז רציתי שתשיר לכבודך...

מצב
הנושא נעול.
למעלה