רוצים את המהדורה המוגבלת של האלבום ה- 3

I מ י ר ב I

New member
../images/Emo41.gifרוצים את המהדורה המוגבלת של האלבום ה- 3../images/Emo35.gif

יש לנו עותק 1 של הדיסק החדש במהדורה המוגבלת שלו(עם 3 תיקיות מקרטון כולל מכתב אישי וגלויה ליצירת קשר).
רוצים לנסות לזכות בו? שרשרו לכאן הודעה/מסר/כל דבר שהוא שהייתם רוצים להגיד/למסור לאריק
ההודעה המיוחדת ביותר תזכה את הגולש במהדורה המוגבלת של הדיסק ה-3
הפעילות פתוחה מרגע זה עד יום חמישי 17.12 בשעה 22.00

ady18

Well-known member
שלי

אריק תחזור לארץ מתגעגעים אליך גם הלהקה שלך שבטח עכשיו משתעממת בלעדיך ומחכה כול ערב להופעה שלך לחזור איתך באולפן... ועל תשכח שכאן בארץ נמצא החומוס הכי טוב ובכל כמות שתרצה... ובהצלחה בכול דרך שתבחר בהמשך הדרך... ותשמור על עצמך חורף חם לך אריק....

הייתי רוצה להגיד לאריק

תודה על השירים המעולים שכל אחד יותר טוב מהשני. השירים שלו ובעיקר 2 ספציפיים-יום חדש נפלא והגשמה עצמית נותנים לי כוחות לא להתייאש ותמיד לקוות לטוב ולשאוף להצלחה והגשמה. ותודה על זה שבזכות "כולם הרי יודעים" הוא בעצם הכיר לי בפעם הראשונה את לאונרד כהן,לא הכרתי את לאונרד כהן לפני ששמעתי את השיר של אריק,כלומר שמעתי פה ושם את השם הזה לאונרד כהן אבל זה לא אמר לי כלום ואחרי ששמעתי את התרגום של אריק,התחלתי לשמוע את EVERYBODY KNOWS של לאונרד כהן,ומאז זה התגלגל לעוד ועוד שירים שלו וכמובן להופעה המדהימה שלו באצטדיון רמת גן.

דווקא היום קניתי את הדיסק במו כספי../images/Emo13.gif

הייתי רוצה להגיד לו תודה על ההופעות הטובות שהייתי בהן, על כל הזמנים בהן למדתי למבחנים לתואר שני כאשר הדיסק שלו ברקע, על כל הזמנים בהם שמתי את הדיסקים שלו לאבא שלי בזמן שהוא בטיפולים בבית חולים וכך בזכותו יצאו לנו עוד זמנים בהם בהתקרבנו אחד לשניה והנה עוד נושא שיחה לדבר עליו- עליו, על אריק. תודה על שלימד אותי לעשות מה שאני רואה לנכון ולא מה שמצפים ממני, לפעול על פי התחושות שלי ועל פי מה עושה לי טוב.

michal94

New member
אני חושבת ש..

זה נראה אותו הדבר מבחוץ, אבל בבפנים חסר המכתב והגלויה.. לי אישי קנו את המהדורה המוגבלת
תענוג!

2 המהדורות מאד מבלבלות!!

יש מהדורה "רגילה" עם הקרטון חום מבחוץ ואז בתוכו יש את הדיסק מפלסטיק (נגיד כמו שהיו הדיסקים של קרן פלס) בלי המכתב והגלויה...ויש את הגרסה במהדטרה המוגבלת שזה הכל מקרטון ביחד עם הגלויה והמכתב.

veredmp

New member
המסר שלי

מאחלת לך שתמצא בניו יורק מה שנסעת לחפש, ושמתוך החיפוש הזה תגדל. מצאתי את הציטוט הזה באינטרנט, זה נראה לי מתאים: Perennial enlightenment teachings tell us that we have to make room for the unknown. And to make this more specific, I always say that to seek in earnest means that we have to ceaselessly make the effort to peer beyond what we already know. It is only beyond the boundaries of already knowing that we come upon that miraculous domain of unmanifest creative potential and higher knowledge that always liberates and is ever new. And in an evolving world, this will always be the case, because there will always be infinitely more development at every level, more knowledge, and ever-deepening enlightenment to unfold within us. - by Andrew Cohen ובתרגום (פחות או יותר. חייבת לציין שבאנגלית זה נראה הרבה יותר יפה
): לימודי הארה נצחית מלמדים אותנו שיש לפנות מקום ללא-ידוע. באופן יותר ספציפי, אני תמיד אומר שכדי לחפש באמת צריך כל הזמן לעשות מאמץ לראות מעבר למה שכבר ידוע לנו. רק מעבר לגבולות של מה שאנחנו כבר יודעים אנחנו יכולים להתקל בשטח הקסום של פוטנציאל יצירתי נגלה וידע גדול יותר אשר תמיד משחרר ותמיד חדש. בעולם מתפתח זה תמיד יקרה, מכיוון שתמיד יש הרבה יותר פיתוח בכל שלב, יותר ידע, והארה חודרת שניתן למצוא בתוכנו. אנדרו כהן

I מ י ר ב I

New member
ורד,את הזוכה!!

כל הברכות והמסרים היו ממש יפים וכנים,אני ועוד מישהי שלא קשורה לפורום שעזרה לי לבחור בחרנו במסר של ורד שהיה הכי מקורי. (ורד,שלחי לי בבקשה פרטים לשליחת הדיסק במסר.תודה) תודה לכולם ותהנו מהדיסק!

למעלה