רוקדים עם כוכבים 2010 תוכנית 7

אני חושבת שלזהר מגיע שיתנו לו צ'אנס

רואים שהוא משתדל ובנוסף לוקח לצומת ליבו את דעת השופטים ומנסה ללמוד ממנה לעומת שמעון שמסתמך על הצבעת אוהדיו ולא מנסה או מתאמץ.

לרעות שטיינברג

היי רעות,
צ'אנס?? הייתי אומר שכבר נתנו לו צ'אנס שלא הדיחו אותו בשבוע שעבר אחרי ריקוד כושל... צר לי, אך בשלב כה מתקדם של התוכנית ראוי שיישארו רק הזוגות הטובים ביותר וזוהר לא נכלל ביניהם... אסור להרשות שמקומו יבוא על חשבון זוג טוב וראוי. כמו שאומרים "האוויר בפסגה דליל...ואין מקום לכולם..." אני בכלל מאוכזב מדורית השנה,היא רקדנית פנטסטית ללא ספק אך השנה נראה שהיא "זורקת" לא ברור למה... לא משקיעה בכריאוגרפיות משהו כבוי בה וחבל...

elall

Member
מנהל
אממ אני לא חושבת שזה רעיון טוב

א.זה כולה פורום קטן, גם אם תעשה פה סערה, זה לא יעזור לך מול אלפי מעריצים של שמעון. ב. אני אמנם אוהבת את התוכנית, אבל עד גבול מסויים, יש לי עניינים יותר חשובים בחיים לדאוג להם, מאשר שמעון ומאבק נגדו. ג. להציף את הפורום זה רעיון גרוע, סביר להניח שהצפה שלך תמחק, והמשתמש שלך יחסם.

יחסם לא בשלב הזה

|לכן אבקש ממך לשמור בבקשה על הסדר ואנא לדאוג לשרשר בשירשורים המתאימים את הודעותך. |תודה

מישהו אמר פגיעה בחופש הביטוי???../images/Emo4.gif

רעות היקרה, בתור מנהלת הפורום עליך לדעת שלכל אדם יש זכות להביע את דעתו כל עוד אינה פוגעת. אין בכוונתי לעורר סערות רק להציל את התוכנית מאבדון. עשיתי זאת גם בפורום כוכב נולד ואכן אנשים הושפעו והצדק היה עמי. חומר למחשבה.

אחי יש לך טעות

לא אמרתי לך משהו נגד תוכן הודעותך אלא סך הכל ביקשתי ממך להשתדל לא לפתוח הודעות חדשות בנושאים אלו ולשרשר במקומות הנכונים על מנת לשמור על הסדר. זה הכל

אז מה היה לנו השבוע בתוכנית../images/Emo35.gif

ספיישל שירים מגניבים מהעשור האחרון,אחלה ריקודים,זוג מודח נוסף,שופטים תותחים(אמיר היה מהמם במיוחד
), זוג מודח נוסף,ושירי מימון עם נאמבר משגע כמו שרק היא יודעת לעשות
בשבוע הקרוב לפי מה שקראתי בפנאי פלוס יהיה לקט של "רגעים מרגשים"ולפי הדיווחים בעקבות השינוי בין הימים של הזכיניות קשת ורשת שהחל מה1.1 מתחלפים בימים ככל הנראה רוקדים עוברת ליום ראשון.אעדכן בהודעה מסודרת ברגע שאדע בוודאות.

מדד הרייטינג השבועי../images/Emo44.gif

בפעם הראשונה מאז החלה העונה החדשה של רוקדים השרדות עוקפת בכמה אחוזים בודדים ורוקדים לראשונה העונה ממוקמת במקום שני בטבלה לאחר חדשות 2(לא חוכמה בהתחשב בעובדה שזה הפרק האחרון והמכריע של השרדות והאחרון לקראת הגמר). mako http://www.mako.co.il/entertainment...521004.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=237936823 ynet http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3824643,00.html

למעלה