רק היום אוהב את כל הסובב אותי

Anabel74

New member
../images/Emo41.gifרק היום אוהב את כל הסובב אותי

השבוע נתמקד בעקרון הרייק החמישי "רק היום אוהב את כל הסובב אותי". מה אומר לכם העקרון הזה? איך אתם חושבים שתוכלו לממש אותו? ספרו לנו... ואך תשכחו את כל שאר העקרונות: 1.רק היום ארפה מהדאגה. 2.רק היום ארפה מהכעס. 3.רק היום אשמח בחלקי ואכבד את כולם. 4.רק היום אבצע את עבודתי בכבוד ובהגינות. 5.רק היום אוהב את כל הסובב אותי.

280388

New member
זה טוב..... אני אוהב את כל מה שסובב

אותי, במיוחד בבית ובטבע.... איני יודע מאיפה לקוח העיקרון הזה בניסוחו הנוכחי, אני למדתי אותו קצת אחרת: "רק היום אמלא את ליבי באהבה". ונראה לי שהניסוח שלמדתי יותר מתאים, כי אי אפשר לאהוב את כל הסובב, יש ניגודים בין הדברים, אבל אפשר לא לשנוא, וזה אפשר לעשות כשהלב מלא באהבה. והתחלתי להפנים את זה רק השנה.

ofirush 14

New member
../images/Emo45.gif

באמת ניסוח טוב. גם...אני לא יודעת, הוא פחות צורם. אהבה זו מילה חמה שכזו.

hadasimi

New member
אני למדתי בניסוח הזה-

"רק היום יהיה נחמד לשכני ולכל היצורים עלי אדמות" שזה דיי מפשט את העניין פשוט להתנהג בכבוד לכל אחד, או לכל דבר וזה מענייין כי בדר"כ חיוך קטן משנה את כל ההתנהגות של הבן אדם שעומד מולי. כאשר נדיבים למישהו אחר, באיזשהו אופן אני מקבלת חזרה את מה שנתתי..

ofirush 14

New member
נכון ביותר,

בהחלט די בחיוך בשביל לשנות את ההתנגות. ואני למדתי את זה בניסוח הזה: "רק היום אהיה נחמד לכל הסובבים אותי ולכל מי שקיים עלי האדמות" שזה קצת ארוך, וזה היה מעייף אותי כשהייתי אומרת את זה כל בוקר מחדש.

למעלה