שאלה\סקר

Perfect sense

New member
../images/Emo41.gifשאלה\סקר../images/Emo41.gif

רובכם- אוהבים את רוב הלהקות שיצאו מסצנת הגראנג' בסיאטל?- או שפרל ג'אם יוצאת דופן בעניין הזה?

Jagged chaos

New member
את הרוב.

אבל פרל ג'ם היו הראשונים להכיר. Temple of the dog זה אלבום מחתרת נדיר במה שהוא יכול לעשות. לא סתם זה כריס קורנל + פרל גם - אדי וידר (חוץ מקטע אחד בשם hunger strike..) Jerry Cantrell Soundgarden Jimi Hendrix - לא גראנג', אבל הוא סיאטל, ובצורה כזאת או אחרת יש השפעה שלו על הדור שבא אחריו מסיאטל. Alice in chains ובצורה יוצאת דופן, Nirvana הכי פחות פייבוריטית עליי. יותר מידי אוברייטד יש סביבה, ולדעתי, לא להקה כשרונית במיוחד. אם נירוונה היתה משהו מחתרתי, פסיכולוגית, הייתי הרבה יותר נהנה לשמוע אותם. בכל מקרה, הדבר היחיד שאני באמת אוהב מנירוונה זה האנפלאגד...

kittycatbone

New member
את אליס אין צ'יינס..

התחלתי להכיר ממש לא מזמן ומעט מאוד שירים שלהם יחסית, אבל ממה שהספקתי לשמוע מאוד אהבתי! אני ממש מתה על פרל ג'אם, וסאונדגרדן, ואוהבת מאוד את נירוונה גם כן! בכל מקרה, אפשר לומר שאני ממש אוהבת את הסגנון הזה והלהקות האלה
והאלבום הזה שדיברת עליו, נשמע מעניין מאוד!

הוד11

New member
בטח

אליס אין ציינז במקום הכי גבוה אצלי ונירוונה ופרל ג'אם אחריהם סואנדגארדן אצלי במקום הרביעי למרות שגם הם טובים אבל השלוש הראשונות הם מחמש הלהקות האהובות עליי, בכלל גראנג' זה הסגנון המוסיקלי האהוב עליי

ThePiper

New member
המ האמת שלא כ"כ..

חוץ מסאונדגארדן וקווינס אוף דה סטונאייג' (אם הם נחשבים בכלל :X), את נירוונה אפעם לא אהבתי יותר מדי. אני צריכה להקשיב שוב לאליס אין צ'יינס ^^" ללכת על דירט?

2noa2

New member
אמ,

Queens of the stone age זה גראנג'?!o: טח,אני בדיוק שומעת אותם.

ThePiper

New member
חח האמת שאין לי מושג :X

ואלה אייר בחתימה שלך? או שסתם אהבת את השם? D:

pink cigarette

New member
סטונר-רוק.

נו, כאלה שמנגנים בלי ממש לשים לב למה הם עושים, ומשתמשים בפייה של בקבוק הבירה בתור מפרט. כאלה. מסוממים. [אבל מגניבים.]

pink cigarette

New member
דילגתי על Kyuss.

כשיהיה לי קצת כסף אני אקנה את Rated-R, אבל זה לא יקרה בקרוב. קודם כל האלבום החדש של טול, בכל מקרה. היה לי את האלבום האחרון שלהם (נו, זה עם No One Knows) אבל די התאכזבתי ממנו, והעברתי הלאה.

Dead Scene

New member
10,000 days מעולה.

והעטיפה סופר מגניבה :) אבל לדעתי lateralus עדיין הכי הכי :D Kyuss אחלה בחלה, התחלתי להקשיב להם השנה blues for the red sun מומלץ!

pink cigarette

New member
העטיפה הסטרית לגמרי.

הקשבתי רק לחתיכות מהאלבום, עוד לא להכל. לאטראלוס, מכל העולם? בחייך.

Dead Scene

New member
לא מכל העולם, אבל מכל האלבומים

של Tool. הייתי בmyspace של אדם? איזה אחלה בנאדם :)

pink cigarette

New member
דירט חזק.

יש עוד אלבומים טובים, והכל תלוי בכיוון שאת אוהבת. אם את אוהבת דברים שקטים יותר, לכי על Jar of Flies. דירט זה אליס אין צ'יינז "by the book", ה"קלאסיקה" (כמו ש-AEnima של טוּל נחשב ל"קלאסיקה" שלהם). אני נורא אוהבת את טריפוד.

הוד11

New member
הטריפוד מדהים

משלב בעצם את כל הסגנונות של אליס אין צ'יינז מאלבומיה הקודמים

pink cigarette

New member
אני לא אובייקטיבית :)

זה האלבום הראשון שלהם ששמעתי (ועכשיו תגידו "מה?!?!?!" אז כן). קניתי אותו "על עיוור" בגלל שהכרתי רק שיר אחד. לקח לי זמן לעכל אותו, להבין כמה הוא טוב, ולהמשיך הלאה לאלבומים האחרים (לא, לא לדירט - קודם ג'אר אוף פלייז).

למעלה