שאלה\סקר

pink cigarette

New member
לא לכולן טרחתי להאזין.

והאהובה עלי היא אליס אין צ'יינז, למען האמת - הם הכי מיוחדים בעיני. יש בהם משהו שלא היה בלהקות האחרות שהקשבתי להן. אני עוד לא סגורה על זה. המון שנים החרמתי את נירוונה, סתם ככה. לפני שנה בערך קלטתי שזה די דבילי, וקניתי את Nevermind. אלבום טוב, אבל כשקניתי אותו כבר עברתי את הגיל שבו זה היה יכול להפוך לאחד ה-אלבומים שלי. אלבום טוב, כן. עם הרבה בעיות גם. נחמד, לא הרבה יותר. אז מה שיש לי מסיאטל במובן של "אהבה" זה בעיקר אליס אין צ'יינז (ומאד סיזן, כי סטיילי), קצת פרל ג'אם, ושירים בודדים מלהקות אחרות. אה, והרבה חולצות פלאנל. :)

Dead Scene

New member
אוי Mad Season זה מעולה!

זה אחד הדברים הכי טובים שליין עשה לדעתי. וכמובן Alice in Chains מיוחדים גם בעיני. כמה שזה ישמע מוזר הם עזרו לי בהרבה שלבים בחיי.

הוד11

New member
הרגע שמעתי ריבר אוף דיסיט

שיר מעולה, מין קאנטרי בלוז כזה, מאוד מיוחד

pink cigarette

New member
נהדר לחלוטין.

עוד קנייה-עיוורת שהשתלמה להפליא. השתמשתי בחלקים מ-Wake Up בסרט הגמר שלי בכתה י"א. ונדמה לי שהשתמשתי במשהו (יכול להיות שריבר אוף דיסיט, באמת) בסרט שערכתי לבגרות בי"ב.

grapefruit

New member
המ,

פעם רוב מה שהייתי שומעת היה גראנג', שהבולטות בלהקות ששמעתי היו נירוונה, פרל ג'אם כמובן, סאונדגארדן, אליס אין צ'יינס וטמפל אוף אה דוג. עכשיו אני פחות שומעת גראנג', רק נירוונה ופרל ג'אם.

תשובה:

התחלתי עם נירוונה, בגיל 13. אחריהם יש את אליס אין צ'יינס סאונדגארדן,פרל ג'אם, וגם קצת הול (מישהו הזכיר אותם חוץ ממני?)

dafi daf

New member
ממש לא יוצאת דופן..

אני שומעת המון גראנג',בין אם זה מהמוכרים יותר כמו סאונדגרדן,נירוונה,אליס,סוניק יות' וכו'... ובין אם זה מיט פאפטס
[מעולים!],בליינד מלון,סקרימינג טריז,מאד סיזן,טמפל אוף דה דוג ועוד... וגם כמובן ניל יאנג ופיקסיז ועוד כל מיני להקות שהשפיעו על הגראנג'.

למעלה