שאלון הכירות יותר מפורט

קצת באיחור../images/Emo3.gif

1. שם: שיר 2. מין:
3. גיל: 18 4. מיקום: רעננה 5. סטרייט/גיי/דו-מיני? סטרייטית מי האדם האחרון ש..: 6. שפך עליך שתיה: אפאחד
7. זרק עליך משהו: כנ"ל 8. גרם לך לעוף על משהו (שולחן, לדוגמא): מה עובר עליכם..? 9. צייר עליך משהו: לוידעת, די
10. תרם לך תשובה במבחן: כמה זמן לא היה לי מבחן... לא זוכרת... איפה בפעם האחרונה..: 11. רבת עם מישהו: בבית 12. התנשקת: כבר לא זוכרת
13. אכלת: בבית
14. הלכת מכות: מעולם לא עשיתי דבר כזה.. 15. הצטלמת: גני יהושוע מה הדיסק האחרון ש..: 16. שמעת: גלעד שגב- עכשיו טוב
17. קנית: בטח משהו של רד הוט. אני בעיקר מקבלת דיסקים 18. המלצת עליו: גלעד שגב- עכשיו טוב. ממש מומלץ
19. צרבת (אבל לצרוב זה לא חוקי!!): סתם אוסף של שירים שאני אוהבת, לא משו מיוחד 20. שברת: לא שוברת דיסקים
מה הבגד האחרון ש..: 21. לבשת: ג'ינס וחולצה צכלצ, שאני לובשת ברגעים אלה ממש באופן מפתיע
22: הורדת (נו, פשטת?): את הפיג'מה, נו גופיה צכלצ (מה נסגר איתי ועם הצבע הזה
) ובוקסר של פו הדב 23. קנית: תחתונים כאלה כמו בוקסר קטן כזה בורוד וצכלצ. אני לא פקאצה
זה סתם יוצא במקרה
24: לווית מחבר: לא עושה דברים כאלה 25. זרקת: נמנמם, לוידעת מה המקצוע האחרון ש..: 26. למדת בבית-ספר: זה היה נורא מזמן
27. שהיה לך מבחן: ביוטכ' הייתה הבגרות האחרונה אז אני מניחה שזה 28. שעשית בו שיעורים(?): או מיי, כבר שנים שלא עשיתי דבר כזה 29. שהברזת ממנו: אני ממרץ לא בביס, אז באופן מפתיע אני לא זוכרת. בטח ספורט או משו. 30: שרצית לרצוח את המורה שמלמד אותו: היסטוריה
זונעעע מי הקרוב משפחה האחרון ש..: 31. נישק אותך: אמא 32: הרביץ לך: אפאחד. אנחנו לא אלימים
33. קנה לך מתנה: בטח אמא 34. הכין לך אוכל: אמאאא 35. ראה איתך סרט: אני אהמר ואגיד- אמא מהי תוכנית הטלוויזיה האחרונה ש..: 36. ראית: אפקט הפחד 37. הקלטת: הוידאו מקולקל
38. רצית לראות ושכחת: בנות גילמור, כל הזמן שוכחת. וגם אי אר... 39. נרדמת באמצע שלה: לוזוכרת 40: שפשוט סגרת ת'טלוויזיה בגללה: כנ"ל מהו הפורום האחרון ש..: 41. תהית למה הוא הוקם (לדוגמא, פורום ציפורים ושות'): נשים שלא רוצות להביא ילדים (או משהו בסגנון) 42. התעצבנת על החברים בו: אין כזה 43. חשבת שהסקר שבו מטומטם: יש הרבה:p 44. צחקת על הודעה שכתובה בו: עברי לידר 45. נכנסת אליו לפני הפורום הזה: גם עברי לידר מהו המאכל האחרון ש..: 46. אכלת: ספגטי עם בולונז 47. הקאת: כבר שנים שלא הקאתי 48. הזמנת במשלוח: אני מניחה שפיצה 49. אכלת עם חבר: סלט בארומה 50. זרקת על מישהו או הפלת על עצמך: אני מעדיפה לשמור את האוכל שלי בתוך הצלחת מי החבר הטלפוני האחרון ש..: 51. דיברת איתו: עדי 52. ניתקת לו/ ניתק לך:
53. התקשר אליך: אולי עדי 54: התקשרת אליו: נו די עם עדי. היא פשוט חזרה מהצבא... 55: ניתקת איתו כי אמאבא צעקו עליך: הא? מהו הפירסינג (נזם נחשב, תחיו עם זה) האחרון ש..: 56. עשית: באוזן
57. החלפת: מה? 58. חיטאת: ---- 59. רצית לעשות: בגבה, אבל זה היה לפני מלא זמן 60: הגעיל אותך: בחיבור של הלשון ללמטה של הפה מהו הבלוג האחרון ש..: 61. קראת: לא קוראת 62. המליצו לך עליו: לא המליצו 63. נכנסת אליו כדי לבדוק אם מישהו מסתיר ממך משהו: ---- 64. חשבת שהבלוגר שמאחוריו אדיוט: ----- 65. קראת והזדהית איתו עד דמעות(?): ----- מהו הסרט האחרון ש..: 66. הצחיק אותך: שרק 2 67. ריגש אותך: עיר של מלאכים 68. הפחיד אותך: ג'יפרס קריפרס (?) 69. הממ.. נו, אתם יודעים מה [רמז- תסתכלו על מספר השאלה, וזה אפילו לא בכוונה]: פששש, לוזוכרת 70. היית מוכן להרוג כדי לראות: קלולס
מיהו הגולש האחרון ש..: 71. הצחיק אותך: כנראה שהדס 72. עיצבן אותך: חסוי 73. הבאת אותה בשיחת נפש: אין 74. חלמת עליו: גם אין 75. חשוב לך יותר מכל חבר אחר: בכלל אין מהן החדשות האחרונות ש..: 76. קראת: משהו על שריפה בבנגלדש 77. שמעת: לא מקשיבה לחדשות 78. רצית לשמוע: שלום עולמי (
) 79. שמעת והתבאסת מהן: ---- 80. שמעת ושימחו אותך: ---- מהי ההופעה האחרונה ש..: 81. היית בה: חמי רודנר מארח (את ירמי, קורין אלאל, ערן צור, יהלי סובול, דנה ברגר, יוני בלוך, שחר אבן-צור ובטח שכחתי כמה) 82. רצית להיות בה, אבל לא היה כסף: אין. אם אני רוצה אני הולכת. 83. רצית ללכת, אבל לא היה עם מי: תמיד מישהו בא איתי 84: רצית ללכת, אבל היא הייתה רחוקה מדי: בשביל מה יש אוטו? 85. כולם רצו ללכת, ורק אתה לא: שלום חנוך מהי הדמות המצוירת האחרונה ש..: 86. ציירת: לוידעת 87. ציירו לך: גם לוידעת 88. ראית את הסרט שמבוסס עליה: ---- 89. הצחיקה אותך: ---- 90. ציטטת: באגס באני
מתי בפעם האחרונה: 91. ערסים התנחלו לך מתחת לבית: לא ממש ערסים, אבל אתמול 92. העירו לך על איך שאתה לבוש: אולי כיתה ט'... 93. הבטן שלך קרקרה: המממם 94. שמעת מוזיקה: עכשיו. גלעד שגב- אחותי 95. ביקרת חבר: לפני שבוע 96. חלמת חלום מוזר: כל הזמן 97. צחצחת שיניים: לפני שלוש שעות 98. התקלחת: אתמול בלילה 99. החלפת גרביים: מי לובש גרביים בחום הזה
100. רצית ללכת לישון: עכשיו

*Ginny Weasley*

New member
שאלונים זה שליטה../images/Emo47.gif.

כשמשעמם
1. שם: הילה 2. מין: זה נחמד 3. גיל: 15 4. מיקום: אתם לא תאהבו אותי יותר
.
5. סטרייט/גיי/דו-מיני? סטרייטיתתת מי האדם האחרון ש..: 6. שפך עליך שתיה: אממ.. מצאתם. 7. זרק עליך משהו: לא זוכרת
8. גרם לך לעוף על משהו (שולחן, לדוגמא): וואי. 9. צייר עליך משהו: לפני איזה שבועיים(?!) כשסיימתי לעבוד [בקייטנה] ציירו לי על החולצת מדריך. 10. תרם לך תשובה במבחן: ביצפר=הדחקה. איפה בפעם האחרונה..: 11. רבת עם מישהו: אממ.. 12. התנשקת:
13. אכלת: עזריאלי, היום. 14. הלכת מכות: עזריאלי, היום. 15. הצטלמת: נחשו!! עזריאלי, היום. מה הדיסק האחרון ש..: 16. שמעת: דיסק שאני עשיתי, כל מיני... היוםב באוטובוס 17. קנית: וואי, לא ממש קונה דיסקים -חוטאת- 18. המלצת עליו: Evanescnece-Fallen, כמובן 19. צרבת (אבל לצרוב זה לא חוקי!!): כל מיני. 20. שברת: אממ בקייטנה, עשיתי פעילות יצירתית עם דיסקים
וזה היה משו מוזר.
מה הבגד האחרון ש..: 21. לבשת: מכנס קצר שחור וחולצה שחורה גזורה וגדולה. 22: הורדת (נו, פשטת?): ג'ינס וגופיה שחורה. 23. קנית: אממ.. גופיה לבנה. 24: לווית מחבר: אני לא לווה בגדים. לווים ממני
25. זרקת: אני לא זורקת בגדים
.. ואם כבר, אז תורמת
מה המקצוע האחרון ש..: 26. למדת בבית-ספר: 27. שהיה לך מבחן: 28. שעשית בו שיעורים(?): 29. שהברזת ממנו: 30: שרצית לרצוח את המורה שמלמד אותו:
מי הקרוב משפחה האחרון ש..: 31. נישק אותך: אממ נראה לי שאבא?... 32: הרביץ לך:
אני לא מוכה. 33. קנה לך מתנה: אמאא 34. הכין לך אוכל:אבאא 35. ראה איתך סרט: אעע מהי תוכנית הטלוויזיה האחרונה ש..: 36. ראית: דיסמיסט, אתמול 37. הקלטת: הרקיע השביעי |ז"ל|
38. רצית לראות ושכחת: לא זוכרת
כנראה שהיו הרבה כאלה.
39. נרדמת באמצע שלה: בללעעע 40: שפשוט סגרת ת'טלוויזיה בגללה: אודטה?.. מהו הפורום האחרון ש..: 41. תהית למה הוא הוקם (לדוגמא, פורום ציפורים ושות'): כל יום בתפוז מפתיעים אותי מחדש עם פורומים בנושאים ביזאריים...כבר לא מתרגשת מזה 42. התעצבנת על החברים בו: לא אכפת לי... 43. חשבת שהסקר שבו מטומטם: כנ"ל 44. צחקת על הודעה שכתובה בו: כנראה שמשהו בפורום בנות... 45. נכנסת אליו לפני הפורום הזה: קומונה, נחשבת? גשה
מהו המאכל האחרון ש..: 46. אכלת: ספגטי ברוטב, סברו. 47. הקאת: םאק
48. הזמנת במשלוח: מזמןן לא הזמנתי אוכל 49. אכלת עם חבר: דברים מסברו. 50. זרקת על מישהו או הפלת על עצמך:
דיי.
טוב. התייאשתי. ביי
LOL מי החבר הטלפוני האחרון ש..: 51. דיברת איתו: 52. ניתקת לו/ ניתק לך: 53. התקשר אליך: 54: התקשרת אליו: 55: ניתקת איתו כי אמאבא צעקו עליך: מהו הפירסינג (נזם נחשב, תחיו עם זה) האחרון ש..: 56. עשית: 57. החלפת: 58. חיטאת: 59. רצית לעשות: 60: הגעיל אותך: מהו הבלוג האחרון ש..: 61. קראת: 62. המליצו לך עליו: 63. נכנסת אליו כדי לבדוק אם מישהו מסתיר ממך משהו: 64. חשבת שהבלוגר שמאחוריו אדיוט: 65. קראת והזדהית איתו עד דמעות(?): מהו הסרט האחרון ש..: 66. הצחיק אותך: 67. ריגש אותך: 68. הפחיד אותך: 69. הממ.. נו, אתם יודעים מה [רמז- תסתכלו על מספר השאלה, וזה אפילו לא בכוונה]: 70. היית מוכן להרוג כדי לראות: מיהו הגולש האחרון ש..: 71. הצחיק אותך: 72. עיצבן אותך: 73. הבאת אותה בשיחת נפש: 74. חלמת עליו: 75. חשוב לך יותר מכל חבר אחר: מהן החדשות האחרונות ש..: 76. קראת: 77. שמעת: 78. רצית לשמוע: 79. שמעת והתבאסת מהן: 80. שמעת ושימחו אותך: מהי ההופעה האחרונה ש..: 81. היית בה: 82. רצית להיות בה, אבל לא היה כסף: 83. רצית ללכת, אבל לא היה עם מי: 84: רצית ללכת, אבל היא הייתה רחוקה מדי: 85. כולם רצו ללכת, ורק אתה לא: מהי הדמות המצוירת האחרונה ש..: 86. ציירת: 87. ציירו לך: 88. ראית את הסרט שמבוסס עליה: 89. הצחיקה אותך: 90. ציטטת: מתי בפעם האחרונה: 91. ערסים התנחלו לך מתחת לבית: 92. העירו לך על איך שאתה לבוש: 93. הבטן שלך קרקרה: 94. שמעת מוזיקה: 95. ביקרת חבר: 96. חלמת חלום מוזר: 97. צחצחת שיניים: 98. התקלחת: 99. החלפת גרביים: 100. רצית ללכת לישון:

למעלה