שאלות ודברים שקשורים לסדרה

CSI ניו-יורק ../images/Emo58.gif

למי שלא רוצה לקרוא שיעבור להודעה הבאה. שמעתי ששחקן ישראלי(יאיר לוטן מ"בנות בראון) ישחק בכמה פרקים של הסדרה בעונה הבאה.

צלוזן

New member
וואו! חלום שהתגשם! ../images/Emo6.gif

יששש!!! במשך הרבה זמן חלמתי שיפתח פה פורום לסדרות... אז תודה רבה מאוד למי שלא רק חלם אלא גם יישם את הרעיון! חחחחח. וול.. אני צפיתי רק במה ששודר בארץ, ולא הצלחתי להבין איזה עונות כבר שודרו-כל הפרקים שכבר שודרו בארה"ב שודרו כבר בארץ או שמתכוונים להביא עוד עונות לארץ ובאיזה ערוץ הן ישודרו??

11מיכלי

New member
מתי ואיפה משודרות הסדרות?

הי לכולם!! אין ספק, CSI היא סידרה מעולה!! ראיתי רק את CSI לאס וגאס שמשודרת בערוץ 11 בשני ושבת בלילה. חוץ מHOT אקסרא איפה היא עוד משודרת? (כי יש לי YES? תודה!!

YARDENIS11

New member
בטח יביאו לאקסטרה הוט

ועכשיו בארצות הברית CSI מיאמי משודר העונה ה4 ובארץ עונה 3.

kerry cordano

New member
אממ לא עובד

מישהו יכול לעשות מאמץ, לשלוח לי במייל/מסנג'ר? תודה תודה רבה רבה

kerry cordano

New member
perfect אלעד תודה!

בדיוק כל ה-קטעים שלהם do you want to sleep with me I belive in beauty וכו' אחלה..

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifוואי הכי מעולה../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif השיר כה מתאים../images/Emo70.gif הקטעי דיבור באמצע היו מעולים../images/Emo70.gif אחלה קליפ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

קוקו 28

New member
קליפ מקסים!../images/Emo45.gif

מצד שני, תקחו חלקים מכל פרקי CSI LV ותצא מהם יצירת מופת... בעיקר עם שרה וגריסום...(וגם ווריק לא מזיק)

Obi Dan Kenobi

New member
מה הספויילר כאן?

ובכל מקרה, הוא שחקן נהדר, ויש לו אנגלית נהדרת. אני רק מקווה שהוא לא יהיה מחבל ערבי.

Blue Aura

New member
גם...../images/Emo97.gif../images/Emo41.gif

ההוא מ"לגעת באושר",למי שראה,האבא של השחקן הראשי...(חבול),משחק ב-CSI מיאמי,באחד הפרקים...

Obi Dan Kenobi

New member
אממ.. נראה לי שאת מתבלבלת ../images/Emo3.gif

או שאני סתם טועה. אני חושב שאת מתכוונת לרן דנקר, ועם הידע הקטן שלי בטלנובלות, הוא משחק ב"שיר שלנו". אביו של רן דנקר, אלי דנקר, הוא שחקן מפורסם ומוכשר במיוחד, שמשחק בזמן האחרון בארה"ב. לי ידוע רק שהוא שיחק ב"בית הלבן" בתור שר הבטחון של ישראל, דורון מזר [שזה אגב, שם של זמר ישראלי].

Blue Aura

New member
לא,לא,לא...../images/Emo97.gif../images/Emo41.gif

אבא של נו ההוא מ"לגעת באושר"-בסידרה,ההוא עם "החורים" בפרצוף,
אני זוכרת שראיתי אותו באחד הפרקים של העונה ה-3 של CSI מיאמי...

למעלה