שאלות ודברים שקשורים לסדרה

Obi Dan Kenobi

New member
אנחנו אכן מדברים על אותו אחד.

אלי דנקר, אביו של רן דנקר. הנה העמוד שלו ב-IMDB. ושימי לב לתמונה שצירפתי, מתוך רשימת ההופעות הטלווזיוניות שלו ב-IMDB - הוא אכן שיחק את הדמות של "דורון מזר", והוא אכן שיחק ב-CSI מיאמי.

Blue Aura

New member
../images/Emo45.gif,תודה רבה../images/Emo9.gif../images/Emo97.gif../images/Emo41.gif

גם נועה תישבי שיחקה ב-CSI מיאמי וגם ב-NY.

Obi Dan Kenobi

New member
בהחלט, אני זוכר את שני אלו.

מיאמי זו הייתה בחורה שהשתזפה בבריכה ונמצאה מתה, וב-NY היא הייתה חברה באיזה מופע החלקה על רולר-בליידס של בחורות, שהמטרה היא להעיף אחת את השנייה, והיא הייתה חשודה ברצח. היא גם התחילה עם מאק.

Blue Aura

New member
אני...../images/Emo97.gif../images/Emo41.gif

זוכרת רק שהיא הייתה גופה במיאמי. כי לא ממש ראיתי את NY.

Niff74

New member
ואם במוזיקה עסקינן...

הסאונד של הסדרה כבר הפך לאגדה, ופתח לכולנו את האוזניים למוזיקה שלא היינו מגיעים אליה בשום צורה אחרת. מצ'יל אאוט, טריפ הופ ואלקטרוניקה, ועד לאינדי ו"סתם" רוק אלטרנטיבי משובח. לאליזה, בעלת אחד האתרים היותר שווים שמוקדשים לסדרה, יש דף המפרט את הקטעים השונים בהם השתמשו כמעט בכל פרקי הסדרה - מומלץ בחום.

גם אתה ראית גיא פינס?../images/Emo3.gif

כן, הוא הולך להיות שם, ואין לי מושג אם זה תפקיד קבוע או לא. אבל אני מניחה שלא יקחו אותו כטרוריסט, כי ב24 האמינו בו מספיק כדי לתת לו תפקיד קבוע.

צולעע

New member
לוח שידורים

אני רוצה לגדעת בבקשה את הלוח שידורים של כל הCSI... תודה רבה לכולם

Lilo the fairy

New member
לוח השידורים. ../images/Emo141.gif

"CSI מיאמי" (עונה ראשונה) משודרת בערוץ 11 בימי שבת בשעה 23:15. CSI מיאמי (עונה 3) ערוץ אקסטרה הוט(5), 21:15 , בימי א'-ה'. CSI לאס וגאס (עונה 5) ערוץ 1, 22:30, בימי שני. CSI לאס וגאס (עונה 3) אקסטרה הוט(5), 22:00, ימי שני.

Lilo the fairy

New member
ולפעם הבאה, לשרשר בבקשה../images/Emo13.gif../images/Emo141.gif

התמונה לא נחוצה כי אני יודעת שאתה יודע איך לשרשר. ואני לא סתם אומרת "תשרשר". יש שרשור 'שאלות ודברים שקשורים לסדרה' בראש הדף. לפעם הבאה לשים לב.

omerikooo

New member
האם הסדרה משודרת עכשיו בארה"ב?

איזו מביניהן? איזו עונה?

למעלה