שאלות ודברים שקשורים לסדרה

SnoOfkIn2

New member
אהמ.. שאלה..

כמו שהבנתי מהודעות של כלמיני אנשים פה יש משחק מחשב של CSI ... מישהו יודע איפה אפשר להשיג אותו? תודה!

pusher

New member
שמתם לב איך האישה הזאת מCSI מיאמי..

מהצות של הוריישיו מזכירה את הילה הררי? וואלה ראיתי גם את גריסום בגלובוס הזהב....עלק אומר שהוא החנון ופמלה היפה ...אני חושבת ההפך חח..

grinberg

New member
יש תרגומים לסדרה?

אני מאוד אוהב את הסדרה, רציתי לשאול איפה אני יכול להוריד (או לקבל) תרגומים לפרקים? תודה רבה

הדמר

New member
הביאו לפה פעם אתר שיש בו

תסריטים של התכנית (של לאס וגאס לפחות)מישהו יכול להגיד לי מה היה האתר כי אני לא מוצאת אותו.... תודה מראש

friedgut

New member
איפה אני יכולה לצפות בפרק 4X4?

אה, ודרך אגב אני דנייל ואני ממש שמחה שמצאתי פורום לסדרה שאני הכי אוהבת בעולם. נ.ב. לדעתי גרג ושרה צריכים להיות ביחד.

bilba

New member
משחק

היי יצאו לשוק עד היום 3 משחקים. שניים של סי.אס.איי לאז ווגאס ואחד של סי.אס.איי מיאמי. באביב אמור לצאת עוד משחק. לי יש את ששני משחקים והם מעולים. ממש נהניתי מהם ןמחכה בקוצר רוח כבר למשחק החדש. אפשר להוריד דרך אימיול או קאזה או לקנות כי המחיר שלהם ירד להם עושים חמישים ש"ח כל אחד. נסה באופיס דיפו או באתר www.freak.co.il לשאלות אני פה רוני

gs4ever

New member
פשוט לו פייר../images/Emo46.gif

אני לא מינה למה לא מייבאים את הDVD של CSIלארץ יש כבר את כל 5 העונות ב DVD . זה פשוט לא הגיוני הם מבאים סדרות כו זיווגים הבריטית אבל לא CSI אני חושבת שהם לא מבינים כמה מעריצים יש לסדרה הזאת . פשוט לא פייר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gs4ever

New member
זה אמור להיות פשוט לא פייר (ולא לו)

הלו במקום לא זה פשוט כמה שאני ממש עצבנית על זה!!

deathcaster

New member
טעות

אין משחק בודד יש שני משחקים של CSI לאס וגאס ומשחק אחד של CSI מיאמי. משחקים מצוינים. אתה יכול להוריד אותו מכל מיני אתרים "אסורים"...

SnoOfkIn2

New member
אני בת, ../images/Emo13.gif

אני לא רוצה להוריד את המשחקים, אבל תודה בכל מקרה!

למעלה