שבוע בריטרוק התחיל...

CitizenErased

New member
../images/Emo41.gifשבוע בריטרוק התחיל...../images/Emo41.gif

והנה התחילה החרישה על התכניות הישנות עם מיוז חחחח
אל תבהלו אם בהמשך השבוע הקרוב תראו הרבה ממיוז, אואזיס, רייזורלייט וכו' וכו'... לידע כללי: השבוע הזה הוא לכבוד חלוקת פרסי הבריטס שיתנהלו בלונדון ב14 בחודש (ולנטיינס דיי
ויומולדת לאחותי). להכי הרבה פרסים מועמדים מיוז, לילי אלן ונארלס בארקלי עם 3 מעמדויות אני מאמינה. אואזיס מקבלים פרס מיוחד על מה שאפשר לקרוא "מפעל חיים" ומי שהולך לתת להם את הפרס בטקס זה ג'וני דפ. אמור להיות טקס טוב השנה עם הרבה הופעות יפות, אבל אני לא חושבת שיש אצלנו ערוץ שמשדר את זה
משנה שעברה

הפסקתי לקרוא בג'וני. ../images/Emo115.gif

ג'וניייD:::
נחמד מצידו.כפרעליוXD ~חוזרת לקרוא~ זה לא יהיה בM|2?
ומקסימיום אפשר לראות כמה זמן אחרי ביוטיובD:: ~חוזרת לרייר~ ג'וני

פולי3

New member
לפי הNME (שאני מקבלת כל שבוע,)

הם מועמדים ל4 פרסים, ויחד איתם קזביאן וMCR ><

CitizenErased

New member
את מתבלבלת...

את מדברת על חלוקת הפרסים של NME, ששם באמת מיוז מועמדים ל4 פרסים. חלוקת הפרסים של NME היא לא כזאת חשובה כי סך הכל מגזין
הבריטס לעומת זאת זה בעצם הגראמי הבריטי. ושם הם מועמדים ל3 פרסים.. MCR אגב לא נראה לי מועמדים בכלל.

Ellabll

New member
אואזיס הקליטו עם ג'וני דפ את

fade in-out אז לא מפתיע

CitizenErased

New member
20 הקליפים הבריטים הטובים ביותר...

עכשיו בערוץ
לא ראיתי הכל... מקום 13 היה אואזיס עם Masterplan.. מקום 7 Radiohead עם Street Spirit
ועכשיו מקום 6 Gorillaz עם Feel Good Inc. מישהו ראה במקרה את כל המצעד עד עכשיו? ראיתי קודם שהיה Supergrass וKlaxons אבל לא ממש עקבתי

CitizenErased

New member
מקומות 3-5

Prodigy - Firestarter נוסטלגיה
ברביעי אחד הקליפים האהובים עלי אי פעם שפשוט שכחתי ממנו... Fatboy Slim - Weapon of Choice (עם השחקן האגדי כריסטופר וולקן
) 3, עוד קליפ של רדיוהד
No Surprises אני תוהה אם כבר היה את הקליפ המטורף של Paranoid Android או לא

lestatgirl

New member
כריסטופר ../images/Emo99.gif

תגידי יצא לך במקרה אולי לראות גם אתמול בלילה את הראסל בראנד בריטס? זה היה כ"כ מצחיק! וגם בבוקר (צהריים של העולם החיצון-בוקר שלי)היה מצעד של 20 הבריטרוק ליברטינז מקום 9,פיוצ'ר הדס מקום 7 סמית'ס מקום שני ארקטיק מאנקיז מקום ראשון אני חושבת שסטון רוזס מקום שלישי וקלאקסונס נראה לי היו מקום שביעי.

CitizenErased

New member
לא ../images/Emo2.gif מה היה?

ראסל בראנד פחחחחחחחחחחח הוא בערך הדבר הכי מטורף בעולם. כשהייתי בלונדון באוקטובר הייתי בחלוקת פרסי Vodafone Live והיה שם אביד מריון (שבחלוקת פרסי הMTV אירופה שהיה לא מזמן הוא התחפש למדונה ועשה את כל הקטע של "I'm Madonna, I want to buy an ebaby" אנערף) מחופש לראסל בראנד וואוו, זה היה מפחיד חח היה שלשום בלילה נראה לי מסיבה של המועמדים לבריטס.. בפורום הרשמי של מיוז מישהו אמר שנואל קרא למאט "wizard" וזה ממש הצחיק אותי.

lestatgirl

New member
סתם היה ראיון עם אמן ואז שיר

האמת שרוב הפעמים לא היה תיאום בין המרואיין למה ששודר אחר כך אבל זה היה כ"כ מצחיק והשירים היו טובים אז למי אכפת הוא ראיין את נואל גלגר והיה קטע כזה מצחיק, הם כל הזמן דיברו עם פאוזות לא קשורות באמצע זה היה משהו כזה..: נואל: אני מאוד מאוד...~קהל צוחק~ מחובר לצד הנשי שלי ראסל: וול איך בדיוק?.. נואל:השם שלי, נואל לדוג' זה שם של בחורה ראסל: אפעם לא פגשתי בחורה...(מתכוון להגיד בחורה בשם נואל...כמובן) נואל:אפעם לא פגשת בחורה? ראסל:אמ..כן איימ ורי לונלי.. בגלל זה גם השיער והסקיני.. אני:ראסל תעשה לי ילד..

lestatgirl

New member
אה והיה עוד משהו..

אימברייס אמרו שהם נותנים בהופעות שלהם בטלויזיה רמזים למס' טלפון שלהם בישביל המעריצים וראסל היה כזה מופתע וחיפש רמזים כזה:"המ..4 אצבעות פה, 2 נעליים.." נחשו מי יתקשר לאימברייס היו בלילה..הם ישיר אצלי במקלחאאאת ואמ..איך נכנסת לטקס פרסים? כאילו היה לך כרטיס כמו לפרסי אנאמאי או משהו או עם איזה כרטיס וי אי פי או אישור של עיתונאים?..

CitizenErased

New member
חחחחחחח קרועים

חח ולא, לא נכנסתי, חיכיתי בחוץ, ככה זה אנשים מסכנים ולא מקושרים כמוני
אבל לפעמים זה כיף. בקראנג היה כיף, פגשתי כל מיני מעניינים... בVodafone הם פחות עניינו אותי ועכשיו את תכעסי עלי כי רייזורלייט פשוט עברו שם לידינו והלכו לפאב חח וגם האוטומטיק באו ולא ידעתי אז מי הם
וגם גירלז אלאוד.. זה היה הכי כיף פחחח

lestatgirl

New member
כן כי את ממש מסכנה כשזה נוגע

ללפגוש אלילי רוק
זה לא שאני אכעס עלייך, כי האלבום הראשון גאוני והשני הוא חיקוי רע של האלבום הראשון של קייזר צ'יפס אבל אל תגלי לאפחד שאני חושבת ככה.. ובקראנג איך נכנסת? ו..ו..רציתי לשאול אותך מאיזה שיר של מיוז חתימתך מגיעה (נו אני אחרי הפסקה מהם אז הזיכרון התפנה ללהקות אחרות..
)

CitizenErased

New member
לא נכנסתי גם לקראנג ../images/Emo3.gif

הייתי בחוץ
וחתימתי באה כמו שמי חח Citizen Erased.. יש לי גם את המשפט הזה מקועקע.. זה פשוט המשפט שלי

lestatgirl

New member
אווווו

והוא כ"כ נכון.. והאמת שאני חולמת לקעקע את כל גופי בציטוטים ומילים, אני בטוחה שלמיוז יהיה חלק גדול בכל הפרוייקט (לפחות יד או רגל שלמה..
)

lestatgirl

New member
חחחחחחחחחחחח

לא נעים לי להיכנס לפורום מגובש כזה והכל. אפעם לא הייתי טובה בלמלא את משבצת הניוביי

למעלה