שבוע טוב
היום הגמר הגדול

BEAUTY האחת

New member
../images/Emo41.gifשבוע טוב../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifהיום הגמר הגדול../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

בהצלחה לכל הזמרים המוכשרים וגלישה נעימה ומהנה.

אני מכיר לפחות 20 שירים של זוהר ארגוב

ואני מודה שלא הכרתי את השיר "כך עוברים חיי" שישיר בני אלבז זה שיר יפה אבל יש לזוהר ארגוב לפחות 12 שירים יותר יפים מהשיר הזה, אז הבחירה שלו מפתיעה. אני מקווה שבני אלבז לא יצעק בשיר "אני הולך למערב" אני מקווה שהוא יקבל חוות דעת מהבן שלו או מאיש מקצוע כשבני אלבז שר בסולם גבוה הוא נשמע יפה אבל כשהוא צועק זה כבר לא נשמע יפה בשיר "שהשמש תעבור עלי" בני אלבז נשמע מאוד יפה בחזרות היה פשוט תענוג להקשיב בני אלבז שר את זה הרבה יותר יפה מירדנה ארזי

../images/Emo249.gif../images/Emo221.gif

יש לזהר אולי מליון שירים ובעיניי לא צריך ישר ללכת לשירים היותר מוכרים והלעוסים כמו מרלן, אלינור, בדד, הפרח בגני וכאלה. יש לו שירים שמוכרים פחות ויהיה נכון לבצע אותם ולא את אלה שנטחנו בכל מקום אפשרי. גם לירון רמתי באח השידורים בכוכב ביצע שיר פחות מוכר של זהר - "כוכבי לילה יזהירו". אם הביצוע הוא טוב ואתה זמר מרגש אין סיבה שהשיר לא יעשה את התפקיד ויגע בקהל שיהיה סקרןלשמוע שיר שלא מכיר. מסכימה שבני דווקא בגלל שיש לו קול בלי סוף צריך לדעת לא להישאב לשם ואם כן אז במינון נמוך ולא כל כמה שורות אחרת זה טו מאץ ומתקרב לגבול הצרימה לאוזניים.

כן, יש גם יתרון בשיר פחות מוכר

אני מכיר גם שירים יפים של זוהר ארגוב שהם פחות מוכרים אבל את השיר הספציפי הזה לא הכרתי

../images/Emo40.gifאתמול בלילה טולדנו לדעתי

דיבר בצורה הכי יפה ומשכנעת. הרגשתי שהדברים שהוא אומר לא מנסים להאשים (כמו שעשתה רוחמה) אלא באמת לתאר מצב האומנים הותיקים בארץ. אהבתי שהוא שם דגש על פועלו בתחום המוסיקה ולא בחר להתלונן ולהתבכיין כמו שרוחמה עשתה במשך כל העונה וגם אתמול. אהבתי גם את הדברים שאדם אמר. זה די הזכיר לי את הסרט שנעשה עליו לפני כה חודשים טובים. אהבתי שהוא דיבר על הצד הפחות יפה שבתהילה, מתי שאתה בא הבייתה והולך לישון לבד בלי כל המעריצות והצרחות והאהבה שלהן. לגבי בני זה מאוד כואב לראות שהוא אכן היה בעשייה המוסיקלית והופיע אבל התקשורת לא פרגנה ולא השמיעה ופשוט לחלק גדול מהאוכלוסייה הוא היה בגדר זמר לא ידוע עד עכשיו. כאב לי לשמוע שבשנים האחרונות הוא כבר הרים ידיים והחליט להפסיק ליצור. אני מאוד שמחה שהיכל התהילה זכה לזמר כמו בני ומאוד מקווה שהתהילה שלו תגיע עכשיו, כי מגיע לו.

lotaria

Well-known member
אלבז לא היה מוכר?הרי כל העולם ואשתו ראו ו

ושמעו אותו שר לדרעי"הוא זכאי הוא זכאי" ובסוף דרעי עף לכלא

זה היה רק בשלהי שנות ה90 ובשיר אחד

איפה כל הקריירה המוסיקלית הענפה שלו שקדמה ל"הוא זכאי"? הפרסום מהשיר "הוא זכאי" לא גרם לו להישאר בהכרה הציבורית ובתקשורת כזמר. בדיוק כמו מה שהיה בעשרות השנים שקדמו לכך. הוא אמר אתמול שכשהזמינו אותו ש"ס לשיר לא הציגו אותו בשמו האמיתי וזה חרה לו מאוד. אז הוא שר "הוא זכאי" ומה קרה אחרך כך? כלום!!! אלבז לא קיבל ההכרה לעולם מצד שום תחנת רדיו או מאיזשהיא תכנית טלויזיה.

lotaria

Well-known member
ובצדק מוחלט הוא לא קיבל הכרה.איזה יצירה

מוסיקלית הוא עשה. מישהו זוכר שיר אחד שלו חוץ מ"הוא זכאי"?הוא חשב שיקנה את עולמו אם יידבק לש"ס ושילם על זה ביוקר.אז שלא יתבכיין.תקראי בויקיפדיה איזה "היסטוריה" יש לו.

../images/Emo156.gifאני יודעת שאת מסמפטת את פרידה, לא?

במקומך לא הייתי פותחת תפה. לבני יש מה להציע למוסיקה הישראלית. השירה של בני לא יכולה ואסור לה להסתכם רק בשיר "הוא זכאי" כי יש לו כשרון מוסיקלי חד פעמי להציע. מאחלת לו בגיל כזה להתחיל את הקריירה שחלם עליה והייתה צריכה להיות לו ממזמן. אני ראיתי אותו בתכנית ובתכנית ראיתי אדם אנושי, חם, מפרגן, אוהב, מצחיק שאוהב את המסורת היהודית. ובכל זה אני בחרתי להתאהב ולא במה שכתוב עליו בויקיפדיה או בכל מראה מקום אחר

biton143

New member
מה קשור שדרעי הלך לכלא.

בתי המשפט בישראל מזמן חדלו בעשיית צדק ,וארייה דרעי לא לקח לכיסו אפילו אגורה אחת ,פשוט פחדו ממנו ומהעוצמה שהוא שידר ושלחו אותו לכלא וחבל,

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifיש לי הרגשה שאבי ישיר הערב כאילו אין

מחר.. אהבתי את גילוי הלב של כולם לגבי התקופות הפחות זוהרות וזה מה שאני מנסה כאן להעביר שזמר הוא רץ למרחקים ארוכים,יש תקופות ויש תקופות.. הסכמתי עם דבריו של טולדנו לגבי זה שאמני עבר גדולים אמורים לקבל יחס בהתאם מהמדינה ואני מוסיפה,אסור שיגיעו לידי "פת לחם".. הסכמתי עם דבריה של רוחמה על כך שלשיר כמו ירושלים של זהב רצוי היה להזמין גם את שולי נתן,בנוסף לריטה למשל.. הקשבתי ברפרוף,אבל כולם נעמו לי
שבוע טוב יוליה

../images/Emo203.gif../images/Emo27.gifלא בנוסף אמא במקום ריטה

ריטה הוזמנה לשיר את השיר אי אפשר שכל אחת מהן תשיר תשיר בנפרד. היה צריך להזמין את שולי ולא את ריטה. שבוע. הולכת לנוח. כואב הראש מהשהות כאן.

biton143

New member
כך עוברים חיי

כל שיר שהמבצע הגדול מכולם בני אלבז יוצא מוצלח ומוכר ,ראו עננים של ישי לוי ,עולה על המקור תתחילו לפרגן .בני אלבז .זמר ענק שחוזר בגדול

בסוף ביצע את "אמא"../images/Emo168.gif../images/Emo79.gif

חבל דווקא רציתי לשמוע אותו ב"כך עוברים חיי" של זהר

למעלה