שבוע טוב
היום הגמר הגדול

אם זה מושא ההערצה שלך, אז הכל ברור!

בני אכן ראוי לניצחון בתור צבוע, מניפולטור, מתנשא, שתלטן, מחרחר ריב, מי שמשתמש בדת לטובתו, אבל לא עומד מאחורי מה שנדרש ממנו, אגרסיבי, בוטה ואחד שכשנדרש לשיר הוא צורח! אכן ראוי לניצחון... NOT

הוא לא דתי בכלל הוא דתי בתחפושת

לדעתי יש לו קול יפה ענין של טעם אבל הוא רקוב מבפנים

למה אנחנו צריכות להתחתן איתו?../images/Emo35.gif

ממש לא. אנחנו לא צריכות לחיות עם תכונות האופי שלו - הטובות והרעות (ויש לו גם טובות) בואו נהנה מהמוסיקה שהוא נותן לנו, בואו נהנה ממה שהוא מציע לנו. להאזין למוסיקה שלו ולקולו לא דורש ממך להתמודד עם הרקבון שלו (כפי שאת טוענת, כי אנלא חושבת שמדובר באדם רקוב אבל זה ממש לא חשוב לצורך העניין המקצועי)

לא... כי רוחמה שלך מאוד ראויה ../images/Emo12.gif

דמות העדינה והשברירית עליי לא עובד. לפחות כשבן אדם הוא אגרסיבי אני יודעת מול מי אני עומדת ומה לצפות ממנו - לא כמו במקרה של ערמומיות כמו זאת של רוחמה
. כמה כבר אפשר לשמוע על תלונות? כמו כבר אפשר להפוך את עצמך לקורבן? כמה? כמה אפשר לנאום למצלמות השכם וערב ורק לבכות שאת לכלוכית כל היום מכבסת תולה? כמה אפשר לשמוע ריכולים מאחורי הגב ושליחת שליחים למסור מסרים, כי את לא רוצה להיות זאת שתגיד להם לנקות או לא רוצה להיות זאת שאומרת להם מה שמפריע לך באמת? יאללה נשבר לנו כבר מהמאוסה הציפציפית הזאת, שגם זמרת היא לא משהו בכלל. אפילו למייקל (שאני ממש לא מבינה מה עושה בהיכל ובטח לא הגיע עד שלב כזה גבוה) מגיע יותר מאשר לרוחמה.

../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif<

קשה לי עם המילים הלא יפות שאומרים על בני אלבז

בני אלבז הופיע בחתונה של אח שלי כשהוא היה חילוני והוא לא בדיוק חבר של אח שלי אבל הם מכירים בני אלבז היה מניפולטור אבל זה בסך הכול תוכנית טלוויזיה לא צריך לצאת מפרופורציות היו לבני אלבז הערות מרגיזות וחסרות טאקט ולא הייתי בוחר בו בתור חבר אבל התחרות היא על שירה לבני אלבז ירדו דמעות מהשיר "שדות של אירוסים" וירדו לו דמעות מהביקור של המעריצה של רוחמה אז יש לו רגישות בני אלבז גם עזר לאנשים עניים אז אולי הוא לא הבנאדם הכי מקסים בעולם אבל הוא גם בטח שלא בנאדם רע

../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif בני מלך ../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif

מותק, את כל המלחמה עושות לא יותר מ-3 גולשות ולטיפה בינהן. אחר כך היא תבוא ותגיד שהיא עדינת נפש ונעימה לבריות ומדברת רק בשפה נקייה. אל תקח ברצינות מה שהן כותבות. אתה, אני ועוד רבים יודעים מהן היכולות המקצועיות של אלבז ומה התכונות המופלאות שיש בו בתור אדם. זה שכמה גולשות מנסות להציגו באור שלילי לא אומר שהוא כזה. בדיוק בגלל זה אנשים כמוך וכמוני כאן כדי להציג את התמונה בכללותה. בני הוא איש שלא זכה לתהילה שמגיעה לו ואני יודעת ובטוחה שעם כניסתו להיכל הוא לעולם לא יהיה מה שהיה ורק טוב מחכה לו מבחינה מקצועית. בני הולך להיות מושמע והרבה. את כל הפרגון שלא קיבל מהמדיה עד עכשיו הוא הולך לקבל ריבית דריבית. אל דאגה.

גם אם נניח שהוא זמר טוב, מה שלדעתי הוא לא,

הרי שאף אחד לא ירצה לעבוד איתו ולייצג אותו. מה שאומר שהקריירה שלו לא ממש תמריא לשום מקום... ובעיקר בתעשיית הזמר הים תיכוני מכירים אותו טוב מאוד ויודעים דברים שאפילו את לא יודעת!

../images/Emo17.gifברור שאני לא יודעת

אני לא מכירה אותי אישית ואין לי מושג מיהו ומהו, אבל את יודעת מה?1 גם לא איכפת לי יותר מדי לדעת את זה. אני חושבת שיש מלא זמרים ואומנים בכלל שקשה לעבוד איתם. קחי לדוג' את הדיוות הגדולות בעולם או אפילו בישראל שעושות חיים קשים למנהלם האישי ויש להם דרישות בשמים מכל הסביבה אפילו ברמת הפרי שיש להביא להם לחדר ההלבשה ועוד. אלבז הוא לא דיווה, יש בו המון כח רצון להוכיח עצמו דווקא בגלל שלא פירגנו לו לאורך השנים. הוא בא לעבוד קשה ובא לרוץ למרחקים ארוכים. אני בטוחה שיהיה מי שיתמודד איתו עם כל הקשיים שלא יבואו. ואני לעומתך מאחלת לרוחמה (שאנלא שונאת בכלל!!!! והיא מצחיקה אותי בטירוף ומלאת שמחת חיים וכתבתי את זה הרבה כאן) שגם תצליח ושיהיה לה טוב. מכל הלב. לדעתי הצלחה של אחד לא פוגעת או מפחיתה בזו של האחר. אדרבא שכולם יצליחו בחיים ויהיו מאושרים. גם את

קחי לדוגמא את מאיה בוסקילה

שללא ספק בעלת קול עם עוצמה שאין כמוה, ויכולות מדהימות. אבל יש לה מנייארות של דיווה, ולכן כבר כמה שנים היא מדשדשת אי שם, ורק חתונה עם ילדון מוציאה אותה מהבוידעם... לבני אגב, לדעתי, ולדעתי בלבד, יש פוטנציאל להפוך לסוג של דיווה מבחינת מנייארות. ברגע שהשתן יעלה לו לראש, אבל מי יודע? ימים יגידו.

מאיה מדהימה בקנה מידה בינלאומי לדעתי

לאחר שהייתה בויאייפי האח הגדול היא חזרה לעניינים ואפילו הוציאה להיט בזמן שהייתה באח הגדול ("נשמתי"). עד לפני האח הגדול לא סבלתי אותה ממש. בדיוק בגלל מה שאת אומרת, התייחסתי אליה כדיווה עד שלא יכולתי אפילו להאזין לה ולפרגן לה על הקול המדהים (שאין ספק שיש לה). כשצפיתי בה באח הגדול גיליתי מאיה אחרת, יותר מחוברת לאדמה ולעצמה והתחלתי לאהוב אותה וגם את המוסיקה שלה. שתדעי לך, שגם שבתקופות מסוימות לא שמעת עליה כזמרת היא חשרה על במות הפסיטיגלים שנה אחר שנה ותמיד הייתה במדורי רכילויות וכולם התעניינו בה. אני גם חושבת שרוב האומנים שמצליחים מתי שהוא השתן עולה להם לראש. כמעט כולם. אפילו לאלירז שאני אוהבת עלה השתן לראש ככל שהצליח וצבר בטחון. יש כאלה שזה מגיע לרמה מגעילה ויש כאלה שאפשר לחיות עם זה. אני לא עושה הנחות לאף אחד גם לא לאלו שאני אוהבת. כשמישהו תופס תחת ומתחיל להרגיש עליונות שלא הייתה חלק ממנו לפני כן זה מעצבן אותי, אבל כנראה שאדם לא יכול להישאר אותו אדם כשהוא מתפרסם.

דוקא באח הגדול עברתי חוויה דומה למה שעברתי

עכשיו עם אילנה. מאיה התגלתה בעיניי כטיפוס תככן, לא חכם במיוחד, קנאי ובעלת שגעון גדלות. תאמיני לי שהדבר האחרון שאמן רוצה להתפרסם בו זה בתחרויות פסטיגל וטורי רכילות. הייתה מעדיפה להתפרסם באלבום מצליח..., אבל צריך להתפרסם איכשהו, ולשמר את עצמה בתודעת הקהל, אז זו גם דרך...

../images/Emo26.gif../images/Emo9.gifאז עברנו תהליך שונה עם מאיה

אהבתי שלא נגררה לריב של כל הבית עם מנחם ושכיבדה אותו עד גבול מסוים שהיא כבר לא יכולה הייתה לשאת. לגבי אילנה אהבתי אותה לפני אבל לא ממש יצא לי להכיר אותה. בהיכל התחברתי לבטחון העצמי שלה וזאת למרות שלעיתים יש לה דברים שגם אותי הטריפו כמו למשל הקטע עם אלבז והנקודות או עם אדם והנקודות. לא אהבתי מה שהיא עשתה להם בגלל שנתנו לה ניקוד נמוך. גם בהקשר לרוחמה אני מבינה שאין בינהן חיבור, אבל אני במקום אילנה הייתי מתבטאת בצורה אחרת לו הייתי שופטת את רוחמה. לא הייתי אומרת משפטים כמו: יותר טוב שלא אגיב ועוד משפטים כאלה בסגנון. אמרתי לך, כשאני אוהבת מישהו, אני לא עיוורת ובהחלט רואה את הצדדים הפחות הטובים בו וכנ"ל גם כשמדובר באנשים שאני לא מי יודע מה מחבבת שאיתם אני משתדלת לראות צדדים חיוביים. זה קשה ולא תמיד זה מצליח, כי הנטייה הראשונית היא לראות רק את החיובי באנשים שאוהבים או רק את השלילי באנשים שאנחנו לא אוהבים.

למעלה