שבוע טוב
היום הגמר הגדול

אגב, גם את אמיר לא סבלתי שם...

כשתכלס- לפני שנכנס לשם ממש חיבבתי אותו. ממש נחשף פרצופו הכעור שם!

מאיפה הכרת אותו לפני כן?

אני חושבת שבגדול הוא עשה 3 טעויות קריטיות: 1. להתקרב לסיון שמיררה לו תחיים בבית ואני במקומו כבר מזמן הייתי מעיפה אותה לעזאזל. כל דבר שהוא עושה לה או אומר לה לא טוב.כשהוא לא אומר גם לא טוב. הבחורה גמורה על כל הראש. הוא ניה להתקרב אליה בכל דרך אפשרית והיא הרסה כל חלקה טובה ורצון טוב שהגיע מצידו. לטעמי, הוא היה איתה סופר סבלני, שאותי די עיצבן. רציתי שיעשה לקשר החולה הזה סוף. (האם הם עדיין ביחד?) 2. הייתי משנה את הדרך בה בחר לספר לדנה מה חושבת עליה פרידה. הייתי כן מספרת, כי היא הייתה קרובה אליו בבית וחשוב שתדע שפרידה לא סבלה אותה, אולם הייתי מחפשת דרך פחות מחרחרת ריב, אבל עדיין כזו שתעביר לה מידע מול מי היא עומדת. 3. לספר לנופר במשימת הגיישות מה ליהיא אמרה עליה. מזה הייתי נמנעת. ופרצופו מאוד לא כעור

הכל טוב ויפה,רק יש לי הרגשה שהיא התכוונה ל

לאמיר פיי גוטמן ואת ענית לה על עמירו.חחחחחחחחחחחחחחח

../images/Emo44.gifהתחיל שידור בהיכל עם אורנה דץ

יש עכשיו מיטב הקטעים שהיו העונה למשך השעה הקרובה. האומנים בחזרות ובעוד שעה אורנה תדבר איתם מאחורי הקלעים. לטיפה, עצבנית בואו נתעסק בלהנות ופחות במריבות. יאללה החיים קשים גם ככה. בואו ננמיך טורים ונשרה אוירה נינוחה. שכל אחת תאהב את מי שרוצה, תצביע למי שרוצה ובואו נכבד את עצמנו.

../images/Emo17.gifמספיק הכל גועש במדינה

שלנו. אנחנו מתעצבנים מים דברים כל יום, מוטרדים, לוקחים ללב, מתקשים לגמור תחודש ועדיין לא דברנו על הבריאות הרופפת, ילדים, משפחה, חברים ועוד. כאילו אנחנו כבר רגילים באוטמט להגיב בתוקפנות. אין סוף בעיות וצרות יש לכל אחד מאיתנו. מה נשאר? לפחות נשתדל לעשות קצת נחמד וכיף לפחות כאן. לפחות להשתדל.... אפרופו, נחמד וכיף - אני בדיוק צופה בקטע של ביטר ורוחי שהוא מחקה אותה ומציע לה לשיר את רבקה זהר. זה אחד הקטעים המצחיקים שהיו. איך היא זרמה איתו והם התחילו לשיר ביחד. היה ענקי

../images/Emo27.gif בארור ממש דבש

בגלל זה הלכת למחות נגד מחירי הדיור בת"א
אולי מחיר הקוטג' יורד, אבל בקרוב הולכים להעלות את מחיר החשמל. מדחי אל דחי

לא מבינה מה אתן בוכות?!

תראו לי עוד מדינה שבא קונים קוטג'(בית דו משפחתי) ב5ש"ח?!
ותודי שנכנסת לתגובה הזו מצויידת במלא אייקונים של

מיק101

New member
משו כזה../images/Emo171.gif

גם לך בלבלו את כל האייקונים של הפרצופים? אני חושדת שעמירו עשתה את זה

למעלה