שבת ילדים-בילוי שבת אביבי

מנטי

New member
ממליצה על רשת חברתית לחד הוריים - הלב

.זאת רשת חדשה יחסית כך שכולם חדשים שם
ראיתי שמארגנים טיולים מפגשים מסיבות עם הילדים ובלעדיהם . מאוד נחמד!!!

וואלה10

New member
היה מעולה ../images/Emo45.gif

אבל שום דבר לא שובר את הילדים האלה . אנחנו גמורים והם ......... עוד ועוד . נועה , יוזמה ברוכה .

../images/Emo6.gifתודה! ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif-שיהיו בריאים בלי עין הרע

אני כבר התפרפר לי המוח- הום רציםםםםםםםםםםםםםםםםם טפו טפו טפו חמסה חמסה יאלה כושר! ואנחנו עם הפקלאות.....כל שנייה..."עצירת מנוחה"

1efrat

New member
אוייש פיספנו מפגש

חבל אצלי השבתות הפוכות. יש פה עוד מישו שבשבת הבאה עם הילדים?

הרקולס36

New member
../images/Emo178.gif

בחיים!!! אבל בחיים!!! אל תזמינו אותי להליכות כ"כ ארוכות!-אני פשוט אצטרך שוב להביא את דנה'לה ולדלג שוב על החלק הזה......

NoaModiin

New member
אני אוהבת הליכות ארוכות ../images/Emo70.gif

אבל הילדים שלי לא... אז קבענו שבת הבאה טיול רגלי אררררווווךךךךך

הרקולס36

New member
בכייף....

שבת הבאה... את יוצאת מהבית ברגל... יורדת את הרחוב,פונה שמאלה על המדרכה... יורדת במורד הרחוב הזה גם... ובסוף ברמזור-פונה שוב שמאלה... ממשיכה ברגל ישר ישר עד תמרור עצור... אז ימינה...בזהירות עד מחלף לטרון... שם היזהרי כי את עולה שמאלה לכביש המהיר,אז לכי בקצה השוליים מעבר לגדר הביטחון.... אם תגיעי למעלה-לגשר המיתרים...תגידי ואבוא לאסוף אותך לפיקניק צהריים בלבנונית...
איך מסלול ההליכה? מספיק טוב?

ת'אמת?

הילדים היו אחלה, המבוגרים קצת פחות..... אבל האפרסק הכי אדום נהנה! הוא תמיד נהנה, אבל תמיד!

ת'אמת?

היינו בטיול כזה בשבת שעברה. יצאנו השמ"מית, הפלקה ואני, עם ילדינו. הצטרפו עוד חברים שלי וחברים של החברים. הבעל של חברה שלי והבעל של החברה שלה לא הפסיקו לקטר. מהרגע שהגענו וישבנו לשתות את הקפה ועד אמצע המסלול, שם אמרתי להם - אנחנו נשארים פה. אל תחכו לנו. זה היה פשוט בלתי נסבל. אני שונאת (!!!) לטייל ככה. הבנים שלי מקטרים עד הרגע שמתחילים לנסוע. עד אז אני יכולה לשמוע מליון פעם בזמן ההכנות: אני לא בא!, איזה מעצבן! אוף! כל שבת חייבים לטייל?!? מרגע שעולים לאוטו - נגמרים הקיטורים. (אל תגלו לאף אחד, אבל הם אםילו מודים שהם נהנים והולכים קילומטראז' מכובד מאוד).

פייר?

הם מקטרים...כי הם נשואים
הביאי אותם לכאן..הכל יראה להם וורוד יותר, גדול יותר

פחחח

אמרתי להם שהם מזכירים לי כמה טוב שהתגרשתי. הם טענו שבגלל זה התגרשתי - כי התעללתי בבעלי בשבתות. שני בכיינים. עם שוקר לא הייתי מתקרבת אליהם.

DANAQ32

New member
למה שלא יזמינו בחיים?

שיזמינו, אנחנו אחראים על הצל והבריזה בסוף ההליכה שלהם.

למעלה