שירשור ההיכרות הגדול

sacrament

New member
../images/Emo41.gifשירשור ההיכרות הגדול../images/Emo41.gif

שם/כינוי: איפה לומדים ואיזו שנת לימוד (או איפה רוצים ללמוד לחילופין): חוגים נוספים או קורסים לא משפטיים (אם יש): כמה מבחנים יש הסמסטר: אוהבים את הלימודים או מחכים שייגמר: מה עשיתם כדי להקל על עצמיכם את החמסין? דעתכם על השופט חשין: השופט האהוב עליכם: השופט השנוא/המייגע: מסר לעם: מי שעוד לא לומד ,מוזמן לספר למה בחר במשפטים, ובכלל...כל פרט שנראה לכם (-: כמו כן, אפשר להגניב אליי למסרים תאריך לידה (בלי שנה או עם, כרצונכם) או להכניס אותם ישירות לאירועי הפורום- כדי שנוכל להפתיע אתכם במומולדת

Lady McBeth

New member
../images/Emo41.gifיששש!! ראשונה!!!!../images/Emo41.gif

שם/כינוי: תמי :) איפה לומדים ואיזו שנת לימוד (או איפה רוצים ללמוד לחילופין): את"א חוגים נוספים או קורסים לא משפטיים (אם יש): ניהול כמה מבחנים יש הסמסטר: מי זוכר....יותר מידי אוהבים את הלימודים או מחכים שייגמר: שייגמרוווווווווווווווווווווווווו!!! מה עשיתם כדי להקל על עצמיכם את החמסין? לא הלכתי לאוניברסיטה :) דעתכם על השופט חשין: מממ...הוא קצת..מממ...מוזר.. השופט האהוב עליכם: זה שכותב פס"ד קצרים. השופט השנוא/המייגע: חשין!! מסר לעם: סייג לחוכמה שתיקה. מוקדש למישאל ח' :) אה, ותאריך מומולדת (?): 13.01.1985

טוב נו

שם/כינוי: לילך איפה לומדים ואיזו שנת לימוד (או איפה רוצים ללמוד לחילופין): את"א חוגים נוספים או קורסים לא משפטיים (אם יש): אין, וטוב שכך. כמה מבחנים יש הסמסטר: 5, שזה בערך 5 יותר מדי. אוהבים את הלימודים או מחכים שייגמר: שיגמרו, ויפה שעה אחת קודם. מה עשיתם כדי להקל על עצמיכם את החמסין? מאוורר צמוד דעתכם על השופט חשין: תמיד כיף לקרוא את הפסקי דין שלו, אבל לדעתי הוא די חמום מוח וקצת יותר מדי דרמה קווין, לפעמים הוא ממש נסחף... אבל זה לא מפריע לי להנות מהשפה שלו. השופט האהוב עליכם: חשין השופט השנוא/המייגע: כל מי שחושב שזה לגיטימי לשפוך את הלב בפסק דין ארוך מ 5 עמודים. מסר לעם: אכלת פלפל? שתה מיץ.

sacrament

New member
גם אני!!! גם אני!!!!!!!!!!1../images/Emo68.gif

מה אתם רוצים ממני, אני המנהלת, אני חייבת לזייף התלהבות
שם/כינוי: עדי המגניבה! איפה לומדים ואיזו שנת לימוד (או איפה רוצים ללמוד לחילופין): שנה ב', את"א חוגים נוספים או קורסים לא משפטיים (אם יש): משהו מוזר ולא מובן ביסודות החשבונאות כמה מבחנים יש הסמסטר: 6. ועוד 6 מועדי ב' שינוצלו בחלקם
אוהבים את הלימודים או מחכים שייגמר: אוהבים את הלימודים (-: מה עשיתם כדי להקל על עצמיכם את החמסין? מקלחת. ואז אחותי צעקה עליי אחרי חצי שעה שאני אצא וחזרתי לחום המעיק/-: אמא לא יודעת איפה המאוורר, והמזגן לא עובד. מה עשיתי רע, מה??? דעתכם על השופט חשין:
השופט האהוב עליכם: חשין!!! גם פרוקצ'יה ומצא בסדר. השופט השנוא/המייגע: ברק /-:, טירקל, בן פורת. מסר לעם: sit and drink pennyroyal tea (אני בדיוק שומעת את קורט קוביין צורח את זה...)

BlackUnicorn

New member
סבביישן

שם/כינוי: מורן איפה לומדים ואיזו שנת לימוד (או איפה רוצים ללמוד לחילופין): שנה ב', את"א חוגים נוספים או קורסים לא משפטיים (אם יש): לקחתי איזה קורס אחד בפילוסופיה הסמסטר, פילוסופיה פוליטית. נחמד וחופף לקורס מטא משפטי שלקחתי שנה א' של ז'וזה - תורת המוסר כמה מבחנים יש הסמסטר: 5 אוהבים את הלימודים או מחכים שייגמר: יש משהו נחמד בהם, עצם האווירה הכללית אני חושבת של להיות סטודנטית, אבל כל השאר - קקי. מחכה לעבוד ולהרוויח כסף. מה עשיתם כדי להקל על עצמיכם את החמסין? לא הגעתי ונשארתי במזגן? דעתכם על השופט חשין: חביב, משוגע, אולי לקח משהו (ושיביא לי גם) השופט האהוב עליכם: ברק השופט השנוא/המייגע: ברק מסר לעם: מיאו, חתולה מי שעוד לא לומד ,מוזמן לספר למה בחר במשפטים, ובכלל...כל פרט שנראה לכם (-: מחר אני אספר, עכשיו אין לי כוח :) כמו כן, אפשר להגניב אליי למסרים תאריך לידה (בלי שנה או עם, כרצונכם) או להכניס אותם ישירות לאירועי הפורום- כדי שנוכל להפתיע אתכם במומולדת - 14/08, enjoy :) (אני מתעצלת, נו...מחר אני אצרף לאירועים)

Famme Fatal

New member
זה לא פייר

יש פה רק 2 שאלות שמיועדות לכאלה שעוד לא התחילו ללמוד (וספק אם אי פעם יתחילו..)

sacrament

New member
למעשה, יש 4../images/Emo3.gif

וגם על ה-2 לא ענית, אגב טוב, אני אשאל אותך עוד שאלות: למה את רוצה ללמוד משפטים? האם היית רוצה לשלב עוד משהו? מבין מוסדות הלימוד, איפה היית רוצה ללמוד?

Famme Fatal

New member
הייאוש סימא את עיני

ולכן לא שמתי לב !! למה אני רוצה ללמוד משפטים? הממ.. כי אני מחפשת משהו גם מעניין וגם פרקטי, כי אני יותר הומאנית מריאלית (ועסקתי הרבה מאוד שנים בעולם המחשבים עד שנשבר לי ה#$%#$%), כי יכולת ההתנסחות שלי גבוהה ויש לי את זה בקטע של שפות. וחוצמזה יש קשת רחבה של דברים שאפשר לעשות עם זה וזה מאוד תורם (הלימודים עצמם וגם הידע אח"כ). הייתי רוצה לשלב עם מדעי המדינה, אבל קודם שיקבלו אותי
אני רוצה ללמוד באת"אאאאאאאאאאאא אבל גם בר אילן אופציה. לגבי כל השאר- לא רלוונטי (התכוונתי להתחיל בבינתחומי משפט וממשל וגם התקבלתי אבל התחרטתי, אני רוצה אוניברסיטה) זהו, עכשיו אני הולכת לחרוש לבגרות בהיסטוריה

B L I M P

New member
עונה

שם/כינוי: *** איפה לומדים ואיזו שנת לימוד (או איפה רוצים ללמוד לחילופין): עברית שנה א' חוגים נוספים או קורסים לא משפטיים (אם יש): מנע"ס כמה מבחנים יש הסמסטר: בין 7 ל 9, לא זוכרת בדיוק (והאמת גם מנסה לא לחשוב על זה..) אוהבים את הלימודים או מחכים שייגמר: רק התחלתי, אם אני כבר אחכה שייגמר אלו הולכות להיות ארבע שנים נוראיות. מה עשיתם כדי להקל על עצמיכם את החמסין? גרה בירושלים..:) דעתכם על השופט חשין: הוא פסדר.. השופט האהוב עליכם: חוץ מברק, שאיכשהו יש תחושה שהוא כתב את כל פסקי הדין בשנה א', אני לא ממש מבדילה בינהם. השופט השנוא/המייגע: כנ"ל מסר לעם: בוקר טוב!

silverhawk

New member
הנני כאן

שם/כינוי: דודי איפה לומדים ואיזו שנת לימוד (או איפה רוצים ללמוד לחילופין): אונ' ת"א, אוק' הקרוב. חוגים נוספים או קורסים לא משפטיים (אם יש): נרשמתי במקביל למדעי המדינה (בשביל העניין), אך כנראה שאשאר עם משפטים בלבד. כמה מבחנים יש הסמסטר: 0, בינתיים אוהבים את הלימודים או מחכים שייגמר: אני מקווה שאוהב. מה עשיתם כדי להקל על עצמיכם את החמסין? מזגן, כמובן. דעתכם על השופט חשין: ברגע שצו ההרחקה יפוג, אני אודיע לכם. השופט האהוב עליכם: חשין, בשביל המנהלת שלנו.
השופט השנוא/המייגע: אני לא שונא שופטים, אולי יום אחד הם יוכלו לזכות אותי. מסר לעם: Save a tree - eat a beaver! מי שעוד לא לומד ,מוזמן לספר למה בחר במשפטים, ובכלל...כל פרט שנראה לכם (-: למה בחרתי במשפטים? בעקרון זה תחום שתמיד ראיתי את עצמי עוסק בו, למרות שהתלבטתי עם פסיכולוגיה עד הרגע האחרון. אני מאוד מקווה שהוא יתגלה כתחום שאכן מעניין אותי.

Wisper

New member
כולם מאונ'? אני מרגישה פה קצת טיפשה..

אני מהמכללה למינהל ויש לנו יותר מדי מבחנים הסימסטר.....מפחדת לספור

flutter girl

New member
אני כועסת על כולכם ../images/Emo3.gif

רק אני לא הולכת לאת"א או לעברית?
(וסתם, סתם כי אני רוצה להיות קרובה יחסית לבית, ולא בא לי לגור בת"א/ירושלים...)

למעלה