שירשור היכרות

sashkashurik

New member
נדחפת נוספת. ../images/Emo3.gif

נולדתי בבריה"מ דווקא. בגיל 15 עליתי לארץ. בגיל 25 ירדתי לארה"ב בגלל אהבה, ועכשיו, 5 שנים אחרי ועם ילד אנחנו מחפשים דרכים לחזור לארץ. בעלי גם ממוצא רוסי ואף פעם לא גר בארץ, אז אנחנו רוצים לעשות עליה/לחזור/איך שתקראו לזה. מקווה שיצליח לנו.
מזל טוב על הפורום!

siv98

New member
היי היי

שמי סיון, אני בת 22. נולדתי בארץ, נסענו לאמריקה כשהייתי בת 10, ועלייה עשיתי שנה אחרי שסיימתי את הצבא
, בגיל 21.

yo1984

New member
great idea light of god

im Yuda 21 years old i was born in NY moved here 9 years ago i live in petach tikva today and all i can say is that moving here was not easy!! if anyone would like to contact me for any reason feel free to IM me. AOL:Yo1984 MSN:[email protected] icq:30942278 If anyone has any ideas to help out with the forum can also contact me. thanks

savvysunflower

New member
אני

דניאלה. בת 18. נולדתי בלונג איילנד, ניו יורק. עברתי לפיטסבורג, פנסילבניה בגיל שנתיים ועליתי לארץ בגיל 9 ו-3/4.

Lisa85

New member
hey

קוראים לי ליסה, אני בת 20, ועליתי לארץ בגיל 6 מארה"ב

yo1984

New member
hey lis

nice to see you here 2! :) Anyways let every1 know as well about the forum ttyl​

אילייני

New member
שלום לכולם!

קוראים לי אילני [eleenny] אני בת 18 עוד פחות מחודש [
] נולדתי בישראל ואני לא אמריקאית אבל אני חיה ונושמת את אמריקה..אני הייתי שם רק פעמיים ואין ספק שאני רוצה לבקר שוב! כל מי שמכיר אותי יודע שיש לי פטיש לאמריקה.. שמחתי לגלות שיש פורום כזה ואני מאחלת המון בהצלחה!!! אני מקווה שלא יצאתי יותר מידי משוגעת

newKiticat

New member
היי

אני בת 20. לא עליתי לארץ (נולדתי בירושלים!)- אבל אני בת לאימא אמריקאית ואבא קנדי. מנטליות לחלוטיין אמריקאית בבית...

new kassel 8 9

New member
אני בן 16. 13 שנים בארץ...

הסיפור שךי קצת ארוך אז אם יש לכם סבלנות. ההורים שלי גלדו וחיו בצרפת והתחתנו שם, אחרי כמה חודשים הם עברו לשיקגו,אילינוי. ואבא שלי למד שם בואניברסיטה (דוקטורט בפיזיקה) אני נולדתי שנתיים אחרי שהם הגיעו לארה"ב. וכשהייתי בן שנתיים עברנו לסאן-חוזה,קליפורניה. ודרך העבודה הועברנו לסניף שבארץ (זה מה שההורים שלי תיכננו.) מכל הסיפור הזה יוצא שיש לי אזרחות אמריקאית וצרפתית
כשאני אגדל אני מתכוון לגור בחו"ל לא יודע עדיין איפה, אבל יש כמה אופציות

למעלה