שירשור היכרות

Tom HaKatom

New member
../images/Emo41.gifשירשור היכרות../images/Emo41.gif

בשביל שנכיר קצת יותר אחד את השני, ובשביל שביום חמישי לא כל אחד חדש יפתח הודעה על עצמו, שכל אחד יכתוב: שם: גיל: מאיפה: עוד קצת על עצמו: איזה עוד סדרות הוא רואה: וזהו...

Tom HaKatom

New member
אז אני...

תום עוד מעט 14 [אני בטח מהכי קטנים פה] מראשון לציון אממם...הדבר היחיד שעולה לי שאני מנגן קצת על גיטרה ועל באס.. אני רואה כמובן lost, שאין יותר טוב מזה, נמלטים, יריחו, איש משפחה, דירת המצויירים וזהו נראה לי..

Alon XD

New member
ייפי הו טרלאלה ../images/Emo6.gif

שם: אלון גיל: 14 וקצת מאיפה: ראשון עוד קצת על עצמו: לא אוהב לספר על עצמי. זה משעמם. איזה עוד סדרות הוא רואה: לוסט, ורוניקה מארס, פמילי גאי, סימפסונס, חברים, ג'ואי, פלקון ביץ', סאמרלנד, בוסטון ליגל ועוד... (כן אני מכור כזה של ערוץ 3 >.<)

noyil

New member
כבר מילאתי משהו דומה בפורום נמלטים../images/Emo3.gif

שם: נוי גיל: 14 מאיפה: מרכז הארץ עוד קצת על עצמו: עצמי*, ואממ.. אני אוהב עיצוב גרפי[?] איזה עוד סדרות הוא רואה: נמלטים, אבודים, 24, זהות בדויה, vanished, דוקטור הו, יריחו.

noyil

New member
והרגע קראתי את של אלון ונזכרתי

גם בוסטון ליגל והאוס.

Y0NaTaN

New member
רעיון מצויין ../images/Emo3.gif

שם: יונתן גיל: כמעט 17 מאיפה: גבעתיים עוד קצת על עצמי: בונה אתרים, מכור לסדרות טלוויזיה, ו.. זהו :X עוד סדרות: לוסט כמובן, 24, נמלטים, vanished, התשעה, יריחו, ורוניקה מארס, weeds, קוראים לי ארל, 4400, זהות בדויה [לשעבר], CSI למיניהם, ועוד כל מיני סדרות ב-xtra hot

MineraL

New member
היי!

שם: דור גיל: עוד חצי שנה 17 מאיפה: חולון עוד קצת על עצמו: טלוויזיה, מחשב, תכנות איזה עוד סדרות הוא רואה: נמלטים, אבודים, 24, ג'ריקו, נעלמה, התשעה והיום אתחיל לראות החטוף

אני ../images/Emo9.gif

שם: קראו לי פייגי
גיל:אהמ, 18... מאיפה: י-ם עוד קצת על עצמה: אין לי מה לומר, סתם רציתי להוסיף את ה-ה'
איזה עוד סדרות הוא רואה:בעע, אין לי כוח להתחיל... אבל הכי אני אוהבת זה ללא עקבות וזוב"י ז"ל...

^^"

שם: רגינה. גיל: 19 מאיפה: מהדרום... עוד קצת על עצמי: חיילת מתוסכלת. איזה עוד סדרות רואה: בנות גילמור בעיקר. לא היה לי הרבה זמן לסדרות לאחרונה
נפלאות הבסיס הסגור.

חדש פה

ינון 15 מהקריות רואה סמולוויל סקראבס נמלטים האנטומיה של גרי וזהו. ראיתי את כל הפרקים מאז שיצאו ונהנה מכל רגע. עוד מעט הולך לראות את הפרק ה5.

HuGo Hell

New member
אוקידוקי.

שם: אופיר. גיל: 18. מאיפה: איזור השרון. עוד קצת על עצמי: אממ, אף פעם לא הייתי טוב בזה :) עוד סדרות שעדיין בשידור: "איך פגשתי את אמא", ווידס, עקרות בית, וורניקה מארס, האנטומיה של גריי, ארואיקה, ניפ-טאק, וונישד, בראת'רז אנד סיסטרז.

Edgar Davids

New member
בכיף ../images/Emo3.gif

שם:גיל גיל:בן 17 מאיפה: נס ציונה עוד קצת על עצמו: אמממ... :X איזה עוד סדרות הוא רואה:נמלטים, יריחו, איך הכרתי את אמא שלך ועוד..

למעלה