שירשור הכרות

קיץ 2007

New member
../images/Emo41.gifשירשור הכרות../images/Emo41.gif

לכבוד פתיחת הפורום
שירשור הכרות
רשמו את הפרטים הבאים:
שם:
פורום בתפוז:
קומונה בתפוז:
רואים האלופה:
כיתה:
בהצלחה

שלוםםם!!!

שם:מאי גיל:14 וחצי על עצמכם:אמ..גרה בדימונה כיתה ח' אוהבת את נינט הראל רבלדה מה עוד?חח פורום בתפוז:רבלדה,יהודה לוי,הראל מויאל,נינט טייב,האלופה,טלנובלות,הנרי דוד,מה קשור קומונה בתפוז:רק ים של סודות רואים האלופה:כןן כיתה:ח'

linooy

New member
שאלוםם

שם: לינוי גיל: בתחילת יולי 17
פורום בתפוז: אני לא ממש פעילה בפורומים אני יותר קוראת סמויה
אני קוראת בפורום השיר שלנו, גיבורים, עקרות בית נואשות.. ופה מן הסתם.. חח וזהו רואים האלופה: לא אני לא רואה האלופה ראיתי את 2 הפרקים הראשונים של העונה הזאת וזה לא ממש עיניין אותי אז הפסקתי. כיתה: יא'

אושRתי

New member
../images/Emo181.gif

שם:אושרת גיל:24 על עצמכם:מנהלת שלושה פורומים בתפוז, נמצאת בניהול פורומים קרוב לשנה.
פורום בתפוז:מה שבחתימה שלי -מוזמנים להצטרף :) קומונה בתפוז:אין קומונה ספציפית. רואים האלופה:כן

מורלוש

New member
ME :)

שם:מורל שאול . גיל:13 על עצמכם: מ א ו ה ב ת - ביהודה לוי
! פורום בתפוז:יהודה לוי ואופנה (לפעמיים) . קומונה בתפוז: לא. רואים האלופה:בטטח . כיתה:ז' [:

עונה

לכבוד פתיחת הפורום שירשור הכרות רשמו את הפרטים הבאים: שם:חן בריגה גיל:15 על עצמכם:אני גר באשקלון פורום בתפוז:הבורר,האלופה,עמיר בניון,עפר שכטר והשמיניה קומונה בתפוז:מוסקו אלקלעי
אוסקר שלייפר מהאלופה כולם מוזמנים... רואים האלופה:כן כיתה:ט' בהצלחה

liaush

New member
טוב אז גם אני ../images/Emo3.gif

שם: ליה
ביהודה לוי האחד והיחיד!. חולת האלופה, תסריטאית מתחילה חח D:. סתםתסם.. פשוט סתם ילדה עם קצת מאוד כישרון כתיבה. לא אפרט יותר מידי. פורום בתפוז: האלופה, הבורר, פורום יהודה לוי. קומונה בתפוז: לא פעילה בשום קומונה. רואים האלופה: מתים על האלופה! לא רואים.. מתים! כיתה: י'.

ג ב ש ו ש

New member
../images/Emo88.gif

שם:גבי גיל:18 על עצמכם:
פורום בתפוז:נינט טייב,רבלדה,שורטי ועוד כמה
קומונה בתפוז:אממ אין ממש.. רואים האלופה:כשיוצא לי אז כן,פשוט אין לי HOT בבית. כיתה:י"ב

ילד רע 15

New member
בורר

שם: עדן גיל: 15 ו- 10 על עצמכם: גולש ותיק בפורומים {יחסית} פורום בתפוז: השיר שלנו, ראש גדול, נינט טייב, (קורא באלופה), ומעכשיו גם הבורר
קומונה בתפוז: ראש גדול 3 רואים האלופה:
כיתה: י'

סאפ...

שם:מקסים גיל:14 על עצמכם: פורום בתפוז:ג'אגלינג קומונה בתפוז: רואים האלופה:כן כיתה:ז'

עונה

שם:נטלי גיל:14 על עצמכם:האמ מה יש לספר חח?אוהבת האלופה ואת יהודה לוי פורום בתפוז:האלופה, רבלדה ,מכתב של נישלח.. קומונה בתפוז:האמ בנתיים לא מגיבה שם רואים האלופה:כה כיתה:ח

Nimrod121

New member
שלום לכולם.

שם: נמרוד. גיל: 15. על עצמכם: פורום בתפוז: פורומים שאני נמצא בהם? אם כן אז אני נמצא בפורומים של מירי מסיקה, איה כורם, קרן פלס, אריק ברמן, אבריל לאבין, יפתי וכאן. קומונה בתפוז: פעם הייתי גולש בקומונות, היום בקושי. רואים האלופה: כן, אבל מה זה קשור? כיתה: ט'.

למעלה