שרשורי שאלות ההכוונה בפורום

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo45.gif

קודם כל צר לי מאוד שאני צריך להעלות את הנושא הזה דווקא ביום הזה. לא פעם ולא פעמיים חזרנו על כל המנטרות בנוגע לשאלות ההכוונה בפורום אך כנראה שיש כמה חברי פורום שעדיין לא הצליחו להפנים את הבקשות שלי, של צוות המנהלים, של הגולשים שדואגים מידי יום בשעות שרובנו רק מתהפכים במיטה לפתוח שרשור חדש מידי יום ושל שאר הגולשים שמוצאים את עצמם בתוך בליל שאלות הכוונה המפוזרות על גבי כל עמוד הפורום. ביקשנו פעמים רבות שלא לענות לשאלות הכוונה שלא שורשרו כהלכה אך משום מה הבקשה הזו היא כנראה מוגזמת מידי או בלתי אפשרית לכמה וכמה גולשים. האם צריך לאיים בסנקציות? אני לא מבין למה בקשה לגיטימית לא לענות לשאלות הכוונה שלא משורשרות לא יכולה להתקיים? אתם מרוויחים משהו מהנזק שאתם גורמים כאשר אתם ממשיכים להשיב לשאלות הכוונה שלא שורשרו כהלכה? כל עוד אתם תמשיכו לענות לשאלות שאינן משורשרות גולשים ימשיכו לעשות מה שהם רוצים. התגובה היחידה המתבקשת לשאלה שלא שורשרה היא "נא לשרשר לשרשור שאלות ההכוונה היומי" ולא אחרת. במידה והבקשה הזו לא תקויים ע"י חברי הפורום המהווים את הגרעין הקבוע של הגולשים, שואלי השאלות יימחקו והגולשים שענו ייחסמו

urilei

New member
ומה בקשר ל...

קודם כל צר לי מאוד שאני צריך להעלות את הנושא הזה דווקא ביום הזה. לא פעם ולא פעמיים חזרנו על כל המנטרות בנוגע לשאלות ההכוונה בפורום אך כנראה שיש כמה חברי פורום שעדיין לא הצליחו להפנים את הבקשות שלי, של צוות המנהלים, של הגולשים שדואגים מידי יום בשעות שרובנו רק מתהפכים במיטה לפתוח שרשור חדש מידי יום ושל שאר הגולשים שמוצאים את עצמם בתוך בליל שאלות הכוונה המפוזרות על גבי כל עמוד הפורום. ביקשנו פעמים רבות שלא לענות לשאלות הכוונה שלא שורשרו כהלכה אך משום מה הבקשה הזו היא כנראה מוגזמת מידי או בלתי אפשרית לכמה וכמה גולשים. האם צריך לאיים בסנקציות? אני לא מבין למה בקשה לגיטימית לא לענות לשאלות הכוונה שלא משורשרות לא יכולה להתקיים? אתם מרוויחים משהו מהנזק שאתם גורמים כאשר אתם ממשיכים להשיב לשאלות הכוונה שלא שורשרו כהלכה? כל עוד אתם תמשיכו לענות לשאלות שאינן משורשרות גולשים ימשיכו לעשות מה שהם רוצים. התגובה היחידה המתבקשת לשאלה שלא שורשרה היא "נא לשרשר לשרשור שאלות ההכוונה היומי" ולא אחרת. במידה והבקשה הזו לא תקויים ע"י חברי הפורום המהווים את הגרעין הקבוע של הגולשים, שואלי השאלות יימחקו והגולשים שענו ייחסמו
ומה בקשר ל...
"נו נו נו" ועם זאת תשובה לשואל?

urilei

New member
אושרי

צריך למחוק את ההודעה
אבל לא לחסום את הגולש שעונה צריך גם להזהיר את מי שמשרשר לא כהלכה
אושרי
קבל ח"ח אני שוב מזהיר אותך אני גם מבין את ערן אתמול גם אני שמתי לב ל"חגיגה" של שאלות הכוונה לא משורשות שכבר ענו להן. אני מודה שהצטרפתי לאחת התשובות

urilei

New member
אופס

אושרי
קבל ח"ח אני שוב מזהיר אותך אני גם מבין את ערן אתמול גם אני שמתי לב ל"חגיגה" של שאלות הכוונה לא משורשות שכבר ענו להן. אני מודה שהצטרפתי לאחת התשובות
אופס
התכוונתי לכתוב מסכים איתך... לא מזהיר אותך... בלבלת אותי עם האזהרות...

KaNiJa

New member
תל-אביב ../images/Emo26.gif אור-יהודה (א.ת. חדש)

תל-אביב
אור-יהודה (א.ת. חדש)
בעדיפות מרכבת ת"א מרכז לאזור התעשיה החדש של אור-יהודה, אבל כל מקום באור-יהודה יעזור לי כרגע. (אני מגיע לת"א ברכבת מכפר-סבא) זה למחר על הבוקר, לעזרתכם המהירה אודה

promter

New member
קו 59 של קווים מהרכבת למסוף

תל-אביב
אור-יהודה (א.ת. חדש)
בעדיפות מרכבת ת"א מרכז לאזור התעשיה החדש של אור-יהודה, אבל כל מקום באור-יהודה יעזור לי כרגע. (אני מגיע לת"א ברכבת מכפר-סבא) זה למחר על הבוקר, לעזרתכם המהירה אודה
החרושת באיזור התעשיה החדש (וטוב שהדגשת החדש) רחוב החרושת נמצא במקביל לכביש 412 כפניה מרחוב קפלן.

KaNiJa

New member
תודה promter! - אולי אתה יודע...

החרושת באיזור התעשיה החדש (וטוב שהדגשת החדש) רחוב החרושת נמצא במקביל לכביש 412 כפניה מרחוב קפלן.
איפה בדיוק התחנה של קווים? יש באזור של הרכבת לא מעט אפשרויות ואני לא רוצה לבזבז זמן בחיפושים. והאם אתה יודע כמה זמן בערך לוקחת כל הנסיעה? תודה תודה תודה! :)

promter

New member
אני הולך להחסם בגללך... ../images/Emo13.gif

איפה בדיוק התחנה של קווים? יש באזור של הרכבת לא מעט אפשרויות ואני לא רוצה לבזבז זמן בחיפושים. והאם אתה יודע כמה זמן בערך לוקחת כל הנסיעה? תודה תודה תודה! :)
אני הולך להחסם בגללך...

קו 59 יוצא מהצד המזרחי של המסוף איפה שיוצאים הקווים של מרגלית ,קונקס ומטרופולין ולא איפה שאגד ודן. זמן נסיעה תלוי בשעה ובתנועה, זה לא קו קצר במיוחד...

KaNiJa

New member
שעה? שעה וחצי? שעתיים?

אני הולך להחסם בגללך...

קו 59 יוצא מהצד המזרחי של המסוף איפה שיוצאים הקווים של מרגלית ,קונקס ומטרופולין ולא איפה שאגד ודן. זמן נסיעה תלוי בשעה ובתנועה, זה לא קו קצר במיוחד...
שעה? שעה וחצי? שעתיים?
השערה כלשהי... :) ולמה שיחסמו אותך?

KaNiJa

New member
הבטתי ולא הבנתי... כנראה שזה הומור

תביט בהודעה הראשונה של השרשור...
פנימי של הפורום שלכם... :) בכל מקרה, תודה רבה! זה ממש עזר לי היום! ד"א - סביבות 45 דקות מהרכבת ועד המסוף בא"ת אור-יהודה. יום נעים!

זה לא הומור

פנימי של הפורום שלכם... :) בכל מקרה, תודה רבה! זה ממש עזר לי היום! ד"א - סביבות 45 דקות מהרכבת ועד המסוף בא"ת אור-יהודה. יום נעים!
זה לא הומור
מדיניות הפורום היא ששאלות הכוונה (איך להגיע ממקום למקום בתחבורה ציבורית) יישאלו אך ורק בשרשורים המיועדים לכך לפי תאריך. כמו כן נהלי הפורום אומרים שחברי הפורום יענו על שאלות כאלה אך רק בשרשורים המתאימים. בכל מקום אחר בו נשאלת שאלה הכוונה ניתן לענות רק "נא לשרשר לשרשור ההכוונה". הודעתו של מנהל הפורום בשרשור שאנחנו עכשיו נמצאים בו, מזכירה לנו את העניין, וגם מודיעה לנו שחברי הפורום שיענו על שאלות הכוונה לא במקומן, ייחסמו הם בעצמם. כל זאת למען שמירת הסדר בפורום ומניעת מצב בו דיונים מקצועיים בנושאי תחבורה ציבורית נדחקים מהר מאוד לדפי הפורום הבאים. לשאלות ההכוונה יש מקום אחד בלבד. לכן prompter אמר לך שהוא הולך להחסם, כי הוא ענה על שאלת הכוונה שלא במקומה.

KaNiJa

New member
עכשיו הבנתי את הבלבול...

זה לא הומור
מדיניות הפורום היא ששאלות הכוונה (איך להגיע ממקום למקום בתחבורה ציבורית) יישאלו אך ורק בשרשורים המיועדים לכך לפי תאריך. כמו כן נהלי הפורום אומרים שחברי הפורום יענו על שאלות כאלה אך רק בשרשורים המתאימים. בכל מקום אחר בו נשאלת שאלה הכוונה ניתן לענות רק "נא לשרשר לשרשור ההכוונה". הודעתו של מנהל הפורום בשרשור שאנחנו עכשיו נמצאים בו, מזכירה לנו את העניין, וגם מודיעה לנו שחברי הפורום שיענו על שאלות הכוונה לא במקומן, ייחסמו הם בעצמם. כל זאת למען שמירת הסדר בפורום ומניעת מצב בו דיונים מקצועיים בנושאי תחבורה ציבורית נדחקים מהר מאוד לדפי הפורום הבאים. לשאלות ההכוונה יש מקום אחד בלבד. לכן prompter אמר לך שהוא הולך להחסם, כי הוא ענה על שאלת הכוונה שלא במקומה.
עכשיו הבנתי את הבלבול...
אני חשבתי שזה השרשור המתאים! הכותרת בלבלה אותי! מקווה שלא לקחתם את זה קשה מדי... :)

promter

New member
אופס, עניתי בטעות ודווקא עוד בשרשור

הזה הגבתי, ממש חילול הקודש... ואני בדרך כלל לא עונה לשאלות הכוונה...

fireman

New member
תשלח לי צ'ק של 50 שקל

הזה הגבתי, ממש חילול הקודש... ואני בדרך כלל לא עונה לשאלות הכוונה...
תשלח לי צ'ק של 50 שקל
ואני אוותר לך....אבל רק הפעם

promter

New member
אתה מקבל גם בתווי קניה?

תשלח לי צ'ק של 50 שקל
ואני אוותר לך....אבל רק הפעם
אתה מקבל גם בתווי קניה?
בדרך כלל אני כאמור לא עונה בכלל, ומתי שעניתי, עוד עניתי כאן, ממש צלם בהיכל . אשתמש בדוגמא שלך... תוכל לספור את כמות התשובות שעניתי לשאלות הכוונה בפורום, על אצבעות כף יד אחת של לוחם שהתפוצץ לו נפץ ביד, כך שמגיעה לי הנחה...

55מוטי

New member
תגובה למנהל הפורום fireman ולחברים

תגובה למנהל הפורום fireman ולחברים
זאת תגובה כללית בעקבות ההודעה הנ''ל של המנהל ובעקבות כמה מסרים אישיים מחברים שקבלתי בתקופה האחרונה בעניין מיעוט השתתפותי בפורום. וברצוני להבהיר כמה דברים: בעבר עזרתי לא מעט לשואלי שאלות ההכוונה. אך לאחר שלא זכיתי כמעט לקבל תודה מהשואלים על עזרתי ולאחר ששוב ושוב נוכחתי שחברים קבועים בפורום לא מקבלים עליהם את הנחיות מנהלי הפורום החלטתי שלא לענות יותר בנושאים האלה. כי מה אני צריך "לקבל על הראש" כפי שנתנו כאן לאלייקים ולארז כשהעירו לשואלים על שאלות הגובלות בבורות (אם לא מעידות על בורות ממש)? לא אחת אני ממש מתעצבן (וזה לא בריא בגילי) כשאני קורא בפורום. לא רק את "שאלות ההכוונה" אלא בכלל כשאני רואה איך חברים מתייחסים האחד לשני. גם אני ספגתי בעבר אש בעניינים שונים והחלטתי להוריד את המינון של השתתפותי הפעילה בפורום ולכן בתקופה האחרונה אני בעיקר קורא אך ממעט לכתוב. בברכה ובתודה - מוטי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה