שרשור אירוח באזור המרכז (גדרה עד חדרה)

פרלמנים

New member
../images/Emo41.gifשרשור אירוח באזור המרכז (גדרה עד חדרה)../images/Emo41.gif

כדי להקל על ההתמצאות, מעתה, אנא שרשרו כאן הצעות סיוע ואירוח של אזור המרכז, ונא לכלול כמה שיותר פרטים. תודה ג'סיקה

אורליתנ

New member
חגיגה עם תושבי שדרות

שלום לכולם, כולכם מוזמנים לחגיגה עם אנשי שדרות, מגן דהרי ועוד אנשים טובים, בלובי של מלון החוף הירוק בנתניה, מחר בשעה 21:00. אנא שלחו ההזמנה גם לחבריכם. אם מישהו מגיע מאזור הצפון, אשמח להצטרף עם עוד חברה. להתראות, אורלית

revitalsim

New member
משפחה תל אביבית מעוניינת לארח

אנו משפחה זוג עם 4 ילדים (בנות 11,8 ובנים 5,6) מעוניינית בשמחה, יש לנו חדר אורחים ריק, וסלון גדול, לארח משפחה עם ילדים מהדרום. הנייד שלי 0528-564830 רויטל

אנחנו נשמח לארח

גרים ביישוב באיזור נתניה יש לנו ילד בן 2.5 וכלב קטן יש לנו חדר גדול יחסית שנשמח לפנות לטובת האורחים היישוב נגיש מאוד לנתניה

orvoar

New member
אירוח בביתי הצנוע

אנחנו 3 נפשות בדירה לא גדולה, אך נשמח לפתוח את דלתנו עבורכם. זוג/הורה יחיד עם ילד או שניים יוכלי בשמחה להתארח כאן. ניתן לפנות במייל חוזר ל [email protected] מיקי

etgarsh

New member
דירה לסופ"ש

היי אנחנו גרים בדירת קטנה בקיבוץ יקום. נשמח לארח משפחה לסופ"ש בין יום שישי בצהריים עד ליום ראשון. יש מיטה גדולה (160X190) שיכולים לישון בה גם שלושה אנשים + פוף ענק שעוד בן אדם יכול לישון עליו מי שמעוניין - מוזמן לפנות במסר.

אני אשמח לארח ברחובות

ילד/ילדה/נער/נערה כי יש אצלנו חדר פנוי חוץ מסופ"ש שאחותי חוזרת מהאוניברסיטה.. אבל בסופ"ש אז אפשר לישון על הספה או על מיטה נפתחת או משהו.. אנחנו משפחה עם 5 נפשות\ 2 הורים, בת 16 (אני), בן 13, ואחת בת 22 שכרגע לומדת באוניברסיטה. אם יש מישהו שמעוניין יכול לשלוח לי מסר ואני אצור איתו קשר..

ארוח לשתי נערות

שלום אנו משפחה חילונית מסורתית עם שני ילדים בוגרים כרגע ואנו בבית עם הבת (בת- 18) אנו מזמינים שתי נערת גילאי 17-18 להתארח אצלנו ובמקביל נוכל לסדר להם גם עבודה במלצרות במקום העבודה שבו עובדת הבת. לרשות הבנות יעמוד חדר נעים ומשפחה חמה.

orbo

New member
נשמח לארח ../images/Emo187.gif

זוג סטודנטים, גרים בקרית אונו, יש לנו חדר נוסף ופנוי בבית. גרים ממש במקום נוח מבחינת תחבורה ציבורית :) אפשר לפנות כאן במסרים או במייל [email protected] טופז

liatraBAN

New member
אירוח ילד\ ה באיזור הדרום,

אני אמא ל2 ילדים מקסימים באיזור רמת גן, עדן בת 11 ואוהד בן 7, אשמח לארח ילד\ה בביתינו כמובן שהוא\היא יכולול הישתתף בפעילויות השונים בבי"ס וכו,,, טלפון להיתקשרות 03- 6763000 או לפלאפון 0504082133 בתודה ליאת

מזמין משפחה להתארח בתל אביב.

שלום לתושבי הדרום... יש לי דירה בת שני חדרים בתל אביב... אני חושב שזה הזמן להעמיד אותה לרשותה של משפחה צעירה מהדרום!!! אני לא חי בדירה הזאת למרות שהיא מאובזרת ... יש רק בעיה אחת... בכל בוקר אני בא לדירה הזאת בסביבות השעב שמונה להחליף בגדים ובסוף יום העבודה אני בא בכדי להיתקלח... יש בדירה הזאת הכל והיא מתאימה למשפחה צעיאה עד ארבע נפשות!!! אני רק מבקש לארח משפחה עם ילדים קטנים ... אשמח לקבל מסרים ... בבקשה רק מהמשפחות עצמם . שבת שלום. ערן.

Fourgreen Sides

New member
מעוניינים לארח

אנו משפחה ממושב במרכז הארץ, בין כפ"ס לנתניה. אירחנו גם במלחמת לבנון השנייה שתי משפחות. הבית שלנו פתוח ונשמח לארח משפחה מהדרום. לפרטים נא לפנות אליי במסרים.

למעלה