שרשור הורמונלי

tomer2007

New member
מציעה לך גם לקרוא את תשובתה

של ד"ר ליבובייץ', שהיא רופאה וגם יועצת הנקה והיא דווקא מאוד בעד הנקה בהריון. בכל מקרה, המקרה הנ"ל הוא דוגמא קלסית שלא כדאי לייעץ במשהו אם את לא יודעת אם זה מיתוס או לא. אגב, אותו הדבר קרה לך גם בנושא הכסאות בטיחות וגם בנושא השפעת הברזל על השינה. שימי לב שלא להטעות כאן אמהות חדשות

מתוקה, אני רואה שאת עוכבת...

טוב שיש חכמות ומנוסות כמוך שיודעות להגיד את הדברים בדיוק במקום...... וחוץ מזה שאני קצת יותר מנוסה ממך בגיל, במס' הילדים ובשנים שאני אמא........ זה שאני חושבת דברים מסויימים יש כאלו שנכונים ויש כאלו שלא.......... אני לא חד משמעית . היו כאן עוד כאלו שנתנו עצות רבות ומשונות ולא נכונות אבל לא כתבתי שהטעו אותם......

tomer2007

New member
אם כבר עוקבת ולא עוכבת

וזה שאת מנוסה ממני מסתבר לא רלוונטי כי המידע שיש בידייך לא נכון. לא היתה כאן כוונה לרדת עליך, אלא להסב את תשומת ליבך לכך שאת כותבת דברים שמטעים אחרות. דווקא יכול להיות שבגלל שאת יותר ותיקה ממני באמהות, הידע שלך נכון למה שהיה נהוג פעם והיום השתנה ולא נכון יותר (למשל, באמת לפני עשר שנים חשבו שהנקה בהריון היא לא טובה ומסוכנת...) ובגלל שאני מודעת לחשיבות המילה הכתובה - אני כן דואגת לכתוב על עצה שאני בטוחה שהיא לא נכונה את זה שהיא לא נכונה - כדי שבנות לא יטעו.

d i n o l e

New member
תגידי את אמיתית? אני לא יודעת כמה

את מנוסה או לא , אבל כמות הטעויות שיש בהודעות שלך פשוט גורמות לי
. וומה שעצוב שאת כותבת בצורה מאד נחרצת - אם את לא בטוחה במשהו או שאל תעני , או שתכתבי זאת לא בטוחה.

לגבי עידוד צירים

הנקה לא מעודדת צירים יותר מסקס. כל עוד אין סיבה להמנע מסקס, אין סיבה להמנע מהנקה. לגבי הרכב החלב, יש לך סימוכין מדעיים? כי ככל הידוע לי מה שכתבת ממש לא נכון. אשמח לדעת על מה את מסתמכת.

Sashuka

New member
הכי טוב לעשות בדיקה בייתית

לאחרונה אני מרגישה עייפות נוראית, החלב די מתדלדל, וגם מיחושים באזור הרחם... - כל זה יכולים להיות סימן להריון...

למעלה