שרשור היכרות

carmit4

New member
../images/Emo41.gifשרשור היכרות../images/Emo41.gif

אז ממש לפני שמתחילה העונה הראשונה בישראל, כדי שנכיר אחד את השני, או יותר נכון כדי להעיר את הפורום כי ממש יבש כאן, או כדי לדעת כמה אנשים באמת כרגע יש כאן, בתור התחלה, או כי סתם משעמם לי....
שאלון היכרות קצרצר... שם: גיל: מגורים: איזו מבין העונות בארה"ב הכי אהבת? מתכנן לעקוב אחרי התוכנית? והשאלה השאלתית, האם נראה לך שגם את הפורמט הזה, כמו פורמטים אחרים כגון 'הישרדות' ו'האח הגדול', ההפקה הישראלית תצליח תהרוס? בהצלחה...

carmit4

New member
טוב אני אתחיל...

שם: כרמית גיל: 21 מגורים: כרמיאל איזו מבין העונות בארה"ב הכי אהבת? ראיתי כמה אבל ת'אמת אני לא זוכרת כמעט איזו עונה זו מי... מתכנן לעקוב אחרי התוכנית? כן והשאלה השאלתית, האם נראה לך שגם את הפורמט הזה, כמו פורמטים אחרים כגון 'הישרדות' ו'האח הגדול', ההפקה הישראלית תצליח תהרוס? אני חושבת שכן, הרי בזה הם מומחים! יאללה... אין מצב ששומם פה כל כך...

shimt287

New member
עכשיו תורי...

שם: שמרית גיל: 27 מגורים: חיפה איזו מבין העונות בארה"ב הכי אהבת?- הכי אהבתי את העונה של ה- all stars, עם הבלונדיניות, שרלה ומירנה (מירנה ושמירנה), דיוויד ומרי ועוד... מתכנן לעקוב אחרי התוכנית? - ברור!!!! והשאלה השאלתית, האם נראה לך שגם את הפורמט הזה, כמו פורמטים אחרים כגון 'הישרדות' ו'האח הגדול', ההפקה הישראלית תצליח תהרוס? מאוד מקווה שלא, אבל אי אפשר לדעת. למה הם מפצלים את זה לשני פרקים? למה???

digikids

New member
ועכשיו..תורי!

שם: יפתח גיל: 15 (למה נראה לי שאני הכי צעיר פה...?) מגורים: איזור ירושלים. איזו מבין העונות בארה"ב הכי אהבת? 11 ו-8, כבר ציינתי את זה בפורום מתכנן לעקוב אחרי התוכנית? אני חושב שכן והשאלה השאלתית, האם נראה לך שגם את הפורמט הזה, כמו פורמטים אחרים כגון 'הישרדות' ו'האח הגדול', ההפקה הישראלית תצליח תהרוס? והתשובה התשובתית: לצערי יש לי הרגשה שגם את זה הם יצליחו להרוס במומחיותם הרבה (כשיחליטו על טוויסטים מפתיעים כגון הדחה באמצע לג בדיוק כאשר הזוג האהוב והנחמד שלא מעניין כל כך נמצא במקום האחרון). אבל אני משתדל להשאר אופטימי בקשר לזה.

4hilla4

New member
עונה! ../images/Emo3.gif

שם: הילה גיל: עוד 3 חודשים 14!
מגורים: גבעתיים איזו מבין העונות בארה"ב הכי אהבת? העונה של ג'ון וקלי! [3?] מתכנן לעקוב אחרי התוכנית? כן והשאלה השאלתית, האם נראה לך שגם את הפורמט הזה, כמו פורמטים אחרים כגון 'הישרדות' ו'האח הגדול', ההפקה הישראלית תצליח תהרוס? מקווה שלא, חושבת שכן =]

TAPUZ NINJA

New member
עונה

שם:חסוייי טוב נינג'ה גיל:21 מגורים:צפון איזו מבין העונות בארה"ב הכי אהבת? לא ראיתי אף עונה מתכנן לעקוב אחרי התוכנית? כן לכן אני פה והשאלה השאלתית, האם נראה לך שגם את הפורמט הזה, כמו פורמטים אחרים כגון 'הישרדות' ו'האח הגדול', ההפקה הישראלית תצליח תהרוס? בטוח...

JAMES DEAN

New member
../images/Emo113.gif אני

שם: גלעד גיל: 29 (הכי קשיש)
מגורים: י-ם איזו מבין העונות בארה"ב הכי אהבת? כולם מתכנן לעקוב אחרי התוכנית? כן רק חבל שזה יהיה מפוצל ליומיים והשאלה השאלתית, האם נראה לך שגם את הפורמט הזה, כמו פורמטים אחרים כגון 'הישרדות' ו'האח הגדול', ההפקה הישראלית תצליח תהרוס? יש סיכוי.

אני ../images/Emo13.gif

שם: אודי גיל: 16 וחצי מגורים: מגדל העמק איזו מבין העונות בארה"ב הכי אהבת? כולם! מתכנן לעקוב אחרי התוכנית? ברוווווור והשאלה השאלתית, האם נראה לך שגם את הפורמט הזה, כמו פורמטים אחרים כגון 'הישרדות' ו'האח הגדול', ההפקה הישראלית תצליח תהרוס? לא נראה לי....

dararo

New member
עונה

שם: דניאל גיל:14 מגורים: רמות השבים איזו מבין העונות בארה"ב הכי אהבת? 9 מתכנן לעקוב אחרי התוכנית?תלוי והשאלה השאלתית, האם נראה לך שגם את הפורמט הזה, כמו פורמטים אחרים כגון 'הישרדות' ו'האח הגדול', ההפקה הישראלית תצליח תהרוס? מקווה שלא

ShukyD

New member
אוקי אז גם אני ../images/Emo13.gif

שם: יואב גיל: עוד חודש 22 מגורים: צפון רחוק איזו מבין העונות בארה"ב הכי אהבת? אהבתי את כל העונות מתכנן לעקוב אחרי התוכנית? בוודאי והשאלה השאלתית, האם נראה לך שגם את הפורמט הזה, כמו פורמטים אחרים כגון 'הישרדות' ו'האח הגדול', ההפקה הישראלית תצליח תהרוס? לדעתי הם יוסיפו סמסים, גלגלי הצלה, יעשו גמר באולפן בשידור חי.. כל דבר שהם יכולים להרוס הם יהרסו, תסמכו עליהם. אם זה באמת יתמשך וכל פרק יעופו או לא יעופו במקומות שלא עפים.. עוברים ממקום למקום, שומרים על איזשהו רצף ובסוף מי שמגיע ראשון זוכה במיליון ואת כל זה אנחנו רואים בלי לשלוח סמס אחד, אני אהיה מבסוט.

seenop

New member
אני..

שם:שון גיל:17 מגורים:רמת גן איזו מבין העונות בארה"ב הכי אהבת?3 עם צ'יפ ורייקן,עם ההיפים אם אני לא טועה עונה 9,ועונה 11 אולסטראס שרלה ומירנה
מתכנן לעקוב אחרי התוכנית?בטח!!!מזה הישרדות? והשאלה השאלתית, האם נראה לך שגם את הפורמט הזה, כמו פורמטים אחרים כגון 'הישרדות' ו'האח הגדול', ההפקה הישראלית תצליח תהרוס? במירוץ למליון אין מה להרוס אפשר רק לבנות ולשפר

למעלה