שרשור הכוונה ומודיעין 11/10

מצב
הנושא נעול.

FreakOfNature

New member
האם החניה בקניון רמת אביב חינמית?
האם החניה בקניון רמת אביב חינמית?
לא

אבל יש על רחוב לבנון בצד המזרחי אפור, ובצד המערבי כחול לבן בשעות 15:00-19:00, ובשאר היום אפור. אם את רוצה קרוב יותר לרכבת אז מאחורי האוניברסיטה, לכיוון איילון יש כחול לבן שמותר לחנות בו חופשי החל מ-13:00 נראה לי.

חקבצ

New member
לא

אבל יש על רחוב לבנון בצד המזרחי אפור, ובצד המערבי כחול לבן בשעות 15:00-19:00, ובשאר היום אפור. אם את רוצה קרוב יותר לרכבת אז מאחורי האוניברסיטה, לכיוון איילון יש כחול לבן שמותר לחנות בו חופשי החל מ-13:00 נראה לי.
אז בחמישי בערב איפה ניתן לחנות בקירבת מקום?

קובי לו

New member
אם יש לך כוח וחשק ללכת מעל 10 דקות ברגל
אפשר להחנות באזור של רידינג פינת ברודצקי, אבל בפינה הרחוקה של שני הרחובות הללו מהקניון, כלומר בקטע הקרוב למוזיאון הארץ (הפלנטריום). יש משהו די יוצא דופן ומוזר ברחובות רידינג וברודצקי. יש ברמת אביב פעמים את הצומת שהיא מפגש הרחובות הללו. האחת עם ככר קרוב מאוד לקניון רמת אביב, השניה הוא הצומת שליד מוזיאון הארץ. זמן הליכה משוער, בקצב סביר, מהצומת ועד לקניון כ-15 דקות.

alba19

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 11/10

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
שלום
רציתי לדעת איך אני מגיע מפ"ת לבה"ד 1 שבוע הבא באמצע השבוע אני חושב לנסוע ברכבת עד באר שבע ואז? תודה ושבת שלום

מצב
הנושא נעול.
למעלה