שרשור הכוונה ומודיעין 11/12

מצב
הנושא נעול.
פעם שעברה חיכיתי מלא זמן למיניבוסים

קו 23 (מיניבוסים אדומים) של דן
הוא נוסע על דרך השלום/גבעת_התחמושת (רח' גבעת התחמושת היא המשכה של דרך השלום. זה אותו רחוב רק מתחלף השם. גבעת התחמושת מתחיל במחלף השלום של האיילון ומסתיים בצומת הענק של קפלן-בגין-גבעת_התחמושת, זה עם המנהרה המשוקעת שצמודה למגדל הקריה).
כאלה והם לא ממש הגיעו...נאלצתי לעלות על אוטובוס אחר של דן שאני לא זוכרת איזה מספר הוא היה... מה שכן בחזרה המיניבוס הזה כן עבר ולקחתי אותו לעזריאלי..

זה קו סיבובי, לכן אותו מיניבוס שלקח

כאלה והם לא ממש הגיעו...נאלצתי לעלות על אוטובוס אחר של דן שאני לא זוכרת איזה מספר הוא היה... מה שכן בחזרה המיניבוס הזה כן עבר ולקחתי אותו לעזריאלי..
אותך לעזריאלי עבר 20 דקות קודם לכן בעזריאלי בכיוון ההפוך. שימי לב שאת עומדת בתחנה הנכונה: היא נמצאת ממש ביציאה מתחנת הרכבת שליד עזריאלי. שימי לב שהקו תדיר יחסית, כך שאם אין אירוע חריג ואת מחכה במקום הנכון, אין סיבה שתחכי "מלא זמן". אגב, לא יזיק גם להציץ בלו"ז שלו.

גם אני חיכיתי לו פעם אחת יותר..

אותך לעזריאלי עבר 20 דקות קודם לכן בעזריאלי בכיוון ההפוך. שימי לב שאת עומדת בתחנה הנכונה: היא נמצאת ממש ביציאה מתחנת הרכבת שליד עזריאלי. שימי לב שהקו תדיר יחסית, כך שאם אין אירוע חריג ואת מחכה במקום הנכון, אין סיבה שתחכי "מלא זמן". אגב, לא יזיק גם להציץ בלו"ז שלו.
גם אני חיכיתי לו פעם אחת יותר..
מדי זמן, בסוף לקחתי מונית ספיישל.

אסל

New member
ירושלים לנס-ציונה

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
ירושלים לנס-ציונה
שלום, ממה שאני רואה באתר של אגד אין בשעות היום אוטובוסים מירושלים לנס-ציונה. מכיוון שאני לא ממש יודע את המיקום הגיאוגרפי של נס-ציונה, אשמח אם מישהו יספר לי על אוטובוס שעובר/יוצא מירושלים, ועובר גם בשעות הבוקר- צהריים וגם בלילה, ועובר קרוב לנס ציונה. תודה רבה מראש.

קובי לו

New member
אם אתה בדרום י-ם

ירושלים לנס-ציונה
שלום, ממה שאני רואה באתר של אגד אין בשעות היום אוטובוסים מירושלים לנס-ציונה. מכיוון שאני לא ממש יודע את המיקום הגיאוגרפי של נס-ציונה, אשמח אם מישהו יספר לי על אוטובוס שעובר/יוצא מירושלים, ועובר גם בשעות הבוקר- צהריים וגם בלילה, ועובר קרוב לנס ציונה. תודה רבה מראש.
אם אתה בדרום י-ם
נניח בשכונות מלחה, גבעת משואה, גילה, בית צפפה, קטמונים, תלפיות, רמת שרת, או שאתה בקניון מלחה או בגן הטכנולוגי של מלחה הכי כדאי זה ככה : רכבת לרחובות, ע"י לקיחת רכבת ממלחה ללוד, המתנה בלוד ברציפים 3;4 (לעבור או דרך המנהרה או דרך מגדל המדרגות/מעלית) ומשם רכבת לרחובות. יוצאים מהרכבת ברחובות ויש מלא קווים שנוסעים על הרחוב הראשי לכוון נס ציונה. נסיעה של כ-5 עד 15 דקות (תלוי לאן בנס ציונה ותלוי בעומס התנועה). אם אתה בצפון י-ם או במזרחה או שקרוב לבניני האומה/תחנה מרכזית, הרי שיש לקחת אוטובוס לרחובות מי-ם. הקווים הם : 434,435. מהתחנה המרכזית של רחובות יש מס' קווים הממשיכים לנס ציונה. נסיעה של כ-20 דקות +-.

אסל

New member
../images/Emo51.gif

אם אתה בדרום י-ם
נניח בשכונות מלחה, גבעת משואה, גילה, בית צפפה, קטמונים, תלפיות, רמת שרת, או שאתה בקניון מלחה או בגן הטכנולוגי של מלחה הכי כדאי זה ככה : רכבת לרחובות, ע"י לקיחת רכבת ממלחה ללוד, המתנה בלוד ברציפים 3;4 (לעבור או דרך המנהרה או דרך מגדל המדרגות/מעלית) ומשם רכבת לרחובות. יוצאים מהרכבת ברחובות ויש מלא קווים שנוסעים על הרחוב הראשי לכוון נס ציונה. נסיעה של כ-5 עד 15 דקות (תלוי לאן בנס ציונה ותלוי בעומס התנועה). אם אתה בצפון י-ם או במזרחה או שקרוב לבניני האומה/תחנה מרכזית, הרי שיש לקחת אוטובוס לרחובות מי-ם. הקווים הם : 434,435. מהתחנה המרכזית של רחובות יש מס' קווים הממשיכים לנס ציונה. נסיעה של כ-20 דקות +-.

mucool2

New member
קובי יש לך טעות.

אם אתה בדרום י-ם
קובי יש לך טעות.
הרכבת מירושלים עוצרת בלוד ברציף 4, ולא צריך לעבור במנהרה (המעלית והמעבר העילי הם באמת רק לנכים, עגלות וחובבי נוף רכבתי) כדי להגיע לרציף 3 (לרחובות). לגבי אוטובוסים, אני נוטה להסכים עם urilei שעדיף להגיע דרך ראשל"צ ולא דרך רחובות ורחוב הרצל הפקוק. בכלל נראה לי שנסיעה באוטובוס דרך ראשל"צ תהיה עדיפה כמעט תמיד, גם לתושבי השכונות הדרומיות (וביחוד אלה שלא מקושרות היטב לתחנת הרכבת במלחה), בין היתר כיון שתדירות קו 433 היא גבוהה מכל האפשרויות האחרות (קו 430 לא עוזר במקרה הזה).

urilei

New member
ומהכיוון השני...

ירושלים לנס-ציונה
ומהכיוון השני...
לוקחים מירושלים את קו 430 הישיר, או קו 433 הקצת-פחות-מהיר לראשל"צ, רחוב הרצל (לא ממש חשוב איזו תחנה, עדיף לפני תחנה מרכזית ישנה) משם יש את כל קווי רחובות המוכרים שנוסעים דרך נס ציונה (201 164 274 301) אני חושב ששתי האופציות זה בערך אותו זמן נסיעה בלילה (מ-20:00 או 20:30, או אולי אפילו אחרי), יש את קו 432, שנדמה לי שעובר בנס ציונה

מראשל"צ, לרמת גן... ../images/Emo3.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
מראשל"צ, לרמת גן...

צריכה להגיע לרח' הבונים 1 ברמת גן... איך?
תודה

קובי לו

New member
ראשון היא עיר ענקית, בשטח ובאוכלוסי

מראשל"צ, לרמת גן...

צריכה להגיע לרח' הבונים 1 ברמת גן... איך?
תודה
ה, מהיכן בראשל"ץ את צריכה ? רח' הבונים זה במתחם הבורסה. אם את במזרח ראשון או במרכזה (נניח רח' הרצל או ז'בוטינסקי או בשכון המזרח) הכי כדאי ברכבת. נסיעה מתחנת הראשונים (שבצומת הראשונים/צומת גן הורדים, לא רחוק משד' נים). נסיעה עד תחנת ת"א מרכז ע"ש סבידור (נקראת גם ארלוזורוב וגם בטעות רכבת צפון). יציאה ביציאה של ר"ג (!) דרך גשר היהלומים. משם יש לפנות שמאלה בככר הממש קטנטנה שמתחת לאחד ממגדלי הבורסה. ללכת 2 דקות עד מלון ענק ומפורסם, שרתון סיטי טאוור. פונים ימינה (לכוון צפון) והולכים על רח' בגין עד שמגיעים לרח' בגין פינת רח' הבונים. מרציף הרכבת ועד לרח' הבונים יש לך כ-10 דקות הליכה.

וואי אתה אדיר ../images/Emo13.gif

ה, מהיכן בראשל"ץ את צריכה ? רח' הבונים זה במתחם הבורסה. אם את במזרח ראשון או במרכזה (נניח רח' הרצל או ז'בוטינסקי או בשכון המזרח) הכי כדאי ברכבת. נסיעה מתחנת הראשונים (שבצומת הראשונים/צומת גן הורדים, לא רחוק משד' נים). נסיעה עד תחנת ת"א מרכז ע"ש סבידור (נקראת גם ארלוזורוב וגם בטעות רכבת צפון). יציאה ביציאה של ר"ג (!) דרך גשר היהלומים. משם יש לפנות שמאלה בככר הממש קטנטנה שמתחת לאחד ממגדלי הבורסה. ללכת 2 דקות עד מלון ענק ומפורסם, שרתון סיטי טאוור. פונים ימינה (לכוון צפון) והולכים על רח' בגין עד שמגיעים לרח' בגין פינת רח' הבונים. מרציף הרכבת ועד לרח' הבונים יש לך כ-10 דקות הליכה.
וואי אתה אדיר

אני גרה במרכז ראשון... אוקיי, רשמתי לפניי אופציה אחת - רכבת
אפשר להגיע לשם גם באוטובוס? אם כן, איך...? ותודה רבה, עזרת לי המון

קו 274 של אגד עד נמיר/ז'בוטינסקי

וואי אתה אדיר

אני גרה במרכז ראשון... אוקיי, רשמתי לפניי אופציה אחת - רכבת
אפשר להגיע לשם גם באוטובוס? אם כן, איך...? ותודה רבה, עזרת לי המון
משם ברגל על גשר דורי עד הסיטי טאוור והמשך ע"פ ההוראות של קובי. אפשר גם עם 173, אבל 274 מהיר יותר.

ועכשיו שאלה מטומטמת...

משם ברגל על גשר דורי עד הסיטי טאוור והמשך ע"פ ההוראות של קובי. אפשר גם עם 173, אבל 274 מהיר יותר.
ועכשיו שאלה מטומטמת...
פשוט אני הכי לחוצה בעולם כל פעם שאני צריכה להגיע למקומות כאלו
"נמיר/ז'בוטינסקי" - לא הבנתי משו
זה אותו המקום? או שאני יכולה לבחור איפה לרדת
או שאני פשוט אגיד לנהג לרדת שם והוא יידע איפה זה...?

קובי לו

New member
הכוונה לצומת של נמיר פינת ז'בוטינסק

ועכשיו שאלה מטומטמת...
אבל באמת שהכי כדאי לך הפעם לסוע ברכבת. בלי פקקים ובלי בעיות ובלי צורך בלשאול את הנהג וכו'. במיוחד שאת ממרכז ראשון. אם היית מראשון מערב לא הייתי ממליץ לך על הרכבת.

../images/Emo13.gif

אבל באמת שהכי כדאי לך הפעם לסוע ברכבת. בלי פקקים ובלי בעיות ובלי צורך בלשאול את הנהג וכו'. במיוחד שאת ממרכז ראשון. אם היית מראשון מערב לא הייתי ממליץ לך על הרכבת.

אני אשווה בין השעות ואיך זה מסתדר לי ואחליט... עזרתם לי המון, וירד לי לחץ רב עכשיו... תודה רבה רבה לשניכם

התכוונתי לצומת של דרך נמיר עם

ועכשיו שאלה מטומטמת...
התכוונתי לצומת של דרך נמיר עם
רח' ז'בוטינסקי (מצד שמאל) ועם גשר דורי מצד ימין. את צריכה לרדת מהאוטובוס, ללכת טיפה אחורה עד לצומת וללכת על הגשר. את הסיטי טאוור כבר תראי מרחוק...

L i R o N u S h

New member
ירושלים- תל השומר

ירושלים- תל השומר
מהי הדרך הכי מהירה ופשוטה להגיע מירושלים לתל השומר? יש לי שם קורס עוד כמה ימים..

קובי לו

New member
קווים 400

ירושלים- תל השומר
מהי הדרך הכי מהירה ופשוטה להגיע מירושלים לתל השומר? יש לי שם קורס עוד כמה ימים..
קווים 400
מהתחנה המרכזית בי-ם. לרדת במחלף אלוף שדה במסוף האוטובוסים ששם. משם קווים של קווים ושל דן מגיעים עד לבסיס של תה"ש או קו 402 ממסוף האוטובוסים של הר חוצבים (מול סנהדריה). אם את/ה גר/ה באזור מלחה, רכבת עד לתחנת ההגנה (בת"א, התחנה הכי דרומית, הראשונה מכוון י-ם). משם הליכה של כמה דקות לתמח"ת ולקיחת קו 35. אם כי זו לא אופציה מהירה כלל וכלל. יקח לך הכל ביחד כמעט 1:45 שע'. שווה לקחת קו מהיר לכוון תחנה מרכזית י-ם אם את/ה בדרום העיר. ומשם כאמור קו 400. אם 402 עובר גם דרך תחנה מרכזית י-ם אז ברור שיש לקחת אותו...

מצב
הנושא נעול.
למעלה