שרשור הכוונה ומודיעין 12/1

מצב
הנושא נעול.

glig it freak

New member
שלום!
אני צריכה הכוונה לגבי הגעה לחולון (המכון הטכנולוגי ברח' גולומב) מפ"ת-אזור התחנה המרכזית בדקתי באתר אוטובוסים ויש שם כמה הצעות אבל הייתי שמחה לשמוע ממישהו בעל ניסיון
איך הכי כדאי להגיע לשם תודהתודהתודה

אוהד11

New member
שלום!
אני צריכה הכוונה לגבי הגעה לחולון (המכון הטכנולוגי ברח' גולומב) מפ"ת-אזור התחנה המרכזית בדקתי באתר אוטובוסים ויש שם כמה הצעות אבל הייתי שמחה לשמוע ממישהו בעל ניסיון
איך הכי כדאי להגיע לשם תודהתודהתודה
מפ"ת עם 51/50 עד עזריאלי ומשם עם 74 של אגד
עד שנקר/ההסתדרות (התחנה השניה ברחוב שנקר) וללכת ברגל כחמש דקות עד המכון

gdf5

New member
סגולה פינת תרצה (ת"א)-->רכבת בני-ברק הכי מהיר
שלום, אני צריך להגיע ביום שישי הקרוב מרח' סגולה פינת תרצה בת"א לתחנת הרכבת בני-ברק. זמן ההגעה קריטי ביותר - חבר שלי יסע באוטו הפרטי בדיוק את אותו המסלול, ואני באוטובוס(סוג של התערבות). אני אמור להגיע לפניו. הבנתי שיש לקו 40 תחנה זמנית בשד' ירושלים 1 - האם היא עוד פעילה? אתר "אוטובוסים" טוען שקו 42 מהיר יותר. האם למרות ההליכה עדיין כדאי לי לנסוע ב 42? חשוב לציין שעפ"י אתר דן דווקא 40 מהיר יותר. מי צודק? ומה עם תוחלת זמן ההמתנה? תודה-רבה!

דניאל 130

New member
סגולה פינת תרצה (ת"א)-->רכבת בני-ברק הכי מהיר
שלום, אני צריך להגיע ביום שישי הקרוב מרח' סגולה פינת תרצה בת"א לתחנת הרכבת בני-ברק. זמן ההגעה קריטי ביותר - חבר שלי יסע באוטו הפרטי בדיוק את אותו המסלול, ואני באוטובוס(סוג של התערבות). אני אמור להגיע לפניו. הבנתי שיש לקו 40 תחנה זמנית בשד' ירושלים 1 - האם היא עוד פעילה? אתר "אוטובוסים" טוען שקו 42 מהיר יותר. האם למרות ההליכה עדיין כדאי לי לנסוע ב 42? חשוב לציין שעפ"י אתר דן דווקא 40 מהיר יותר. מי צודק? ומה עם תוחלת זמן ההמתנה? תודה-רבה!
תשובות
1.התחנה של קו 40 בשד' ירושלים 1 עוד פעילה. 2.אין הבדל משמעותי בין שני הקווים מבחינת משך זמן נסיעה-פחות או יותר אותו הדבר בערך(עד רכבת בני ברק).גם התדירות שלהם דומה וגבוהה יחסית.שני הקווים תדירים למדי.

Xylophone

New member
מרמת גן לירושלים
יש אוטובוס אחד? מרמת גן רח' הרו"אה אגד אומר לי שאין. אבל זכור לי ששמעתי מהרבה אנשים שיש. זה משו רק של חרדים במקרה?
ידוע לי על קו 400
אבל אני לא מוצאת אותו באתר אגד!!! בחיפוש חופשי הוא מראה רק את שעות הבוקר המאוד מוקדמות. ובחיפוש לפי קו מרמת גן ותל אביב הוא לא מוצא קו 400 מישהו יודע את התדירות שלו?

מצב
הנושא נעול.
למעלה