שרשור הכוונה ומודיעין 12/4

מצב
הנושא נעול.

NightElf

New member
הגעה מאיזור הצפון הישן בת"א

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
הגעה מאיזור הצפון הישן בת"א
ארלוזורוב וצפונה, לרחוב הרא"ה (118 או קרוב) ברמת גן. איזה קוו כדאי לקחת?

קובי לו

New member
עדיף ובהרבה קווים 61,62,72

קו 45
קו 45 מדרך נמיר, דרך גבעתיים לר"ג. יש לו שתי תחנות ברח' הרוא"ה. http://www.dan.co.il/search/lines_details.asp?LineNumber=45-_&month=4
עדיף ובהרבה קווים 61,62,72
אשר נוסעים בקטעים מסויימים על ז'בוטינסקי ו/או ארלוזורוב בת"א וממשיכים עד לרח' הרואה בר"ג ואז מתפצלים. שלושתם מגיעים למרחק של פחות מ-7 דקות הליכה מהמקום המבוקש.

יש איזושהם קווים...

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
יש איזושהם קווים...
שיוצאים מתח"מ כפ"ס (או מהאיזור) לראש העין

קובי לו

New member
מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד

לא, אין כאלה.
אפשר לנסוע ברכבת כמו שקובי אמר, ואפשר (לדעתי לא כדאי) לנסוע דרך פתח תקווה.
מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד
(אני מתלהב מזה שהגדילו את שורת הכותרת...) לא משתלם לסוע דרך פ"ת. אם אין פקקים מכפ"ס לפ"ת זה כמעט 20 דקות באוטובוס/מונית שירות (לא יודע אם יש מונית שירות). נניח שמיד תופסים אוטובוס (ואין הרבה כל יום מפ"ת לראה"ע) מפ"ת לראש העין זה עוד 20 דקות נסיעה. סה"כ 40 דקות, אבל על כל 100 נסיעות מקריות כאלו מכפ"ס לראה"ע בפועל זה יקח שעה וחצי. ברכבת, מהרגע שהרכבת יצאה מכפ"ס ועד שאתה במרכז ראה"ע עוברים לא יותר מ-25 דקות. 6 דקות נסיעה ברכבת, 7 דקות המתנה לקווים של קווים, 12 דקות נסיעה. כלומר 25 דקות מול באמת המקרה הטוב 40 דקות ובד"כ 25 דקות מול בין שעה לשעה וחצי אם עושים זאת דרך פ"ת.

Adiya

New member
שאלה בקשר להזמנת כרטיסים

שאלה בקשר להזמנת כרטיסים
אני רוצה לנסוע הלילה לאילת, ב12 וחצי, ולא הזמנתי כרטיס באגד האם יתאפשר לי לקנות במקום? תודה

Image of me

New member
למה שלא תשאלי באגד?

ובכל זאת ? :\
למה שלא תשאלי באגד?
בפורומים בדרך כלל לא עונים על שאלות תוך חצי שעה, אפילו בפורום פעיל כמו שלנו לא כולם יודעים הכל ולא כולם נמצאים ליד המחשב כל הזמן.

harhanegev

New member
תשובה:

ובכל זאת ? :\
תשובה:
בשעות כאלו אין עם מי לדבר באגד, אבל יש אתר אינטרנט. אם לא הספקת - בדרך כלל יש קופה פתוחה באגד בתחנה המרכזית בתל אביב (קומה 6) בשביל אלו שהגיעו ברגע האחרון. ברוב המקרים יש עוד מקומות פנויים, ואם אין אז ברוב המקרים (לא תמיד, אבל ברוב המקרים) מוסיפים עוד אוטובוס/ים לפי הצורך. ובעניין אחר הקשור לאילת: לגבי כספומט - אל תוציאו כסף מהכספומט בתחנה המרכזית, הוא לוקח עמלה נוספת (כמדומני 6 ש"ח) כאשר במרחק חציית כביש מהתחנה המרכזית יש כמה בנקים עם כספומטים רגילים ללא העמלה הנוספת הזאת. את מבינה איזו חוצפה ? עמלה של כ- 6 ש"ח על זה שלא חצית את הכביש. ברוכה הבאה לעירי היפה !

MoOnY15

New member
../images/Emo115.gif שלום!

שלום!
מישהו יודע אולי אם יש ביום שבת <שישי בערב או שבת בבוקר> מוניות שירות מתל-אביב לירושליים? מיבנה לתל-אביב? מיבנה לירושליים? בקיצור, אני צריך להגיע איכשהו מיבנה או אשדוד אל ירושליים בדרך שהיא לא מונית ספיישל. תודה מראש, פלג. :)

Image of me

New member
אני לא יודע לגבי יבנה-ירושלים

שלום!
מישהו יודע אולי אם יש ביום שבת <שישי בערב או שבת בבוקר> מוניות שירות מתל-אביב לירושליים? מיבנה לתל-אביב? מיבנה לירושליים? בקיצור, אני צריך להגיע איכשהו מיבנה או אשדוד אל ירושליים בדרך שהיא לא מונית ספיישל. תודה מראש, פלג. :)
אני לא יודע לגבי יבנה-ירושלים
אבל יש מוניות שירות מאשדוד לת"א, יש מרחובות לת"א ויש מת"א לירושלים. נדמה לי שהמוניות מאשדוד מופעלות ע"י מוניות העיר אשדוד, אז אני מניח שאפשר לשאול אותם לגבי הגעה מיבנה.

שלום, אשמח לעזרה../images/Emo9.gif

שלום, אשמח לעזרה

אני צריכה להגיע ביום ראשון לבח"א 21 בחיפה. הבעיה היא שאני גרה בי-ם ואין לי שמץ איך להגיע לשם. הבנתי שאני צריכה לקחת קו 58 ממרכזית המפרץ בחיפה, אבל איך אני יכולה להגיע למרכזית המפרץ?.. הבנתי שאין לשם קו ישיר מי-ם.... אה, ויש לציין שאין לי ממש אפשרות לנסוע ברכבת, תחנת הרכבת הכי קרובה אליי לא ממש קרובה ואני צריכה להגיע מוקדם בבוקר....

mister K

New member
בהנחה ואת יוצאת מירושלים

שלום, אשמח לעזרה

אני צריכה להגיע ביום ראשון לבח"א 21 בחיפה. הבעיה היא שאני גרה בי-ם ואין לי שמץ איך להגיע לשם. הבנתי שאני צריכה לקחת קו 58 ממרכזית המפרץ בחיפה, אבל איך אני יכולה להגיע למרכזית המפרץ?.. הבנתי שאין לשם קו ישיר מי-ם.... אה, ויש לציין שאין לי ממש אפשרות לנסוע ברכבת, תחנת הרכבת הכי קרובה אליי לא ממש קרובה ואני צריכה להגיע מוקדם בבוקר....
בהנחה ואת יוצאת מירושלים
קו 940 עד חיפה - חוף הכרמל, משם קו 103 למרכזית המפרץ ומשם קו 58 (וגם תיגבור 8 בימי ראשון).

דניאלה, נעזור לך בכיף,רק תשרשרי את השאלה

שלום, אשמח לעזרה

דניאלה, נעזור לך בכיף,רק תשרשרי את השאלה
ל כאן

מצב
הנושא נעול.
למעלה