שרשור הכוונה ומודיעין 12/9

מצב
הנושא נעול.

noamzu

New member
האם הכוונה למחלף לוד?
לא בדיוק - ועוד תיקון טעות
הצומת הזו היא הצומת הראשונה בירידה לכיוון לוד בכביש מס' 1, בערך 700 מטר אחרי הירידה במחלף לוד. גם אוטובוסים שעוצרים במחלף הם אפשרות אבל פחות מעודפת (אני צריך להגיע לקצה הצפוני של א.ת לוד). ואגב, אני צריך להגיע ממחלף שורש אבל נראה לי שמשם אין קווים שעוצרים.

matany

New member
לא בדיוק - ועוד תיקון טעות
הצומת הזו היא הצומת הראשונה בירידה לכיוון לוד בכביש מס' 1, בערך 700 מטר אחרי הירידה במחלף לוד. גם אוטובוסים שעוצרים במחלף הם אפשרות אבל פחות מעודפת (אני צריך להגיע לקצה הצפוני של א.ת לוד). ואגב, אני צריך להגיע ממחלף שורש אבל נראה לי שמשם אין קווים שעוצרים.
קו 947 ממחלף הראל לצומת אל-על
ומשם קווים 249 (אגד) 475 (ויאוליה) לאיזור תעשייה צפוני לוד או קווים 432,433,435,404 ממחלף שורש לרמלה ומשם 249 לא. תעשייה צפוני לוד

שרשור הכוונה ומודיעין 12/9
שאלה דחופה:
אני מתגוררת במערב ראשל"צ. אני אמורה להתייצב מחר בבה"ד 11, בית הספר למשאבי האנוש, צריפין. הבנתי שיש שם שערים וזה מסובך. אם אני כבר מגיעה לצריפין (ברכב), איפה להחנות ואיך אני מגיעה לשם? תודה!

שאלה דחופה:
אני מתגוררת במערב ראשל"צ. אני אמורה להתייצב מחר בבה"ד 11, בית הספר למשאבי האנוש, צריפין. הבנתי שיש שם שערים וזה מסובך. אם אני כבר מגיעה לצריפין (ברכב), איפה להחנות ואיך אני מגיעה לשם? תודה!
את חונה ליד שער ראשון, נכנסת ברגל והולכת
5 דקות עד שבה"ד 11 יהיה מימינך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה