שרשור הכוונה ומודיעין 13/1

מצב
הנושא נעול.

rory18

New member
מרכבת מרכז ניתן לעלות גם על 32/63
קו 32 נמצא על כביש היציאה ממתחם תחנת הרכבת וקו 20 סמוך אליו ברחוב על פרשת דרכים. קו 63 עוצר בדרך בגין. אפשר לרדת ברכבת מרכז לראות אם קו 32 עומד לצאת (תדירות כל 20 דקות), אם תוך 5 דקות הוא לא יוצא, שווה להמשיך עוד חצי דקה הליכה ולהמתין ל20 (גם תדירות של כל 20 דקות). מקסימום אם מגיע הזמן של 32 לצאת, חוזרים לתחנה של 32. אם יורדים בתחנת השלום, יש לצאת לצד של הקריה ומשם בתחנה משותפת קווים 32/63 (63 בתדירות של כל 10 דקות).
63/32 גם מגיעים עד פינסקר ולא עד דרויאנוב?

rory18

New member
ומה רע בקווים 61,62,64
ולרדת בככר דיזנגוף ומשם בקושי 5 דקות הליכה איטית?
האמת שאני לא ממש מכירה את תל אביב ולא ידעתי ש
הרחוב הזה קרוב מאוד לכיכר דיזינגוף.. תודה עכשיו אני אדע שיש לי עוד אופציה

littlerunaway

New member
הסעות לביל"ו סנטר
ראיתי על התחנות באשדוד שיש הסעות חינם לביל"ו סנטר. נכנסתי לאתר שלהם כדי לבדוק לוח זמנים ותחנות אבל אני לא מוצאת שם כלום. מי יכול לעזור לי? אני רוצה לנסוע מחר

supe

New member
איזה קו מביא אותי הכי מהר ליעד?תל אביב.
אני צריך להגיע ממסוף 2000 לכיכר אתרים מחר,ואני צריך להגיע לשם כמה שיותר מהר,איזה קו מביא אותי הכי מהר לשם-55,10,61,62,64? תודה מראש! ♥

אוהד11

New member
איזה קו מביא אותי הכי מהר ליעד?תל אביב.
אני צריך להגיע ממסוף 2000 לכיכר אתרים מחר,ואני צריך להגיע לשם כמה שיותר מהר,איזה קו מביא אותי הכי מהר לשם-55,10,61,62,64? תודה מראש! ♥
55 עד ארלוזרוב/הירקון ומשם ברגל לאתרים, אפשר
גם עם 10 עד בן יהודה/בן גוריון ודרך בן גוריון לכיכר

אוהד11

New member
נתניה-פרדס חנה
שלום, האם ישנה תחבורה ציבורית מנתניה לפרדס חנה ביום שבת? אולי מוניות שירות מכביש 2 או 4? אשמח לתשובה. תודה רבה, ליאור.
אין מוניות מנתניה לפרדס חנה, יתכן שאפשר עם
המוניות ממחלף נתניה למחלף אולגה או אור עקיבא, ומשם צריך להסתדר עם מוניות בנסיעה מיוחדת

אסף גל

New member
ראשון-ת"א
שלום, רציתי לדעת אם יש מוניות שירות בשישי בערב מתל אביב לראשון לציון והפוך, ומהי התדירות. כמו כן מאיפה התחנות (האם יש מתל אביב מסוף 2000 או רק מהתחנה המרכזית, וגם איפה בראשון). ודבר אחרון, עד איזה שעות הן פועלות - האם הן כל הלילה? תודה

אוהד11

New member
ראשון-ת"א
שלום, רציתי לדעת אם יש מוניות שירות בשישי בערב מתל אביב לראשון לציון והפוך, ומהי התדירות. כמו כן מאיפה התחנות (האם יש מתל אביב מסוף 2000 או רק מהתחנה המרכזית, וגם איפה בראשון). ודבר אחרון, עד איזה שעות הן פועלות - האם הן כל הלילה? תודה
מהכניסה לתחנה המרכזית (רח' צמח דוד) אמורות
לפעול מוניות לרחובות. שעות הפעילות הן בהתאם לרצונם של הנהגים

דניאל 130

New member
ראשון-ת"א
תשובות
1.המוניות יוצאות בשיטת מתמלא עשר ויוצא-זאת התדירות. 2.אין ממסוף 2000.רק מתחנה מרכזית. 3.בראשון המסלול הוא:דקך המכבים,ציר הרצל לכל אורכו לכיוון נס-ציונה. 4.אמורות לפעול כל הלילה במידה והמונית מתמלאת.הנהג מחכה שהמונית תתמלא ורק אז משתלם לו להוציא נסיעה רווחית בעבורו.

אדם 08

New member
אשדוד --> קניון מלחה
רוצה להגיע לקניון מלחה בסביבות 7:45 ביום שני. יש לי כמה אופציות: 1. להגיע מאשדוד בתחבורה ציבורית 2. אני חושב לישון אצל קרובי משפחה בירושלים לילה לפני כן ולהגיע מרחוב רפאל דה לה-פרגולה בירושלים 2.א. בתחבורה ציבורית 2.ב ברכב (מישהו יודע כמה יקרה החניה בחניון במלחה? כיוון שאני מתכונן להיות באזור מהבוקר עד הערב המוקדם). אשמח להכוונה בתחבורה ציבורית הלוך ושוב.

S a m B o o k i

New member
אשדוד --> קניון מלחה
רוצה להגיע לקניון מלחה בסביבות 7:45 ביום שני. יש לי כמה אופציות: 1. להגיע מאשדוד בתחבורה ציבורית 2. אני חושב לישון אצל קרובי משפחה בירושלים לילה לפני כן ולהגיע מרחוב רפאל דה לה-פרגולה בירושלים 2.א. בתחבורה ציבורית 2.ב ברכב (מישהו יודע כמה יקרה החניה בחניון במלחה? כיוון שאני מתכונן להיות באזור מהבוקר עד הערב המוקדם). אשמח להכוונה בתחבורה ציבורית הלוך ושוב.
בתחבורה ציבורית

קו 438/448 ( 438 מאסף / 448 מהיר ) עד לת"מ בירושלים. לצאת החוצה לרחוב יפו ולקחת קו 6 או 6א הישיר למלחה אם מגיע , אם לא לעלות על 6. אפשר גם ללכת לבנייני האומה, בצד של בנייני האומה ולקחת משם קו 31 למלחה. ואם אתה רוצה להגיע בשעה כזאת אתה צריך לתפוס את 438 של 6 בבוקר.. ה448 של 6 וחצי כבר לא טוב בשבילך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה