שרשור הכוונה ומודיעין 15/12

מצב
הנושא נעול.

alba19

New member
שלום ושבוע טוב

שרשור הכוונה ומודיעין 15/12

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
שלום ושבוע טוב
אני מעוניין להגיע מפתח תקווה (איזור סירקין אם יש) לבית ברל בכפר סבא. איזה קווים אני צריך? ואם אין מסירקין איזה קווים אני צריך מתחנה מרכזית בפ"ת? תודה לעונים ושבוע טוב

שבוע טוב גם לך

שלום ושבוע טוב
אני מעוניין להגיע מפתח תקווה (איזור סירקין אם יש) לבית ברל בכפר סבא. איזה קווים אני צריך? ואם אין מסירקין איזה קווים אני צריך מתחנה מרכזית בפ"ת? תודה לעונים ושבוע טוב
שבוע טוב גם לך
מפתח תקווה קחי 561 מצומצ סגולה או צומת גנים לתחנה המרכזית בכפר סבא. משם קחי 13,17 או 19 לבית ברל. שלושת קווים אלה יוצאים בתדירות נמוכה למדי, כך שכדאי להתעדכן מראש בלו"ז באתר אגד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה