שרשור הכוונה ומודיעין 16/10

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
מתל אביב לחולון
אני צריך להגיע מחר בבוקר מתל אביב לחולון ולהיות בחולון ברחוב האופן בשעה 9 בבוקר.. איך להגיע? אשמח לעזרה...
תל אביב זו עיר גדולה. נא לציין מאיפה בתל אביב
ובבקשה אל תגיד "תחנה מרכזית" אלא תגיד מהו המוצא שלך.

מפתח תקווה ליהוד - עזרה בבקשה!!
שלום, איך מגיעים מפתח תקווה לעיר יהוד? כמה אוטובסים צריכים? איזה קווים? צריכה לצאת זמן משוער מפתח תקווה שעה 17:00 ולצאת מיהוד לפתח תקווה זמן משוער 22:00, 22:30. אם צריך מונית שירות/ספיישל להגיע לאזור מסוים ומשם לקחת קו אוטובוס - אפשרי. תודה רבה לכם!

מתן276

New member
מפתח תקווה ליהוד - עזרה בבקשה!!
שלום, איך מגיעים מפתח תקווה לעיר יהוד? כמה אוטובסים צריכים? איזה קווים? צריכה לצאת זמן משוער מפתח תקווה שעה 17:00 ולצאת מיהוד לפתח תקווה זמן משוער 22:00, 22:30. אם צריך מונית שירות/ספיישל להגיע לאזור מסוים ומשם לקחת קו אוטובוס - אפשרי. תודה רבה לכם!
קו 78(קווים) בהלוך ובחזור
פעיל עד 23:15 מיהוד

מ-סינמטק ת"א ל-נביאים רמת השרון
מחיפוש בפורום. אני רואה שיש אוטובוס 525 ו 524 של אגד. אם אני צריך ליסוע עם דן עד לארלוזרוב ואחכ' עם אגד 525. אני יודע שהתעריפים והחברות שונות. אך האם יש לי הנחה כלשהיא בנסיעת ההמשך באגד בגלל הכרטיס רב קו ? או האם יש דרך אחרת ליסוע מסינמטק ת"א ל-נביאים רמת השרון תודה רבה

mister K

New member
מחיפוש בפורום. אני רואה שיש אוטובוס 525 ו 524 של אגד. אם אני צריך ליסוע עם דן עד לארלוזרוב ואחכ' עם אגד 525. אני יודע שהתעריפים והחברות שונות. אך האם יש לי הנחה כלשהיא בנסיעת ההמשך באגד בגלל הכרטיס רב קו ? או האם יש דרך אחרת ליסוע מסינמטק ת"א ל-נביאים רמת השרון תודה רבה
קו 24 של דן מכיכר רבין. התדירות שלו יותר טובה

mister K

New member
ובכל מקרה לא חייבים להגיע לרכבת מרכז.
התחנה הכי קרובה של 524 ו-525 נמצאת בבית קלקא. מרחק 10 דקת הליכה מהסינמטק.

מצב
הנושא נעול.
למעלה