שרשור הכוונה ומודיעין 18/2 - 19/2

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
גן מאיר בת"א
איך אני מגיעה מאחת מתחנות הרכבת בת"א לגן מאיר בת"א? וכמה זמן הסיפור אמור לקחת ביום ראשון בסביבות 10 בבוקר?
מרכבת מרכז קווים 18/38/61/62/82 עד ק.ג'ורג'.
בשעה 10:00 זה לא צריך לקחת יותר מ-20 דקות.

mister K

New member
תודה רבה!
באיזה איזור של הרכבת הם נמצאים?
18 במסוף, 61/62 בפרשת דרכים ו-38/82 בבגין.
הכי טוב לקחת 18 שיוצא מהמסוף בתדירות גבוהה או ללכת לתחנה בבגין ולחכות לאחד מהשלושה: 18/38/82. 61/62 בעדיפות אחרונה.

niddleson

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 18/2 - 19/2
קו 74א מחולון לרמת אביב
שלום, אשמח לדעת כמה עולה כרטיסיה (5 נסיעות) של נסיעה מחולון לרמת אביב בקו הנ"ל. גם קוד המחיר של אותה נסיעה יעזור לי בהתאם, מכיוון שאין אפשרות להכנס למנוע החיפוש לפי מס' קו של אגד כרגע (כרגיל, יש לציין). תודה מראש ושבוע טוב!

אוהד11

New member
קו 74א מחולון לרמת אביב
שלום, אשמח לדעת כמה עולה כרטיסיה (5 נסיעות) של נסיעה מחולון לרמת אביב בקו הנ"ל. גם קוד המחיר של אותה נסיעה יעזור לי בהתאם, מכיוון שאין אפשרות להכנס למנוע החיפוש לפי מס' קו של אגד כרגע (כרגיל, יש לציין). תודה מראש ושבוע טוב!
בקו זה יש כרטיסיות עירוניות ולא כרטיסיות של 5
נסיעות. מחיר הכרטיסיה הוא 48 שקלים

niddleson

New member
בקו זה יש כרטיסיות עירוניות ולא כרטיסיות של 5
נסיעות. מחיר הכרטיסיה הוא 48 שקלים
תודה אבל...
מה זו כרטיסיה עירונית? 10 נסיעות? אני נוסע בקו הזה כבר כמעט שנתיים וידוע לי שיש כרטיסיה של 5 נסיעות במחיר של 40 שקלים בערך, אך אני מניח שהמחיר שלה השתנה בתחילת השנה. בד"כ אני נוסע עם חופשי סטודנט פשוט, לכן חוסר הודאות בעניין. תודה שוב!

אוהד11

New member
תודה אבל...
מה זו כרטיסיה עירונית? 10 נסיעות? אני נוסע בקו הזה כבר כמעט שנתיים וידוע לי שיש כרטיסיה של 5 נסיעות במחיר של 40 שקלים בערך, אך אני מניח שהמחיר שלה השתנה בתחילת השנה. בד"כ אני נוסע עם חופשי סטודנט פשוט, לכן חוסר הודאות בעניין. תודה שוב!
לא ידוע לי שיש כרטיסיה של חמש נסיעות כי אם
עשר נסיעות במחיר הנ"ל

דניאל 130

New member
תודה אבל...
אתה צודק(הכוונה לשואל)
מחיר הנסיעה מחולון לרמת-אביב הוא 9.80 ש"ח לנסיעה בודדת-קוד 4. בקוד זה אכן קיימת כרטיסיה בת 5 נסיעות שעלותה 39.20 ש"ח.

מצב
הנושא נעול.
למעלה