שרשור הכוונה ומודיעין 18/8

מצב
הנושא נעול.

מתן276

New member
בוקר טוב לכולם. אני ציריכה
להגיע מתל אביב (אני גרה ביד אליהו) לאזור התעשייה בקיסריה איך מגיעים?
הכוונה
את יכולה לנסוע בקו 7/59 עד לרכבת מרכז, יש ללכת לתחנה שנמצאת על דרך נמיר משם את יכולה לקחת את אחד הקווים 852/872(אגד) שמגיעים לת"מ בחדרה, משם את יכולה להתחבר לקו 76(נתיב אקספרס) שמגיע לקיסריה.

מתן276

New member
הכוונה
את יכולה לנסוע בקו 7/59 עד לרכבת מרכז, יש ללכת לתחנה שנמצאת על דרך נמיר משם את יכולה לקחת את אחד הקווים 852/872(אגד) שמגיעים לת"מ בחדרה, משם את יכולה להתחבר לקו 76(נתיב אקספרס) שמגיע לקיסריה.
את יכולה גם לקחת 808/830
הבעיה זה שיש להם נסיעה יומית אחת בלבד אז השאלה זה אם זה מתאים לשעה שאת צריכה(קו 808 יוצא מהתמח"ת בשעה 18:15 ו-830 יוצא בשעה 05:50). בכל מקרה, אם הם מגיעים גם הם אופציה לת"מ חדרה.

לבנה30

New member
הכוונה
תודה רבה ויום טוב

olli3

New member
מנהל
הכוונה
קו 76 לא מתקרב בכלל לאיזור התעשיה!

olli3

New member
מנהל
רכבת לתחנת קיסריה.
תחנת הרכבת בקיסריה נמצאת ממש צמוד לאיזור התעשיה. קו 76 לעומת זאת ממש אבל ממש לא מתקרב לשם.

nimrodakar

New member
לבנה..
למה לך להתאמץ יותר מידי פשוט תגשי לאתר של בזק 144 וחפשי מוניות.. אני אתן לך קישור ומשם תתמקדי בחיפוש באזור שלך תמצאי בלי בעיה...

ארזS

New member
מה אתה אומר?
אז למה אין אצלנו תחב"צ בשבת? האוטובוסים חזרו בתשובה? מאוד מעניין.
אני אומר בדיוק את שאמרתי
ומכיוון שזה פורום לשאלות הכוונה אין בכוונתי לחרוג מעבר לחריגה שחרגתי בעקבות תגובתך. הרי השואלת שאלה בצורה ברורה איך אפשר להגיע (חוץ מאשר עם מונית ספיישל)? והיא לא שאלה למה אין תחבורה ציבורית, והתוספת שלך היתה ועודנה מקוממת ולא שייכת לשרשור שאלות הכוונה.

olli3

New member
מנהל
מה אתה אומר?
אז למה אין אצלנו תחב"צ בשבת? האוטובוסים חזרו בתשובה? מאוד מעניין.
יש תחב"צ בשבת, תכל'ס אין כזה ביקוש.
קודם כל בחיפה ובערי האיזור יש תח"צ. קווי אילת פעילים בשבת - יש ביקוש. קווים רבים מתחילים לפעול לפני צאת השבת. קווים 370/380 מבאר שבע יוצאים כבר בשעה 16:00 לת"א - כי יש ביקוש. ויש עוד דוגמאות בארץ לקווים שפועלים בשבת. אבל ויש כאן אבל גדול, אין ביקוש מטורף לנסיעות בין ערים בשבתות או בערב שישי. בעצם בערב שבת הביקוש לנסיעות בין ערים הוא נמוך בהרבה יחסית למה שקורה ביום יום. אני לא אומר שתח"צ בשבת ובשישי בערב לא נחוצה, אבל במקרה הספציפי הזה למה נראה לך שתהיה תח"צ מבנימינה לת"א? מה אתה רוצה שיוציאו רכבת בשביל קומץ נוסעים? וגם ככה ביום יום קו 872 לא יוצא בתדירות מטורפת, אז בכלל... אני אל תומך בגישה שהתח"צ צריכה לעבוד ברמה כה גבוהה בשבת, יש מקומות שכן ויש מקומות שלא. לא רואה צורך שמכל נקודה בארץ יהיה קישור לכל נקודה אחרת גם בשבת. זה מיותר ובסופו של דבר זה גם בזבוז כספי ציבור, כי הסובסידיות האלו, לא מגיעות ברגל.

olli3

New member
מנהל
בנימינה
היי, אני צריכה להגיע מבנימינה לתל-אביב בערב שבת, בשעה 23:00 או קצת אחרי. איך אפשר להגיע (חוץ מאשר עם מונית ספיישל)? תודה.
נסי את האופציה הבאה:
www.bgu.co.il - כנסי ללוח טרמפים. יכול להיות שיש מישהו מהאיזור שיוצא או לתל אביב או לדרום ויוכל להוריד אותך בדרך. משלמים השתתפות בדלק, כך זה עובד. יש עוד כמה לוחות טרמפים ברשת, אך מניסיון פורום הטרמפים של אוניברסיטת בן גוריון הוא הפעיל ביותר ולא רק בנסיעות מ/אל הדרום.

Lisias

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 18/8
מכפר סבא לקרית עתידים באוטובוסים
צהריים טובים לכולם. אחרי שהתייאשתי ואפילו היו לי דמעות מהסיפור - אשמח לעזרתכם! ביום ראשון אני מתחילה לעבוד בקרית עתידים ואני צריכה להביא למקום העבודה רשימה של קווים ומחירים ממקום מגוריי עד לעבודה (וזה לא משנה שאני מגיעה ברכב). אני גרה בכוכב יאיר. אז מכוכב יאיר לכפר סבא - אני יודעת. אין בעיה. אבל מכפר סבא התחלתי להסתבך - יש את קו 149 שעוצר בכפר הירוק - אבל משם לא מצאתי קו - מישהו יודע כמה עולה נסיעה וכמה עולה חופשי חודשי? או שיש את קו 247 שמגיע לבני אפריים אבל גם משם לא מצאתי קו. ניסיתי במענה הקולי של חברת מטרופולין אבל גם שם לא נחלתי הצלחה. אשמח מאוד לעזרתכם! ואם מישהו יודע גם מחירים ואם יש חופשי חודשי לאותם קווים זה מאוד מאוד יעזור לי! האם החופשי חודשי שאני קונה בקו 149 כולל גם את הנסיעות של תל אביב? עם כל השינויים החדשים לא ממש הבנתי. תודה רבה.

olli3

New member
מנהל
מכפר סבא לקרית עתידים באוטובוסים
צהריים טובים לכולם. אחרי שהתייאשתי ואפילו היו לי דמעות מהסיפור - אשמח לעזרתכם! ביום ראשון אני מתחילה לעבוד בקרית עתידים ואני צריכה להביא למקום העבודה רשימה של קווים ומחירים ממקום מגוריי עד לעבודה (וזה לא משנה שאני מגיעה ברכב). אני גרה בכוכב יאיר. אז מכוכב יאיר לכפר סבא - אני יודעת. אין בעיה. אבל מכפר סבא התחלתי להסתבך - יש את קו 149 שעוצר בכפר הירוק - אבל משם לא מצאתי קו - מישהו יודע כמה עולה נסיעה וכמה עולה חופשי חודשי? או שיש את קו 247 שמגיע לבני אפריים אבל גם משם לא מצאתי קו. ניסיתי במענה הקולי של חברת מטרופולין אבל גם שם לא נחלתי הצלחה. אשמח מאוד לעזרתכם! ואם מישהו יודע גם מחירים ואם יש חופשי חודשי לאותם קווים זה מאוד מאוד יעזור לי! האם החופשי חודשי שאני קונה בקו 149 כולל גם את הנסיעות של תל אביב? עם כל השינויים החדשים לא ממש הבנתי. תודה רבה.
הכוונה + עלויות
קו 567 של אגד מכפר סבא עד למכון מור בדרך ז'בוטינסקי (בגבול שבין בני ברק לרמת גן), פונים ימינה לבן גוריון ומשם עולים על 7/52 דן או 137 של קווים לעתידים. 52/137 מהירים יותר מ7 בכמה דקות, על כן אם בא עוד אוטובוס עם קו 7, יש להעדיף את האחר. אם לא, יש לעלות על קו 7. אופציה נוספת היא ברכבת (אם היא קרובה למקום מגוריך) עד לתחנת האוניברסיטה, משם יוצאים לשדרות רוקח ועולים על 12/189 של דן. אפשר גם על 89/289 אבל הם איטיים יותר (נוסעים קודם לסיבוב בשכונות לפני שהם מגיעים לעתידים). עם 149 אפשר לרדת בסמינר הקיבוצים וללכת ברגל לשדרות רוקח ומשם לעלות על 12/89 בלבד. ההליכה דיי ארוכה בכל אופן ואני חושב שזה לא מומלץ. עלויות נסיעה: רוכשים כרטיס חופשי חודשי בעלות של 248 ש"ח. כרטיס זה מאפשר נסיעה מכפר סבא ועד לראשל"צ. עד כמה שאני יודע הוא לא כולל את כוכב יאיר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה