שרשור הכוונה ומודיעין 18/8

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
הכוונה + עלויות
קו 567 של אגד מכפר סבא עד למכון מור בדרך ז'בוטינסקי (בגבול שבין בני ברק לרמת גן), פונים ימינה לבן גוריון ומשם עולים על 7/52 דן או 137 של קווים לעתידים. 52/137 מהירים יותר מ7 בכמה דקות, על כן אם בא עוד אוטובוס עם קו 7, יש להעדיף את האחר. אם לא, יש לעלות על קו 7. אופציה נוספת היא ברכבת (אם היא קרובה למקום מגוריך) עד לתחנת האוניברסיטה, משם יוצאים לשדרות רוקח ועולים על 12/189 של דן. אפשר גם על 89/289 אבל הם איטיים יותר (נוסעים קודם לסיבוב בשכונות לפני שהם מגיעים לעתידים). עם 149 אפשר לרדת בסמינר הקיבוצים וללכת ברגל לשדרות רוקח ומשם לעלות על 12/89 בלבד. ההליכה דיי ארוכה בכל אופן ואני חושב שזה לא מומלץ. עלויות נסיעה: רוכשים כרטיס חופשי חודשי בעלות של 248 ש"ח. כרטיס זה מאפשר נסיעה מכפר סבא ועד לראשל"צ. עד כמה שאני יודע הוא לא כולל את כוכב יאיר.
בעצם סליחה, תיקון טעות...
אם נוסעים ברכבת אין צורך לרדת בת"א, יש לרדת תחנה לפני בתחנת בני ברק. יוצאים מתחנת הרכבת בבני ברק לגשר מבצע קדש הסמוך (דקה וחצי הליכה) ומהגשר לוקחים את מספר לא קטן של קווים לעתידים. אך הכי טוב לעלות על 52/142 דן או 137 של קווים שנוסעים ישירות לעתידים (פחות מ5 דקות נסיעה ללא פקקים.) כמו כן קיים כרטיס חופשי חודשי משולב רכבת + אוטובוסים. כרטיס כזה מקנה נסיעה בחברות אגד, דן, מטרופולין וקווים בתחום האיזורים שבין כפר סבא ועד ראשל"צ. פרטים נוספים על כרטיס משולב רכבת + אוטובוס ניתן למצוא בקישור הזה: http://rail.co.il/HE/Tickets/Documents/July2011/משולב גוש דן חודשי.pdf שימי לב כי יש תעריף של רכבת מהוד השרון/כפר סבא לת"א + אוטובוסים בקוד 1 (קוד 1 זה איזור גוש דן שזה אומר תל אביב ודרומה), כרטיס של איזורים 1+21+22 מקנה נסיעה חופשית לא רק בגוש דן אלא גם בערי השרון וכן כמובן נסיעות בין האיזורים. מפת האזורים נמצאת כאן: http://www.busline.co.il/Web/Tariffs/Default.aspx התעריפים שמופיעים כאן הם רק של אוטובוסים, בלי שילוב עם רכבת.

cwen

New member
הכוונה + עלויות
קו 567 של אגד מכפר סבא עד למכון מור בדרך ז'בוטינסקי (בגבול שבין בני ברק לרמת גן), פונים ימינה לבן גוריון ומשם עולים על 7/52 דן או 137 של קווים לעתידים. 52/137 מהירים יותר מ7 בכמה דקות, על כן אם בא עוד אוטובוס עם קו 7, יש להעדיף את האחר. אם לא, יש לעלות על קו 7. אופציה נוספת היא ברכבת (אם היא קרובה למקום מגוריך) עד לתחנת האוניברסיטה, משם יוצאים לשדרות רוקח ועולים על 12/189 של דן. אפשר גם על 89/289 אבל הם איטיים יותר (נוסעים קודם לסיבוב בשכונות לפני שהם מגיעים לעתידים). עם 149 אפשר לרדת בסמינר הקיבוצים וללכת ברגל לשדרות רוקח ומשם לעלות על 12/89 בלבד. ההליכה דיי ארוכה בכל אופן ואני חושב שזה לא מומלץ. עלויות נסיעה: רוכשים כרטיס חופשי חודשי בעלות של 248 ש"ח. כרטיס זה מאפשר נסיעה מכפר סבא ועד לראשל"צ. עד כמה שאני יודע הוא לא כולל את כוכב יאיר.
ברכבת מכפר סבא כדאי לרדת בבני ברק
למה להמשיך עד האוניברסיטה? גם יותר זול וגם יותר מהר, ויש יותר אוטובוסים מגשר מבצע קדש מאשר מתחנת האוניברסיטה.

olli3

New member
מנהל
למה להמשיך עד האוניברסיטה? גם יותר זול וגם יותר מהר, ויש יותר אוטובוסים מגשר מבצע קדש מאשר מתחנת האוניברסיטה.
כן, בדיוק נזכרתי ורשמתי על כך :)

אורי404

New member
בשנה שעברה היו שאטלים מתחנת בני ברק
בשנה שעברה נסעתי מספר פעמים בשאטלים מתחנת רכבת בני ברק לקרית עתידים. במידה והם עדיין קיימים, אז הם אופציה טובה מאוד.

Lisias

New member
בשנה שעברה היו שאטלים מתחנת בני ברק
בשנה שעברה נסעתי מספר פעמים בשאטלים מתחנת רכבת בני ברק לקרית עתידים. במידה והם עדיין קיימים, אז הם אופציה טובה מאוד.
תודה רבה לכולם!
עזרתם מאוד :)

Tu Lus

New member
נוסעת בערב לבית הראשונים בגבעתיים
אני צריכה להגיע לבית הראשונים בגבעתיים: רחוב גורדון 24 המלצתם לי על קווים: 58, 160, 45, 55, איפה התחנה שלהם נמצאת? אני מגיעה ברכבת לתחנת ת"א מרכז ויוצאת מהתחנה לכיוון מתחם האוטובוסים (מרובע בצד ימין) תודה

cwen

New member
אני צריכה להגיע לבית הראשונים בגבעתיים: רחוב גורדון 24 המלצתם לי על קווים: 58, 160, 45, 55, איפה התחנה שלהם נמצאת? אני מגיעה ברכבת לתחנת ת"א מרכז ויוצאת מהתחנה לכיוון מתחם האוטובוסים (מרובע בצד ימין) תודה
את חולפת על פני מתחם האוטובוסים
ויוצאת לכביש על פרשת דרכים (זה שם הרחוב), וחוצה אותו לצידו השני. התחנות הן אלה שצמודות לפארק. התחנה של 58 היא משמאל לרמזור. שאר התחנות במקבץ התחנות מצד ימין, מפוזרות על כל התחנות. יש לעקוב אחרי מה שמגיע ולגשת לתחנה המתאימה. (60 ו 160 הרחוקות בתחנה שקרובה לדרך נמיר, 55 קרובה לרמזור שחצית בו את הכביש, 45 קרובה אליה). באיזו שעה בערב? אם אחרי שמונה אז קו 58 לא רלוונטי (האחרון צפוי לחלוף בסביבות 20:15 - 20:20 ברכבת מרכז).

Tu Lus

New member
את חולפת על פני מתחם האוטובוסים
ויוצאת לכביש על פרשת דרכים (זה שם הרחוב), וחוצה אותו לצידו השני. התחנות הן אלה שצמודות לפארק. התחנה של 58 היא משמאל לרמזור. שאר התחנות במקבץ התחנות מצד ימין, מפוזרות על כל התחנות. יש לעקוב אחרי מה שמגיע ולגשת לתחנה המתאימה. (60 ו 160 הרחוקות בתחנה שקרובה לדרך נמיר, 55 קרובה לרמזור שחצית בו את הכביש, 45 קרובה אליה). באיזו שעה בערב? אם אחרי שמונה אז קו 58 לא רלוונטי (האחרון צפוי לחלוף בסביבות 20:15 - 20:20 ברכבת מרכז).
קצת לפני 7 בערב
תודה לך על ההסבר אגיע לתחנה ואחפש את 58 בתקווה שאספיק אותו

cwen

New member
קצת לפני 7 בערב
תודה לך על ההסבר אגיע לתחנה ואחפש את 58 בתקווה שאספיק אותו
אם את צריכה גם בחזרה
אז את חוזרת מבית ראשונים לרחוב כצנלסון, פונה שמאלה ויש שם ממש לפני הרמזור תחנת אוטובוס. אפשר לנסוע לרכבת מרכז עם 60, 160 או 63. 63 עושה סיבוב קטן בדרך לשם, אבל בשעות האלה עולים על מה שבא. (הוא לא רלוונטי בדרך מהרכבת לגבעתיים, רק בדרך חזרה).

olli3

New member
מנהל
את יוצאת מתחנת הרכבת איפה שציינת
בדיוק אז יקפצו עלייך נהגי מוניות. את ממשיכה ישר לכיוון הרמזור. חוצה לצד השני של הכביש (הרחוב הזה נקרא "על פרשת דרכים"), שם עוצרים קווים 45/55/58 עוצרים ממש שם. יש שם מספר תחנות. ברגע שהגעת לצד השני של הכביש, את הולכת שמאלה - שם נמצאות התחנות של הקווים לגבעתיים.

olli3

New member
מנהל
את יוצאת מתחנת הרכבת איפה שציינת
בדיוק אז יקפצו עלייך נהגי מוניות. את ממשיכה ישר לכיוון הרמזור. חוצה לצד השני של הכביש (הרחוב הזה נקרא "על פרשת דרכים"), שם עוצרים קווים 45/55/58 עוצרים ממש שם. יש שם מספר תחנות. ברגע שהגעת לצד השני של הכביש, את הולכת שמאלה - שם נמצאות התחנות של הקווים לגבעתיים.
תסתכלי על מה שCWEN אמרה, יותר פשוט ומדוייק.

olli3

New member
מנהל
איך מגיעים מיהוד לנעורים?
היי איך אני מגיעה מיהוד לנעורים? אם יש אפשרות בנוסף דרך רכבת אז איך מגיעים מבית חב"ד? תודה רבה
מיהוד נראה לי הכי כדאי כך:
לקחת 37 של קווים או 475 למרכזית ת"א ומשם לעלות על קווים 852/872/910 של אגד ולרדת במסעף הכניסה לנעורים (זה אחרי נתניה). מבית חב"ד ברכבת אפשר לרדת ברכבת השלום - עזריאלי ולקחת את אותם הקווים מדרך בגין, מהצד של עזריאלי מול הקריה. אפשר להמשיך עם הרכבת עד לנתניה, ללכת ברגל (10 דקות הליכה) למחלף נתניה הסמוך, לרדת לכביש המהיר ולקחת משם את 852/872/910 לנסיעה של תחנה אחת. לחילופין אם לא רוצים ללכת ברגל, לוקחים קו 5 לנסיעה של תחנה אחת ויורדים לכביש המהיר...

olli3

New member
מנהל
לקחת 37 של קווים או 475 למרכזית ת"א ומשם לעלות על קווים 852/872/910 של אגד ולרדת במסעף הכניסה לנעורים (זה אחרי נתניה). מבית חב"ד ברכבת אפשר לרדת ברכבת השלום - עזריאלי ולקחת את אותם הקווים מדרך בגין, מהצד של עזריאלי מול הקריה. אפשר להמשיך עם הרכבת עד לנתניה, ללכת ברגל (10 דקות הליכה) למחלף נתניה הסמוך, לרדת לכביש המהיר ולקחת משם את 852/872/910 לנסיעה של תחנה אחת. לחילופין אם לא רוצים ללכת ברגל, לוקחים קו 5 לנסיעה של תחנה אחת ויורדים לכביש המהיר...
ממחלף נתניה אפשר גם עם 730 של נתיב אקספרס
לקוחים אותו מהגשר עצמו, לא מהכביש המהיר. נתיב אקספרס זולים יותר מאגד.

sapirze

New member
ידוע לך כמה זמן כל זה לוקח?
אני צריכה להיות שם ביום ראשון ב9 וחצי בבוקר, מתי להערתך כדאי לי לצאת?

olli3

New member
מנהל
ידוע לך כמה זמן כל זה לוקח?
אני צריכה להיות שם ביום ראשון ב9 וחצי בבוקר, מתי להערתך כדאי לי לצאת?
לא יודע מה מצב הכבישים בשעות האלו
ל852/872/910 לוקח כ40-60 דקות, תלוי בעומסים. בשעות הבוקר אני בספק אם זה ייקח 40 דקות, אבל מעולם לא נסעתי בהם בשעות האלו, כך שלא אוכל לתת על כך תשובה. ל37/475 לוקח כ-40 דקות להגיע למרכזית ת"א. וזה גם תלוי כמובן איפה עולים ביהוד. על רכבת כידוע אפשר לסמוך בזמנים שלה הרבה יותר, היא לא מושפעת מפקקים. כדי לא לאחר אני הייתי יוצא ב7 וחצי ומכין לעצמי דף בו אני יודע בדיוק מתי יוצא כל אחד מהקווים 852/872/910 מהמרכזית.

sacrament

New member
מוניות שירות - סינמה סיטי מאוחר בלילה?
מחיפוש שעשיתי באתר bus.co.il כתוב שאחרי 23:30 אין יותר אוטובוסים שמגיעים לתל אביב. מישהו יודע אם יש אולי מוניות שירות או משהו בסגנון?

olli3

New member
מנהל
מוניות שירות - סינמה סיטי מאוחר בלילה?
מחיפוש שעשיתי באתר bus.co.il כתוב שאחרי 23:30 אין יותר אוטובוסים שמגיעים לתל אביב. מישהו יודע אם יש אולי מוניות שירות או משהו בסגנון?
המלצה חמה - אל תסתמך על המידע שהאתר הזה מציג.
כנס לפורטל של משרד התחבורה - www.bus.gov.il מידע מדוייק ואמין. קו הלילה 273 של אגד עושה את המסלול הזה בימי א-ה' וכן במוצ"ש. ביום שישי דע לך כי עירית חולון מפעילה את קו הלילה 289, במסלול של קו הלילה 289 של אגד, ואני מדגיש של אגד! לא להתבלבל עם קו 289 של דן. כך שגם בימי שישי יש לך קו מקרבת מקום שלוקח אותך הלוך ושוב לתל אביב. אפשר לעלות עליו מקניון חולון... אין מוניות שירות בכל אופן.

sacrament

New member
המלצה חמה - אל תסתמך על המידע שהאתר הזה מציג.
כנס לפורטל של משרד התחבורה - www.bus.gov.il מידע מדוייק ואמין. קו הלילה 273 של אגד עושה את המסלול הזה בימי א-ה' וכן במוצ"ש. ביום שישי דע לך כי עירית חולון מפעילה את קו הלילה 289, במסלול של קו הלילה 289 של אגד, ואני מדגיש של אגד! לא להתבלבל עם קו 289 של דן. כך שגם בימי שישי יש לך קו מקרבת מקום שלוקח אותך הלוך ושוב לתל אביב. אפשר לעלות עליו מקניון חולון... אין מוניות שירות בכל אופן.
תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה