שרשור הכוונה ומודיעין 2.6.2010

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
לרחוב חומה ומגדל 2 מתחנה מרכזית
תודה תודה תודה למי שיוכל לעזור וקצת קריטי.. {כי הבטחתי שאני אשאל פה כבר אתמול!}
מת"מ עם 51/54/60 עד התחנה השניה ברח' המסגר
אבל אולי אינך צריך/צריכה דווקא את התחנה המרכזית, כי עזריאלי קרוב מאוד ומרכבת ארלוזרוב יש תחבורה לא פחות טובה

מת"מ עם 51/54/60 עד התחנה השניה ברח' המסגר
אבל אולי אינך צריך/צריכה דווקא את התחנה המרכזית, כי עזריאלי קרוב מאוד ומרכבת ארלוזרוב יש תחבורה לא פחות טובה
:) תודה
{בסוף שלחתי אותה ברגל... מה? בסך הכל 317 מטר.. {תודה גם לגוגל ארצי}

אורי404

New member
מנווה אמירים בהרצליה לחוף מנטה ריי
ביום שישי- אשמח להכוונה!
חוף מנטה ריי על גבול ת"א-יפו?
במידה, שכן קווי 47 ו-48 של "מטרופולין" (48 אמור להיות מהיר יותר. לא יודע אם באופן משמעותי עם השינויים ל"מטרופולין"). יורדים תחנה אחת לפני התחנה הסופית - התחנה, שבה פונים מרחוב הירקון לרחוב, שמחבר לכרמלית. משם אפשרי בהליכה. במידה והמרחקים נראים לך גדולים, ניתן להחליף לקו 25 של "דן" באבן גבירול או בקינג ג'ורג'.

xslf

New member
חוף מנטה ריי על גבול ת"א-יפו?
במידה, שכן קווי 47 ו-48 של "מטרופולין" (48 אמור להיות מהיר יותר. לא יודע אם באופן משמעותי עם השינויים ל"מטרופולין"). יורדים תחנה אחת לפני התחנה הסופית - התחנה, שבה פונים מרחוב הירקון לרחוב, שמחבר לכרמלית. משם אפשרי בהליכה. במידה והמרחקים נראים לך גדולים, ניתן להחליף לקו 25 של "דן" באבן גבירול או בקינג ג'ורג'.
בכמה זמן הליכה מדובר?
ו

svety

New member
הכוונה לאת"א.
אני צריכה להגיע היום לבניין נפתלי באת"א. הבנתי שזה בצד הדרום מערבי, ליד שער חמש. יש ל25 או 24 תחנה שם? אם לא, איך אני מגיעה לשם מצפון אבן גבירול? יש ברשותי חופשי חודשי של דן כך שאין בעיה להחליף אוטובוסים.

eran2020

New member
הכוונה לאת"א.
אני צריכה להגיע היום לבניין נפתלי באת"א. הבנתי שזה בצד הדרום מערבי, ליד שער חמש. יש ל25 או 24 תחנה שם? אם לא, איך אני מגיעה לשם מצפון אבן גבירול? יש ברשותי חופשי חודשי של דן כך שאין בעיה להחליף אוטובוסים.
תשובה :
קו 24 מגיע ממש למקום, תרדי בתחנה ברחוב חיים לבנון 50 והליכה של 2 דקות עד הבניין. אם את נוסעת בקו 25, תרדי בתחנה ברחוב חיים לבנון 49, תחצי את הכביש לרחוב ג'ורג' וויז ומצד שמאל נמצא הבניין.

svety

New member
תשובה :
קו 24 מגיע ממש למקום, תרדי בתחנה ברחוב חיים לבנון 50 והליכה של 2 דקות עד הבניין. אם את נוסעת בקו 25, תרדי בתחנה ברחוב חיים לבנון 49, תחצי את הכביש לרחוב ג'ורג' וויז ומצד שמאל נמצא הבניין.
תודה!

אוהד11

New member
הכוונה לאת"א.
גם 13 מגיע לשם כמו 24

Cleopatra4

New member
רחוב תל גיבורים בדרום תל אביב?
מה הדרך הכי מהירה ונוחה להגיע לשם מרחובות? כדאי רכבת (לאיזו תחנה?) ומשם יש קו אוטובוס כלשהו? או שיש קו מרחובות שעוצר בקרבת הרחוב? תודה!

רחוב תל גיבורים בדרום תל אביב?
מה הדרך הכי מהירה ונוחה להגיע לשם מרחובות? כדאי רכבת (לאיזו תחנה?) ומשם יש קו אוטובוס כלשהו? או שיש קו מרחובות שעוצר בקרבת הרחוב? תודה!
קו 201 מגיע קרוב..
יש לרדת ברחוב בדרך בן צבי- מול בנין פנורמה/כלא אבו כביר ולפנות שמאלה.

EyesClosed

New member
איך מגיעים להפגנת תמיכה בחיילי צה"ל?
אני מגיעה מרחובות. ההפגנה מול השגריריות הטורקית בת"א. מה יורד כדאי לי? רכבת, אוטובוס, ואיפה להחליף? תודה!!! (זה ברחוב הירקון 202) תודה!!!

אוהד11

New member
איך מגיעים להפגנת תמיכה בחיילי צה"ל?
אני מגיעה מרחובות. ההפגנה מול השגריריות הטורקית בת"א. מה יורד כדאי לי? רכבת, אוטובוס, ואיפה להחליף? תודה!!! (זה ברחוב הירקון 202) תודה!!!
מרחובות עם הרכבת עד תחנת ארלוזרוב ומשם עם
10 עד בן יהודה/ארלוזרוב וברגל לרחוב הירקון

daniellegirl

New member
מהמכללה למנהל לחולון
היי חברים, ניסיתי את האתר של דן והוא לא עמד בזה חחח... אני צריכה להגיע ביום שישי מהמכללה למנהל בראשל"צ ועד לרח' השופטים בחולון באזור של המאפיה. מה הדרך המהירה ביותר שניתן להגיע לשם ומתי מומלץ לצאת?

olli3

New member
מנהל
מהמכללה למנהל לחולון
היי חברים, ניסיתי את האתר של דן והוא לא עמד בזה חחח... אני צריכה להגיע ביום שישי מהמכללה למנהל בראשל"צ ועד לרח' השופטים בחולון באזור של המאפיה. מה הדרך המהירה ביותר שניתן להגיע לשם ומתי מומלץ לצאת?
זה השרשור של אתמול, לשאול בשרשור היומי.

דניאל 130

New member
מהמכללה למנהל לחולון
בשני אוטובוסים
1.קו 173 מהמכללה למנהל עד נאות רחל בחולון. 2.קו 4 מנאות רחל לרחוב השופטים. לא מובן למה את מחפשת באתר של דן קווים של אגד? מומלץ לצאת שעה עד שעה ורבע לפני מועד ההגעה הרצוי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה