שרשור הכוונה ומודיעין 2/7

מצב
הנושא נעול.

Yaelllch

New member
ל Yaelllch
אפשרי גם ברגל להסביר איך עדיף שמישהו אחר יסביר. 12/13 של אגד מפתח תחנת הרכבת עד למדינת היהודים פינת המשכית או מדינת היהודים פינת גלגלי הפלדה. בקו אווירי פינת המשכית קרוב יותר אך יש שם פארק ומעולם לא ניסיתי לעבור דרכו כך שאינני יודע מה יש שם. באם אין מעבר משם אז בתחנה הבאה (מדינת היהודים פינת גלגלי הפלדה) ממשיכים בכיוון הנסיעה של האוטובוס, פונים ימינה לדוד המלך ושוב ימינה לשלונסקי. המשך רחוב שלונסקי הוא תחילת שלום עליכם.
אממ..לא ממש הבנתי =\
ביציאה מתחנת הרכבת יש תחנת אוטובוס,ואני צריכה לעלות על קווים 12 או 13 ולרדת במדינת היהודים פינת גלגלי הפלדה? ואם כן,משם עד לשלום עליכם זה דרך ארוכה?

olli3

New member
מנהל
אממ..לא ממש הבנתי =\
ביציאה מתחנת הרכבת יש תחנת אוטובוס,ואני צריכה לעלות על קווים 12 או 13 ולרדת במדינת היהודים פינת גלגלי הפלדה? ואם כן,משם עד לשלום עליכם זה דרך ארוכה?
אנסה לבהר
איך שאת יוצאת מתחנת הרכבת לשמאל תהיה תחנת אוטובוס, משם את עולה על 12/13 (לבדוק זמנים כי לא בכל היום השירות תדיר או בכלל קיים). עכשיו לקטע שאני לא בטוח בו, התחנה שבמשכית/מדינת היהודים קרובה יותר לרחוב שלום עליכם. הבעיה היא שיש פארק באמצע ואני לא יודע אם אפשר לעבוד דרכו או לא (אף פעם לא הלכתי שם). אם אפשר ללכת דרכו זה עניין של 2 דקות לא יותר. במידה ולא ניתן לרדת שם ציינתי שניתן לרדת בתחנה הבאה (מדינת היהודים/גלגלי הפלדה). משם ההליכה לוקחת כמה דקות לא יותר מ5 בכל אופן, צריכים ללכת בכיוון הנסיעה של האוטובוס ממנו ירדת ולפנות ימינה בדוד המלך ושוב ימינה לשלונסקי וסוף רחוב שלונסקי הוא תחילת שלום עליכם. זה עדיף לעשות רק אם אין מעבר דרך הפארק.

scooby5

Member
מרמות רמז לרכבת בחיפה
שלום, ברצוני לברר מהי הדרך המהירה ביותר להגיע משכונת רמות רמז (רחוב זלמן שניאור) לאחת מתחנות הרכבת בחיפה (נראה לי שתחנת לב המפרץ ותחנת חוף הכרמל הן הכי קרובות). תודה.
מרמות רמז לרכבת בחיפה =>
ללב המפרץ - קו 9 עד זיו ומשם 123. לחוף הכרמל - קו 9 עד לכניסה לרמות חן (בפניה ימינה לדרך חנקין), לעבור את הכביש ומשם קווים 123/11 ישירים לחוף הכרמל או 31/28 לחורב ומשם כל הקווים לחוף הכרמל (133, 123, 125, 46, 146, 11, 29). לחיפה מרכז - קו 9 עד מרכז זיו ומשם קו 17. לחיפה בת גלים - קו 9 לזיו ומשם 15 (בבוקר), 16, 18 עד בת גלים, ליד ביה"ח רמב"ם ומשם ברגל. השילוב של 9 ו-17 לחיפה מרכז נראה לי הכי מהיר. משניאור פועל גם קו 20 לזיו וליד לבנים, לטעמי פחות כדאי עקב הסיבוב ברמות אלון (על אף שמיד לבנים) אפשר לקחת גם 125 למפרץ. לוז מלא של כל הקווים באתר אגד. (אם אתה צריך להגיע למרכז/ירושלים, אולי כדאי לשקול את קווי המהדרין מנווה שאנן).

מרמות רמז לרכבת בחיפה =>
ללב המפרץ - קו 9 עד זיו ומשם 123. לחוף הכרמל - קו 9 עד לכניסה לרמות חן (בפניה ימינה לדרך חנקין), לעבור את הכביש ומשם קווים 123/11 ישירים לחוף הכרמל או 31/28 לחורב ומשם כל הקווים לחוף הכרמל (133, 123, 125, 46, 146, 11, 29). לחיפה מרכז - קו 9 עד מרכז זיו ומשם קו 17. לחיפה בת גלים - קו 9 לזיו ומשם 15 (בבוקר), 16, 18 עד בת גלים, ליד ביה"ח רמב"ם ומשם ברגל. השילוב של 9 ו-17 לחיפה מרכז נראה לי הכי מהיר. משניאור פועל גם קו 20 לזיו וליד לבנים, לטעמי פחות כדאי עקב הסיבוב ברמות אלון (על אף שמיד לבנים) אפשר לקחת גם 125 למפרץ. לוז מלא של כל הקווים באתר אגד. (אם אתה צריך להגיע למרכז/ירושלים, אולי כדאי לשקול את קווי המהדרין מנווה שאנן).
צריך להגיע לאזור תחנת רכבת מרכז בתל אביב.
מהן האפשרויות בקווי המהדרין המדוברים, או באוטובוס בכלל? תודה.

scooby5

Member
צריך להגיע לאזור תחנת רכבת מרכז בתל אביב.
מהן האפשרויות בקווי המהדרין המדוברים, או באוטובוס בכלל? תודה.
יש כמה
אפשר עם 970 לבני ברק, מכון מור ומשם בקווי שירות של דן וקווים לרכבת מרכז, ואפשר לחוף הכרמל ומשם ברכבת/קו 910/900 (אם זה במוצ'ש ועוד אין רכבות). אם זה ביום חמישי (בטעות), יש נסיעות של קו 784 מהטכניון בשעות 1430, 1630, 1730. אם תתן זמן מדויק לנסיעה ויעד מדויק, אולי אוכל להיות יותר ספציפי.

דניאל 130

New member
מירושלים לתל אביב הלילה

בשישי בלילה יש מוניות שירות מירושלים לתל אביב? איפה הן אוספות בירושלים? איפה הן מורידות בתל אביב? וכמה זה עולה לנו? תודה!
אמורות להיות בשיטת מתמלא יוצא
אוספות בירושלים בכיכר ציון.מדובר במוניות קווים.הן מורידות בתל-אביב בתחנה המרכזית החדשה.בסופי שבוע המחיר נע סביב ה-30 שקלים פלוס.

מצב
הנושא נעול.
למעלה