שרשור הכוונה ומודיעין 20/3

מצב
הנושא נעול.
בקטע המבוקש 70, 708 ו-872 הם ישירים

חשוב לי לציין:
ניסיתי לבדוק באתר של "נתיב אקספרס" מידע על מסלול הקו ועל תחנות הקו, כדי לבדוק אם זהו קו מהיר יחסית או קו ארוך ומייגע ולא הצלחתי למצוא את זה. אם זהו קו מייגע וממילא משלמים כסף רב על הנסיעה ברכבת, ייתכן שיהיה עדיף לנסוע במונית.
בקטע המבוקש 70, 708 ו-872 הם ישירים

photofreak

New member
מצומת הנשיא/תמ באר שבע לחרפ צריפין

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
קודם כל אני מצטער שזה לא שייך להיום, פשוט אני רוצה לדעת איך לסוע לחרפ כמה שיותר מוקדם כי אם אני אוסיף הודעה בחמישי בבוקר אני לא בטוח שעד הצהריים תהיה לי תשובה. בדרך כלל אני נוסע ברכבת אבל בגלל שכרגע ממחר ועד להודעה חדשה יש שביתה אני אאלץ לעבור לאוטובוסים. רוצה להיות שם ב4 יוצא נניח בשעה 12 תודה מראש למגיבים אלון

ב"ש - חר"פ

קודם כל אני מצטער שזה לא שייך להיום, פשוט אני רוצה לדעת איך לסוע לחרפ כמה שיותר מוקדם כי אם אני אוסיף הודעה בחמישי בבוקר אני לא בטוח שעד הצהריים תהיה לי תשובה. בדרך כלל אני נוסע ברכבת אבל בגלל שכרגע ממחר ועד להודעה חדשה יש שביתה אני אאלץ לעבור לאוטובוסים. רוצה להיות שם ב4 יוצא נניח בשעה 12 תודה מראש למגיבים אלון
ב"ש - חר"פ
אם לא תהיה רכבת- קח את 369 של מטרופולין עד לצומת אזור, עבור את הכביש לצד השני, ומשם קח את 461 של סופרבוס עד לצמומת ניר צבי (שער ירושלים), שמשם זה 10 דקות הליכה עד החר"פ.

mister K

New member
לדעתי עדיף 370 ולהחליף בתמח"ת

ב"ש - חר"פ
אם לא תהיה רכבת- קח את 369 של מטרופולין עד לצומת אזור, עבור את הכביש לצד השני, ומשם קח את 461 של סופרבוס עד לצמומת ניר צבי (שער ירושלים), שמשם זה 10 דקות הליכה עד החר"פ.
369 אמנם עובר בצומת אזור אבל הנסיעה בו ברוב שעות היום ארוכה משמעותית מהנסיעה ב-370 עד כדי כך שזה לא משתלם.

../images/Emo45.gif

369 אמנם עובר בצומת אזור אבל הנסיעה בו ברוב שעות היום ארוכה משמעותית מהנסיעה ב-370 עד כדי כך שזה לא משתלם.

כמו כן מת"א חוץ מ-461 יש גם: 157 (עוצר בכניסה לחר"פ אבל נוסע פעם בשעה וחצי בערך), 451, 455, 457

לא בהכרח

לא בהכרח
ל 369 לוקח 20 דקות יותר מאשר ל 370 (בגלל הכניסה לקרית גת ולמתנ"ח של יבנה), אבל אל תשכח ש עם 370 הוא יצטרך לסוע קטע מיותר + בדיקה מעצבנת בכניסה לתחנה מרכזית+ להסתובב בדרום ת"א עם 461 (שכל זה מקזז את הפרש של ה 20 דקות)..

יש עוד אופציה

יש עוד אופציה
פחות זמן בדרך ופחות סיכויים לפקקים, אבל יתכן שתגיע קצת אחרי 4: קו 354 יוצא מבאר שבע ב-14:00. סע אתו עד תחנה מרכזית רמלה, ומשם קווים 451,411, 455 לכיוון ת"א או 404 לכיוון בת-ים או 433 לכיוון ראשון - כולם מגיעים לצומת ניר-צבי.

מפתח תקווה לתל אביב לרחובות בן י

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
מפתח תקווה לתל אביב לרחובות בן י
לרחובות בן יהודה בסביבות בוגרשב, איזה קו??

Koala Girl

New member
איך אני מגיעה

איך אני מגיעה
לשכונת מישור הנוף בראשון? חיפשתי באגד ודן ואין..אולי חברה אחרת? תודה לעוזרים.

Emilbb4l

New member
הגעה להרברט סמואל תודה לכם

איך אני מגיעה
שלום כיצד ניתן להגיע למלון "גולדן ביץ" רחוב: הרברט סמואל 56 טיילת תל אביב כיצד ניתן להגיע אליו מהתחנה המרכזית בתל אביב? תודה לכם

קובי לו

New member
קווים 4 ו-16

שלום כיצד ניתן להגיע למלון "גולדן ביץ" רחוב: הרברט סמואל 56 טיילת תל אביב כיצד ניתן להגיע אליו מהתחנה המרכזית בתל אביב? תודה לכם
קווים 4 ו-16
אבל מדוע דווקא מתחנה מרכזית? מאיפה אתה יוצא לדרכך? אולי אפשר לחסוך את כל הכניסה לתמח"ת.

Emilbb4l

New member
תודה מגיע מאשדוד לתחנה מרכזית.

קווים 4 ו-16
אבל מדוע דווקא מתחנה מרכזית? מאיפה אתה יוצא לדרכך? אולי אפשר לחסוך את כל הכניסה לתמח"ת.
תודה מגיע מאשדוד לתחנה מרכזית.
צריך לצאת בדקות הקרובות... תודה על המענה

stratomaximus

New member
למישור הנוף - קו 11 ממקומות שונים

איך אני מגיעה
למישור הנוף - קו 11 ממקומות שונים
בראשון... תלוי מאיפה את צריכה

nvrmnd

New member
הר החוצבים בירושלים

הר החוצבים בירושלים
איזה אוטובוסים מגיעים להר החוצבים בירושלים? אני צריך להגיע לרחוב קריית המדע, מצומת פת או מכל מקום בדרום העיר. תודה מראש

מצב
הנושא נעול.
למעלה