שרשור הכוונה ומודיעין 24/6

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור ההכוונה בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור ההכוונה בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
שאלה בנוגע לשעות פעילות רכבת
בסוף יולי אני טס לחו"ל ויצטרך להגיע לנתב"ג בסביבות 1 בלילה. אני יודע שהרכבת הכי מאוחרת היא בסביבות השעה 12. השאלה היא האם בתחנות הרכבת בתל אביב בשעה כזאת עדיין יש קופאים לקנות מהם כרטיס או שאני יצטרך לקנות עם כרטיס אשראי ממכונת הכרטיסים? אם מדובר בלקנות ממכונת הכרטיסים בשעה כזאת, האם בצג המכונה גם רשום לי מאיזה רציף אני עולה על הרכבת? פשוט אני ממש לא מכיר את כל מה שהולך עם הרכבת. והאם התחנת רכבת היא ממש בתוך נתב"ג או שיש הליכה של כמה דקות ממנה אל שדה התעופה?

nitsansh

New member
בסוף יולי אני טס לחו"ל ויצטרך להגיע לנתב"ג בסביבות 1 בלילה. אני יודע שהרכבת הכי מאוחרת היא בסביבות השעה 12. השאלה היא האם בתחנות הרכבת בתל אביב בשעה כזאת עדיין יש קופאים לקנות מהם כרטיס או שאני יצטרך לקנות עם כרטיס אשראי ממכונת הכרטיסים? אם מדובר בלקנות ממכונת הכרטיסים בשעה כזאת, האם בצג המכונה גם רשום לי מאיזה רציף אני עולה על הרכבת? פשוט אני ממש לא מכיר את כל מה שהולך עם הרכבת. והאם התחנת רכבת היא ממש בתוך נתב"ג או שיש הליכה של כמה דקות ממנה אל שדה התעופה?
התחנה היא במפלס התחתון של הטרמינל

יש רכבות לנתב"ג כל הלילה (כל שעה)
הן הרכבות הראשונות שמופיעות בלוח הזמנים. (אם אתה מגיע מהצפון- רכבות הלילה עוצרות בחוצות מפרץ, ובחוף הכרמל).

יש רכבות כל הלילה, גם אחרי שעה 12
ואחרי 12 התחנה היחידה שפתוחה היא תל אביב מרכז

איזה מהתחנות זה מרכז?
זה שליד התחנה מרכזית\בתוך עזריאלי\5 דקות הליכה מעזריאלי?
ת"א מרכז נמצאת ליד המקומות הבאים:
בורסת היהלומים של ר"ג, רחוב ארלוזורוב ת"א, מסוף האוטובוסים ארלוזורוב (מסוף 2000). מעזריאלי עד אליה זה יותר לכיון ה 15 דקות הליכה.

down under

New member
איזה מהתחנות זה מרכז?
זה שליד התחנה מרכזית\בתוך עזריאלי\5 דקות הליכה מעזריאלי?
ת"א סבידור מרכז היא תחנת מרכז של רכבת ישראל
בת"א. היא נמצאת ברח' על פרשת דרכים שהוא המשכו של רח' ארלוזורוב. כ-50 מ' מזרחית לדרך נמיר. התחנה שליד עזריאלי היא ת"א השלום, והיא סגורה בלילה בין 23:30 ל-5:00 בבוקר, בערך. רכבות בלילה לנתב"ג או לחיפה/נהריה (ויש לשני המקומות הללו 24 שעות ביממה רכבות, חוץ משבת) זה רק מת"א סבידור מרכז. יש שילוט גדול בלובי התחנה (ליד הקופות המאויישות וגם ליד הכרטיסומטים) שבו לכל רכבת רשום מאיזה רציף היא. בנוסף, בגשר שמעל הרציפים, רשומות 2 הרכבות הבאות לכל רציף שמתחתיו, ובנוסף יש עוד לוח עם 6 הרכבות הבאות שיצאו. יש גם הכרזה הן בעברית והן באנגלית לרכבות לנתב"ג ובהכרזה הזו אומרים מאיזה רציף תצא הרכבת.

אורי404

New member

קו 63 "דן" - שאלה קטנה במחיר
מתל אביב, האם כל המחיר לאורך כל המסלול הוא 5.5 ש"ח? במידה שלא, מאיזה אזור (כאמור עלייה בתל אביב) משתנה המחיר (שאני מניח, שזה הופך לתשעה ש"ח)? תודה מראש.

orenhz

Member
קו 63 "דן" - שאלה קטנה במחיר
מתל אביב, האם כל המחיר לאורך כל המסלול הוא 5.5 ש"ח? במידה שלא, מאיזה אזור (כאמור עלייה בתל אביב) משתנה המחיר (שאני מניח, שזה הופך לתשעה ש"ח)? תודה מראש.
המחיר הוא 5.5 ש"ח לכל אורך המסלול

H A J Y

New member

ממערב ראשון לדרך ההגנה בתל אביב
שלופ, אני צריך להגיע ביום ראשון לדרך ההגנה (137) בת"א. אני יוצא מנאות שקמה במערב ראשון. אפשר גם שזה יהיה ממשה דיין או מהתחנה המרכזית בחדשה. תודה,

mister K

New member
ממערב ראשון לדרך ההגנה בתל אביב
שלופ, אני צריך להגיע ביום ראשון לדרך ההגנה (137) בת"א. אני יוצא מנאות שקמה במערב ראשון. אפשר גם שזה יהיה ממשה דיין או מהתחנה המרכזית בחדשה. תודה,
קו 173 מראשל"צ עד שד' הר ציון פינת לוינסקי...
ומשם קווים 15, 32, 41 עד המקום. אופציה נוספת קצת יותר מהירה היא בקו 163 מת.מ ראשל"צ עד צומת חולון ומשם קו 43 עד משה דיין פינת ההגנה.

H A J Y

New member
קו 173 מראשל"צ עד שד' הר ציון פינת לוינסקי...
ומשם קווים 15, 32, 41 עד המקום. אופציה נוספת קצת יותר מהירה היא בקו 163 מת.מ ראשל"צ עד צומת חולון ומשם קו 43 עד משה דיין פינת ההגנה.
אוקיי תודה! איזה מבין הדרכים עדיפה? ואמרו לי
שאפשר גם לקחת 129 מראשון ובאמצע להחליף לאוטובוס אחר, זה אפשרי? אם כן זה יותר מהיר? תודה,

mister K

New member
אוקיי תודה! איזה מבין הדרכים עדיפה? ואמרו לי
שאפשר גם לקחת 129 מראשון ובאמצע להחליף לאוטובוס אחר, זה אפשרי? אם כן זה יותר מהיר? תודה,
אכן אפשר גם אם 129 עד רחוב אילת בחולון...
ושם להחליף לקו 43.

מצב
הנושא נעול.
למעלה