שרשור הכוונה ומודיעין 26/2

מצב
הנושא נעול.

nitsansh

New member
תשובה לשואלת מרחובות
מרחובות לתל אביב הכי טוב לנסוע באוטובוס 371 של חברת מטרופולין. הוא הכי מהיר והכי זול. יש לו כמה תחנות ברחוב הרצל, אבל הוא לא נכנס לתחנה המרכזית (בכוון תל אביב). מתל אביב לעפולה כדאי לך לנסוע באוטובוסים שממשיכים לטבריה (835) או קרית שמונה (842). כל האוטובוסים לצפון יוצאים ממסוף אגד בחלק הדרומי של קומה 7.

LINKING5

New member
מאשדוד ללוד
אני מחפשת 2 דרכי הגעה מאשדוד( תחנה מרכזית\תחנת רכבת) ללוד- הבעל שם טוב 6. (אזור תשעיה צפוני) 1. דרך הכי הכי מהירה 2. הדרך הכי זולה אם זה הולך ביחד וואלה הרווחתי חחח

nitsansh

New member
מאשדוד ללוד
אני מחפשת 2 דרכי הגעה מאשדוד( תחנה מרכזית\תחנת רכבת) ללוד- הבעל שם טוב 6. (אזור תשעיה צפוני) 1. דרך הכי הכי מהירה 2. הדרך הכי זולה אם זה הולך ביחד וואלה הרווחתי חחח
מאשדוד יש לך את האפשרויות הבאות
הכי טוב לדעתי - קו 330 לנתב"ג ומשם אוטובוס ללוד. את הקטע השני אני לא מכיר אז כדאי לחכות לתשובות ממי שיודע... אפשרות נוספת - קו 315 לתל השומר. בצומת מסובים את יכולה להחליף לקו 475 ללוד, אבל אני לא יודע אם הוא מגיע לאזור התעשיה. קו 315 הוא יותר מהיר ויש לו תדירות די סבירה, לעומת 330 שיש לו רק 3 נסיעות ביום, והוא קו מאסף שעובר דרך יבנה וראשל"צ. יש גם קו 313 לאסף הרופא. התדירות בערך כמו 330, וגם הוא מאסף שעוצר במיליון תחנות. הדרך המהירה ביותר לדעתי היא ברכבת מאשדוד ללוד, אבל היא בוודאות יותר יקרה ודורשת תחבורה עירונית בשני הצדדים (אלא אם את גרה ברובע ט' שהכי קרוב לרכבת). אפשרות מהירה נוספת: לקחת אוטובוס לתל אביב (320 הכי מהיר), לרדת בתחנה הראשונה אחרי מחלף השבעה, ומשם לקחת אוטובוס ללוד. החברה שפועלת באזור לוד היא סופרבוס (הידועה בכינוי "חאפרבוס"), וממנה את צריכה להשיג אינפורמציה על האוטובוסים ללוד. אם אני לא טועה, קו 475 עדיין שייך לאגד (זה הקו שנוסע מת"א ללוד דרך נתב"ג). את המידע על קוי קונקס תוכלי להשיג בעמדת המודיעין שלהם בתחנת אשדוד או בשירות המידע הטלפוני שלהם שהוא בין היעילים שאני מכיר.

connex

Active member
מאשדוד יש לך את האפשרויות הבאות
הכי טוב לדעתי - קו 330 לנתב"ג ומשם אוטובוס ללוד. את הקטע השני אני לא מכיר אז כדאי לחכות לתשובות ממי שיודע... אפשרות נוספת - קו 315 לתל השומר. בצומת מסובים את יכולה להחליף לקו 475 ללוד, אבל אני לא יודע אם הוא מגיע לאזור התעשיה. קו 315 הוא יותר מהיר ויש לו תדירות די סבירה, לעומת 330 שיש לו רק 3 נסיעות ביום, והוא קו מאסף שעובר דרך יבנה וראשל"צ. יש גם קו 313 לאסף הרופא. התדירות בערך כמו 330, וגם הוא מאסף שעוצר במיליון תחנות. הדרך המהירה ביותר לדעתי היא ברכבת מאשדוד ללוד, אבל היא בוודאות יותר יקרה ודורשת תחבורה עירונית בשני הצדדים (אלא אם את גרה ברובע ט' שהכי קרוב לרכבת). אפשרות מהירה נוספת: לקחת אוטובוס לתל אביב (320 הכי מהיר), לרדת בתחנה הראשונה אחרי מחלף השבעה, ומשם לקחת אוטובוס ללוד. החברה שפועלת באזור לוד היא סופרבוס (הידועה בכינוי "חאפרבוס"), וממנה את צריכה להשיג אינפורמציה על האוטובוסים ללוד. אם אני לא טועה, קו 475 עדיין שייך לאגד (זה הקו שנוסע מת"א ללוד דרך נתב"ג). את המידע על קוי קונקס תוכלי להשיג בעמדת המודיעין שלהם בתחנת אשדוד או בשירות המידע הטלפוני שלהם שהוא בין היעילים שאני מכיר.
475 גם שייך לויאוליה
לשואלת: הדרך שאני ממליץ ושלא הוזכרה לקחת 320 עד התמח"ת ומשם קו 462 לגני אביב שהפך להיות קו סדיר הפועל לאורך כל שעות היום. הקו כבר לא נוסע דרך אזור התעשיה אך עוצר קרוב. את הרחוב עצמו אני לא מכיר אז קשה לי להגיד אם בנוסף תצטרכי קו פנימי נוסף או ללכת ברגל לכן עדיף לבדוק באתר של ויאוליה שמפעילה גם את הקווים באשדוד וגם בלוד

mister K

New member
מוניות שרות בין נהריה לחיפה וחיפה-ת"א
מישהו יודע עד איזה שעה ב-ע-ר-ך הם פועלים?
יש רכבות מנהריה לתל אביב כל הלילה.
אין שום סיבה לנסוע כמו חורני במונית שירות מעאפנה. למעט בשבת לצערנו וגם אז אי אפשר לדעת מתי הם יוצאים ועד איזו שעה. הכל תלוי ברצונו של נהג.

מצב
הנושא נעול.
למעלה