שרשור הכוונה ומודיעין 26/7

מצב
הנושא נעול.
אפיקים תח"צ בע"מ
זה שם החברה שתכנס במקום דן לפי דעתי הם ירכשו את ממוגני הירי של דן (ראיתי וולוו אחד בקו 161 שנצבע בצבעים מוזרים ורק מס' מדבקת העידו עליו שהוא שייך לדן)
שכחתי לציין
את שם החבר אני ודע על סמך מודעת דרושים שמגייסת לאפיקים תח"צ נהגים מאיזור אריאלוהשומרו להפעלת קווי תח"צ (זה בערך לשון המודעה). ואת האוטובוס הנ"ל ריתי כאשר חלף על פני ביעף לא הצלחי לזהות מס' רישוי או פנימי.

אניטה007

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור ההכוונה בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
מקיבוץ גבעת ברנר לתחנת רכבת ברחובות?
מישהו יודע מה מצב התחבורה שם ? הבנתי שיש איזה קו שיוצא מהכניסה לקיבוץ או משהו ומניות שירות או שאני טועה? מעניינת אותי גם התדירות. תודה!

Shark Alarm

New member
מקיבוץ גבעת ברנר לתחנת רכבת ברחובות?
מישהו יודע מה מצב התחבורה שם ? הבנתי שיש איזה קו שיוצא מהכניסה לקיבוץ או משהו ומניות שירות או שאני טועה? מעניינת אותי גם התדירות. תודה!
אפשר ללכת לא הרבה לכביש הראשי

ומשם קו 301/351/371 שנוסעים לכיוון רחובות.. (התחנה נמצא בצד הנגדי של בית חלומותי- תנועה לכיוון צפון)

פילפולה

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור ההכוונה בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
אז...איך מגיעים הכי מהר?
לרחוב מוצקין מס' 4 בת"א מרמלה? רב תודות למגיבים

חריש

New member

מיד אליהו לרח' בן יהודה בתל אביב
אני יוצא מרחוב אנילביץ' פינת נירים, ומעוניין להגיע לרח' בן יהודה 1 (בניין מגדלור). לחילופין, מאותה נקודת מוצא לשגרירות ארה"ב. יש משהו ללא הליכה מרובה?

אורי404

New member
אני יוצא מרחוב אנילביץ' פינת נירים, ומעוניין להגיע לרח' בן יהודה 1 (בניין מגדלור). לחילופין, מאותה נקודת מוצא לשגרירות ארה"ב. יש משהו ללא הליכה מרובה?
בדוק את קו 9. מקשר טוב בין אזור יד אליהו
למשל לאורך רחוב יצחק שדה לאזור הצפוני של דיזנגוף או בן יהודה.

mister K

New member
קווים 30 ו-31 מלה גווארדיה עד אלנבי/בן יהודה.
משם הולכים 5 דקות עד השגרירות. קו 9 אפילו לא מתקרב לאזור הזה של תל אביב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה