שרשור הכוונה ומודיעין 3/1

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
התחנה הסופית היא ברכבת אונ'?
ומשם צריך לחזור ברגל לכיוון האונ'? אין משהו יותר קרוב?
נעשה סדר בדברים!!!
התחנה הסופית היא בתחנת רכבת האונ'. התחנות שלפני נמצאות על רחוב ד"ר ג'ורג' וייז, בין היתר יש תחנה הקרובה לבניין הנדסה. בפשטות רדי בתחנה שלפני התחנה הסופית, או שתי תחנות לפני הסופית. פתחי אתר מפות כדוגמאת www.ymap.co.il הכניסי את שם העיר :"תל אביב" רחוב: ג'ורג' וייז ותראי בעצמך היכן יש כבישים שמובילים לתוך האונ'. בכל כביש שכזה קו 27 עוצר.

olli3

New member
מנהל
תל אביב
מנחם בגין 48 -> אונ' תל אביב (לשער שקרוב לרכבת)... איזה קווים מגיעים ובאיזו תדירות?
27 דן תדירות גבוהה, משתנה בשעות היום
יש שעות שכל 4-6 דקות ויש שעות שכל 9-11 דקות.

Vend3

New member
רח' הנחושת בת"א רמת החי"ל
אני מתלבט איך להגיע מחר. בעיקרון יוצא מרמת גן, מה שחשבתי לעשות הוא לקחת מהרא"ה קו לז'בוטינסקי פינת אבא הלל ומשם לקחת 40/42 לאיזור. אופציה שניה: 67 לקניון איילון ומשם אולי ברגל אם זה לא יותר מ-15 דק' אופציה שלישית: להגיע לאיזור בר אילן ומשם קו ישיר לנחושת אם קיים מה הכי מומלץ? תודה

דניאל 130

New member
אני מתלבט איך להגיע מחר. בעיקרון יוצא מרמת גן, מה שחשבתי לעשות הוא לקחת מהרא"ה קו לז'בוטינסקי פינת אבא הלל ומשם לקחת 40/42 לאיזור. אופציה שניה: 67 לקניון איילון ומשם אולי ברגל אם זה לא יותר מ-15 דק' אופציה שלישית: להגיע לאיזור בר אילן ומשם קו ישיר לנחושת אם קיים מה הכי מומלץ? תודה
השניה,אבל לא ללכת ברגל כי זה רחוק
מקניון איילון לקחת 20 לולנברג ומשם ברגל.

mister K

New member
בבוקר ואחר"צ אפשר עם 57 מר"ג עד רמת החייל.

tomerd22

New member
בוקר טוב, צריך הכוונה לאזור תעשיה חדר בראשון
מראשון תחנה מרכזית חדשה לראשון אזור תעשיה חדש אוטובוס שעובר דרך רחוב האצ"ל איפה המוקד של 012 אם אני לא טועה זה ביניין גלובוס אני צריך להיות שם בשעה 9 בבוקר תודה

GoldenEyes

Well-known member
מראשון תחנה מרכזית חדשה לראשון אזור תעשיה חדש אוטובוס שעובר דרך רחוב האצ"ל איפה המוקד של 012 אם אני לא טועה זה ביניין גלובוס אני צריך להיות שם בשעה 9 בבוקר תודה
הכוונה
קוים 83 ו-84 של אגד נוסעים ברחוב האצ"ל ניתן גם לקחת 173, ואפשר גם בקווים 5, 17, 17א. ולרדת בחונים קונים יש כ-5 דקות הליכה עד המקום.

olli3

New member
מנהל
מאיפה אתה יוצא לדרכך?
יכול להיות שיש לך קו שמחבר אותך ישירות מנקודת המוצא שלך ליעד שלך.

הגעה לקמפוס אדמונד ספרא בירושלים
מחר אצטרך להגיע לשיחה בקמפוס ספרא של האונ' העברית בירושלים, בכדי לא להכנס עם רכב אל העיר אגיע בתחבורה ציבורית אל התחנה המרכזית. מה הדרך הכי נוחה להגיע מהתחנה המרכזית לקמפוס (בעיקר דרום הקמפוס/המכון למדעי כדוה"א) בשעות הבוקר ? תודה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה